Як вибрати сорт ріпаку

Ріпак — це культурне гібридне рослина, яке містить фактично всі хромосоми батьківських видів. Його унікальність полягає в тому, що в природі, не існує певного рослини предка.

Досить багато полів, засівається власне цією культурою. Перш за все, це пов’язано з великим спектром використання ріпаку в сільськогосподарському промислі. А вибрати насіння ріпаку для посіву завжди можна на сайті магазину https://lnzweb.com/rape

Через це рослині, можна отримати наступні необхідні речовини і продукти:

  • Біологічні масла і палива
  • Справжні кошти з косметичним ефектом і домашня хімія
  • Справжнє масло рослинне, для харчової промисловості
  • Зелений продукт на зимові заготовки
  • Складовий елемент кормових продуктів
  • озимий ріпак

У середині серпня, відбувається посів озимого ріпаку. Його проводять рядами, між якими, виконується суворе відстань, не менше ніж в 40 сантиметрів. Перші сходи культури, які з’являються на початку весни, здатні витримати заморозки з незначним зменшенням температури навколишнього середовища, менше нуля.

Досить часто, озимий ріпак, входить до складу комбікорму домашніх чотириногих. Так як за своїм складом, він дуже багатий легкозасвоюваними білками.

Найкраще, подібний варіант, ростити в регіонах, де немає занадто холодних зим. Так як під час зими, посадка, швидше за все не витримає дуже низьких температур повітря.

Є дуже велика кількість сортів озимого ріпаку. До найпопулярніших відносяться:

Атлант

Підходить до вирощування, фактично, при будь-яких умовах клімату. Рослини, дуже великі і вростають більш ніж на 160 сантиметрів. У насінні Атланта, необмежену кількість масел, що буде приблизно 45 відсотків.

На один квадратний метр, можна садити 90 рослин.

Даний сорт, відноситься до високоврожайних. Це пов’язано з тим, що навіть при частковому вимерзання під час зими, багате розгалуження ріпаку, займає звільнений простір, і культура продовжує рости. Це, також, допомагає тому, що на полях, де посіяно такий сорт ріпаку, майже що не поширюються бур’яни.

Ще, цей сорт, має славу тим, що має велику стійкість до обпадання насіння і вилягання культур. Також, такий ріпак, відноситься до рослин, які мають середню опірність хворобам і досить зимостійкі.

Мороз

Є одним з дуже стійких видів. Чудово переносить зиму і показує великий коефіцієнт врожайності. Легко переносить посуху і спекотне сонце. Завдяки цьому, підходить для посіву, у всіх регіонах.

Має дуже велику стійкість до найрізноманітніших хвороб і шкідників. Добре переносить різні варіанти обробки.

Стілуца

Це дуже молодий сорт високоурожайного ріпаку. Його специфікою, є високі показники якості масла. Також, такий вид, підходить для використання в кормових цілях.

Стілуца, відноситься до середньостиглих сортів, так як його повний вегетаційний період, займає не більше 280 днів.

Підійде для вирощування при будь-яких умовах клімату. Стійкий до хвороб, шкідників і Обсипальність насіння.

Одним мінусом, можна вважати більш знижений показник ваги насіння, ніж у інших сортів озимого ріпаку.

Добавить комментарий