Як можна розпушити штучну ялинку

З давніх-давен ялинка є невід’ємною частиною новорічних святкувань. Грамотно прикрашена новорічна ялинка посилює відчуття свята, радуючи присутніх різнокольоровими гірляндами, іграшками і мішурою. Але як підібрати справді гарну ялинку, адже її природний варіант аж ніяк недовговічний, а на базарах та ярмарках найчастіше продають сумнівний товар?

Вибір очевидний — штучні ялинки, які можуть використовуватися за призначенням не один, не два і навіть не три роки. На ринку є багато якісних вітчизняних виробників, наприклад одні з них — https://maysternya-yalynok.com.ua. Але від зберігання в коробках їх голки просто деформуються, тому виріб втрачає колишню красу. Цей матеріал буде цікавий усім, хто бажає вдихнути друге життя у свої штучні ялинки.

Щоб розпушувати гілки, достатньо вдатися до використання пари. Для цього потрібно набрати велику каструлю води, закип’ятити, а потім максимально зменшити потужність конфорки. Над цією розігрітою поверхнею і тримаємо деформовану гілку, повільно повертаючи її навколо своєї осі. Важливо: від можливих опіків бережемо не лише руки, а й хвою, яка здебільшого виготовляється із тонкого пластику.

Через 1,5-2 хвилини закінчуємо процедуру та проводимо рукою у протилежному напрямку. Якщо результати залишають бажати кращого, варто додати вогонь, збільшивши обсяг пари, що виділяється. Аналогічним чином робимо і з іншими гілками.

Як можна розпушити штучну ялинку

За бажання можна скористатися звичайним феном, встановивши режим на середню температуру. Потоком гарячого повітря обдуваємо голки, а потім, так же, у зворотній бік.

Істотний недолік цих способів полягає в надмірній сухості, тому для парової обробки підійде навіть праска. Але і тут варто дотримуватися необхідних запобіжних заходів: теплова дія повинна тривати не більше 2-3 секунд.

Корисні властивості води також відіграють значну роль. Зрозуміло, в цьому випадку вплив на пластик буде найінтенсивнішим, тому робочий термометр вбереже від багатьох проблем. Температура води не повинна перевищувати 60 градусів, інакше голки легко розплавляться (залежно від типу виробу). Тримаємо гілки у воді приблизно 30 секунд, після чого швидкими рухами надаємо потрібну форму, поки ті не охолонули.

Як можна розпушити штучну ялинку

Для оптимального зберігання ялинки потрібні просторі коробки, що виключають стиснутий стан ялинки. Акуратно укладаємо гілки в одному напрямку, уникаючи будь-яких зв’язок гілок між собою. Це можна зробити різними підручними матеріалами. Не можна не враховувати і те, що шарнірні ялинки швидше втрачають свою профпридатність, тому до збирання, розбирання та зберігання компонентів потрібно ставитися вкрай відповідально.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий