Вибір кованих воріт

Кована огорожа і ворота вже давно вважаються ознакою достатку і хорошого смаку власника.

Вони не тільки захищають житло, але і є свого роду декоративним елементом, який доповнює архітектурний ландшафт будови. Саме тому, їх слід вибирати з особливою увагою, оскільки від якості таких споруд залежить безпека і естетика всього будинку. А замовити ковані ворота можна на сайті https://kuznya-lviv.com.ua/

Сучасні викувані з заліза ворота не поступаються за витонченістю і міцності іншим виробам, а за деякими показниками навіть перевершують їх. Вибираючи огорожі для котеджу або дачі, багато хто робить перевагу саме на користь подібних конструкцій. З даної статті ви дізнаєтеся в чому полягають переваги та особливості кованих воріт, а також за якими критеріями їх слід вибирати.

Практична цінність

Ворота з художньою ковкою мають цілу низку переваг:

 • Міцність і довговічність. Вони можуть використовуватися в діапазоні температур від -30 до +30 градусів, на них не впливають сніг або дощ.
 • Металеві ковані ворота універсальні, оскільки чудово поєднуються з дерев’яним, цегляним або кам’яним парканами. Будь-який матеріал для обробки будинку також буде з ними гармоніювати.
 • Такі конструкції можна оснащувати автоматичними системами для відкривання, а також електричними замками. Установка сучасних замкових механізмів ніяк не вплине на дизайн.
 • Необмежені можливості при створенні ескізу. Ви можете підібрати як більш складні, так і прості види кування.

Основні нюанси при виборі

Перш ніж приступити до вивчення асортименту, потрібно визначити, як вибрати найбільш вдалу конструкцію. Для цього необхідно враховувати наступні параметри:

 • З метою забезпечення безпеки слід вибирати вироби до трьох метрів у висоту. Менш потужні ворота бувають від півтора до двох метрів.
 • Чим більше ділянку, тим ширше потрібна конструкція.
 • Ви можете підібрати паркан і ворота з однаковим візерунком. При цьому, вузькі секції огорожі гарантують надійність і безпеку, але ціна вийде більш високою.
 • Найбільш поширеним варіантом вважаються розсувні ворота, які можуть оснащуватися електроприводом. Розсувні також здатні відкриватися як механічно, так і автоматично.
 • Наскрізні моделі виконуються з кованих прутів і являють собою прозоре виріб. Суцільні виробляються з елементами ковки, але стулки повністю закриті металевим листом, а також деревом або полікарбонатом.
 • Чим важче і масивніше ворота, тим вони дорожче. Така конструкція потребує ретельної підготовки підстави, а саме більшою глибиною закладення фундаменту і в наявності каркаса з арматури. Самі стулки встановлюються на стовпах.
 • Важливий зовнішній огляд вироби. Звертайте увагу на симетрію елементів, якість ковки та відсутність стикових швів. Якісна обробка спеціальними складами проявляє себе у вигляді антикорозійного захисту.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий