Інтернет-магазин ролет та жалюзі «Ролло»

Жалюзі і штори використовуються для захисту від прямих сонячних променів, створення комфортної обстановки в приміщенні. Для виготовлення ламелей використовують різноманітні матеріали. Конструкції відрізняються типом монтажу, розташуванням елементів полотна.

Що таке жалюзі. їх особливості

У первозданному вигляді вироби вироблялися з дерев’яних смужок, які встановлювалися на вікна. Сучасні жалюзі складаються з конструкційних елементів, що приводяться в рух механічним способом управління за допомогою ланцюжків, шнурків. А якщо вам потрібні якісні ролети на вікна, переходите на сайт https://www.rollo.lviv.ua/mahazyn

Застосування електронного способу передбачає монтаж електроприводу, за допомогою якого можна регулювати інтенсивність освітлення. Цей спосіб зручний при високому розташуванні віконних конструкцій. Багато хто задає питання, для чого потрібні жалюзі в приміщенні. Вироби забезпечують збереження тепла, є функціональним і стильним способом дизайну.

На відміну від тканинних штор, ламелі не вимагають регулярного прання, тому часто використовуються в офісних приміщеннях. Системи цього типу є відмінним рішенням при установці в віконні отвори різної конфігурації. Головне призначення жалюзі полягає в можливості створити напівтемрява в приміщенні.

Особливості конструкції забезпечують легкість управління, а використання широкого спектру матеріалів дозволяє стильно оформити інтер’єр. Регулювання положення ламелей допомагає регулювати освітлення. Вироби виробляються з якісних матеріалів, а для збільшення терміну експлуатації проходять обробку спеціальними розчинами.

Відповісти на питання, що таке жалюзі, дозволяють дизайнери, що втілюють в життя різні рішення. Вироби часто використовуються в сучасних домашніх інтер’єрах, кухнях, студіях. Варіант принта і фотодруку на полотні здатний розставити в приміщенні акценти.

Відмінності по конструкції

Одним з видів систем є рольставні, які монтуються з зовнішньої сторони прорізу. Призначенням таких виробів є захист від сторонніх проникнень. Для виготовлення використовується метал.

Вертикальні і горизонтальні різновиди жалюзі відрізняються між собою шириною ламелей і їх розташуванням в полотні. Кожен виріб має свої функціональні особливості. Для їх виготовлення використовується дерево, пластик, метал. Встановлюються такі системи з внутрішньої сторони. Вироби гармонійно виглядають в інтер’єрах, створених в стилі мінімалізм, хай-тек.

Жалюзі, технічні характеристики яких залежать від способу монтажу, відрізняються широким вибором кольорів.

Горизонтальні

Цей тип конструкції користується попитом і вважається класичним варіантом виконання. Горизонтальні штори приводяться в рух за допомогою шнурків, простягнутих в отвори на краю ламелей.

Системи монтуються на внутрішній стулці віконної конструкції. Горизонтальні жалюзі на вікна з ПВХ встановлюються без свердління на кронштейни. Можливий варіант розміщення конструкції між рамами.

Вертикальні

Затребуваний тип конструкції поєднує дизайнерські рішення для створення інтер’єру. Системи використовуються в офісних приміщеннях, поліклініках, школах. Великий каталог стильних тканин дозволяє підібрати оптимальне рішення для оформлення квартири, заміського будинку. Вироби легко стираються, що важливо при установці в дитячих кімнатах, кухнях, студіях.

Конструкція жалюзі вертикального типу відрізняється розміщенням ламелей. Нижня частина виробу об’єднана ланцюжком. За допомогою спеціального пристосування можна змінювати кут розташування вертикальних ламелей, регулюючи інтенсивність освітлення. Вироби з інших матеріалів тримають форму під власною вагою.

Рулонні

В процесі виробництва полотно різної фактури і щільності, проходить спеціальну обробку. В результаті тканина набуває пиловідштовхуючі, антистатичні, антибактеріальні властивості.

Матеріал відрізняється стійкістю до дії ультрафіолетових променів. Принцип роботи конструкції полягає в русі полотна по напрямних і закручування на валик. Фіксування штор можливо на будь-якому рівні. Залежно від способу монтажу і виконання розрізняють такі види рулонних штор на пластикові вікна:

  • міні-жалюзі;
  • касетні вироби.

Вироби цих типів монтуються на прямі і похилі вікна, забезпечують відкривання конструкції разом зі стулкою.

Жалюзі плісе

Оригінальний варіант дизайну являє собою тканинне полотно, зібране в «гармошку». Жалюзі кріпляться до карнизу, управляються вручну або за допомогою пульта. Вироби цього типу відрізняються компактністю, простотою догляду.

Системи підходять для установки на вікна різної конфігурації. Монтаж виробів проводиться на раму, скло, допускається установка в простінок. Штори, що використовуються для монтажу на похилих вікнах, оснащені тросами, що запобігають провисання.

 

 

Добавить комментарий