Як вибрати односпальне ліжко

Ліжко виконує дві важливі функції в будинку: перш за все, вона повинна забезпечувати комфортний здоровий сон, а по-друге, це — частина інтер'єру квартири, тому вона також повинна вдало вписуватися в простір кімнати і гармоніювати з рештою дизайном. У випадку з ліжком покупець найчастіше шукає своє «ідеальне» поєднання практичності і зручності зі стильним дизайном.

Пошуки ліжка — завдання не з простих. Існує великий вибір конструкцій, розмірів, різних матеріалів. Сьогодні ми розповімо вам, на які важливі моменти потрібно звернути увагу при покупці ліжка, щоб багато років поспіль радіти своєму правильно зробленому вибору. А купити односпальне ліжко можно на сайтi https://lux-mebli.net/g1038831-lzhka-odnospaln

Односпальне ліжко

Залежно від конструктивних особливостей

При виборі ліжка важливо звернути увагу на її конструктивні дані. Особливо це актуально для малогабаритних квартир і дитячих кімнат, де на невеликому просторі необхідно вмістити, крім ліжка, ще безліч різних речей. Далі ми розглянемо сучасні види одномісних ліжок, що відрізняються своїми додатковими можливостями.

Односпальне ліжко з ящиками. В даному випадку ми говоримо фактично про звичайну невеликий ліжка для однієї людини, яка оснащена спинкою і краями. Однак її особливість полягає в наявності під спальним місцем скриньок. Найчастіше такі відсіки для зберігання білизни і іншого приладдя мають висувний механізм, але зустрічаються і орні конструкції.

Види двоспальних ліжок

Все різноманіття моделей, представлених в меблевих салонах, можна розглянути з позицій кількох основних критеріїв.

Форма і розмір

Сучасні моделі ліжок не обмежуються класичним варіантом — квадратної або прямокутної форми. Вони можуть також мати:

  • круглу, напівкруглу або овальну форму. Деякі моделі передбачають подіум круглої форми, на який укладається стандартний прямокутний матрац;
  • довільну і навіть незвичайну форму. Наприклад, ліжко у вигляді відкрилася черепашки, на нижній частині якої розташовано спальне ложе, а верхній елемент, крім декоративної складової, має електропроводку і оснащений світильником.

Ліжко будь-якої моделі має дві групи розмірів:

  • зовнішні габарити необхідні при виборі місця для ліжка і можуть зіграти вирішальну роль в разі невеликого вільного простору в квартирі;
  • розміри спального місця.

Найчастіше споживачам пропонуються стандартні моделі. Вони краще за інших пристосовані для комфортного відпочинку і підходять для будь-яких приміщень.

 

 

Добавить комментарий