Дизайн маленького будинку-чому варто вибрати маленький будинок, а не квартиру?

Багато аргументують свій вибір в основному більш низькими рахунками за електрику, можливістю мати сад і жити в гармонії з природою. Чому ж варто вибрати невеликий будинок, а не жити в місті?

Чому проекти невеликих будинків так популярні?

Більшість людей хочуть жити в невеликому будинку на околиці через Хороше розташування ділянок і високу економічність використання. Такий крок зазвичай роблять молоді сімейні пари, які хочуть купити будинок, але перевантажені змістом класичної односімейної нерухомості в чистоті і кількістю рахунків за електрику і воду. Проекти невеликих будинків мають площу від 100 до 150 м2. Вони ідеально підходять для сімей до чотирьох осіб. Тому, якщо ви хочете купити в квартиру в центрі Львова, переходьте на сайт https://semycvit.com/.

Чи варто вирішуватися на будівництво невеликого будинку за містом і чому?

Невеликі будинки за містом відрізняються високою економічністю і відносно низькою ціною в порівнянні з однокімнатною квартирою в центрі міста. У зв’язку з невеликою корисною площею-нерухомість може бути обставлена унікальними меблями. Які переваги володіння невеликим будинком за містом?

  • дешевша експлуатація-менші рахунки за воду та опалення;
  • легше пересуватися-немає непотрібних коридорів між кімнатами;
  • економічність-невеликі будинки з відносно невеликою корисною площею дешевше і практичніше.

Проект невеликого функціонального будинку

Просування проекту окремо стоїть будинку з невеликою корисною площею залежить в першу чергу від фінансових можливостей майбутніх власників. Вибір може припасти на один з чотирьох варіантів. До них відносяться:

  • невеликий будинок без гаража-хороший вибір в разі обмеженого бюджету (машину можна поставити на проїжджій частині);
  • невеликий будинок з гаражем-зручний варіант для людей з однією або двома машинами;
  • будинок з мансардою-проект може вміститися на дуже маленькій ділянці землі;
  • одноповерховий будинок-набагато більш бюджетний варіант, ніж будинок з мансардою.

Плануючи дизайн окремого будинку з обмеженим простором, зверніть увагу на зміст корпусу і просте планування даху. Переходи між кімнатами повинні бути спрощені, а в разі будинку з мансардою — варто, щоб сходи були розташовані в правильному місці (центральне розташування).

Часто вибирають нерухомість з поділом на денну і нічну зони. Через невелику житлову площу також необхідно подбати про правильну угруповання приміщень, щоб полегшити функціонування членів сім’ї (наприклад, кухня + комора, спальня + гардеробна, вітальня + кухня).

Невеликий котедж з склінням-сучасний і функціональний

Які недоліки життя за містом?

Найбільшим і очевидним недоліком проживання за містом є транспортні проблеми. Іноді поїздка на роботу може займати до двох годин в одну сторону, а ранкові пробки можуть збільшити цей час на кілька хвилин до і після роботи. Багато людей відмовляються від проживання за межами міста через витрати на проїзд і часу на дорогу.

Крім того, приміські райони характеризуються слабкою інфраструктурою (немає кінотеатрів, клубів, басейнів, концертних залів, театрів і спортивних залів). Однак це слід сприймати з дрібкою солі, оскільки кожен приміський район розвивається, і не виключено, що через деякий час будуть створені додаткові місця для задоволення потреб жителів.

Невеликий будинок за містом — 4 причини, чому це того варто!

Життя в місті має свої плюси і мінуси. Безумовно, у поселення в самому центрі того чи іншого міста більше переваг, проте варто знати, коли і чому будівництво невеликого будинку за містом вигідніше, ніж покупка квартири в самому центрі міста. Отже, які 4 причини, за якими варто жити за містом?

1. фінансові можливості

Фінансові можливості-це основний фактор, який безпосередньо впливає на рішення про те, де будувати будинок. Порівнюючи ціни на нерухомість на околицях міста, а також в самому його центрі, можна зробити висновок, що вартість 3-кімнатної квартири в Кракові в порівнянні з житловою ділянкою в Малопольському воєводстві в приміських районах (з урахуванням будівництва та облаштування будинку і квартири) аналогічна (різниця в ціні становить максимум 10-15 тисяч злотих).

Дизайн односімейного будинку

2. Корисна площа

Корисна площа всередині одноквартирного будинку в порівнянні з квартирою однакових розмірів може значно відрізнятися. При будівництві багатоквартирних будинків забудовники не враховують комору, кабінет, пральню, другий санвузол або навіть гардеробну. Незважаючи на однакові розміри — в односімейному будинку можна вмістити більше, а головне, балкон можна замінити терасою або садом!

3. власний сад

Власний сад забезпечує набагато більше усамітнення, ніж балкон в квартирі. Крім того, на терасі або в саду можна легко розпалити барбекю, не турбуючи нікого з сусідів, а в квартирі це було б просто неможливо.

4 Життя в гармонії з природою

Контакт з природою значно покращує настрій і дає енергію для дій. Односімейні будинки на околиці міста відрізняються тим, що власник може вийти за двері і насолодитися свіжим повітрям. У той час як в багатоквартирних будинках відсутність зелені і виду на інші будівлі і вулиці, переповнені автомобілями, є нормою. Давайте пам’ятати-квіти на балконі ніколи не замінять пишну зелень поруч з окремо стоячим будинком.

Доступність-головний фактор, який безпосередньо впливає на рішення про місце будівництва.

5. енергоефективні рішення

При будівництві будинку ви можете вибрати енергоефективні рішення, які приведуть до значного зниження витрат в майбутньому. Для цього необхідно придбати теплові насоси і фотоелектричні панелі. Вони відрізняються більш високою вартістю, ніж традиційні системи опалення, але такі інвестиції окупаються протягом декількох років. Недоліком квартири є той факт, що ви повинні пристосуватися до методу опалення, використовуваному забудовником, який може підійти не всім.

У зв’язку з поліпшенням умов життя за містом, проживання далеко від центру міста стає все більш популярним. Незмінним залишається той факт, що люди, які мають обмежений бюджет і бажають спробувати пожити в окремому будинку, навіть за рахунок віднімають багато часу поїздок на роботу, переїжджають в приміські райони. Однак варто пам’ятати, що інфраструктура постійно поліпшується, і наявність ясел, дитячих садків і шкіл стало звичайним явищем.

Ландшафтный дизайн маленького участка.

дизайн интерьера мини пространства|загородный дом

Добавить комментарий