Новини компаній

Драбина трансформер: наскільки це надійно?

Одна драбина на всі випадки життя — саме так нам презентують такий виріб, як драбина-трансформер. Однак, багатьом в новинку таке пристосування і у людей виникають сумніви, чи правда, що вони дійсно так само надійні, як і звичні вузькопрофільні драбини, за всієї своєї універсальності.

Давайте розберемося, наскільки обґрунтовані ці побоювання, і розвіємо міфи, що оточують драбини-трансформери.

Драбини зі знижкою за промокодом KWITKA10: https://kwitka.ua/drabyny/

Драбина трансформер: наскільки це надійно?

Міф №1: Складна конструкція — значить ненадійна

Багато хто вважає, що чим більше шарнірів і рухомих елементів, тим менш міцною є конструкція. Однак, сучасні драбини-трансформери проходять безліч краш-тестів перед масовим випуском. Дослідження, проведене у 2021 році, довело, що особливо надійними в цьому плані є драбини, оснащені замками HEAVY DUTY. Це механізм фіксації, що витримує підвищені навантаження.

Міф №2: Драбина трансформер не витримає великої ваги

Навантаження, яке здатна витримувати драбина-трансформер може бути 150 кг і більше. Це більше за середню вагу людини і з запасом перекриває потреби як побутового, так і професійного використання. До того ж це дає змогу взяти з собою необхідне приладдя, не побоюючись перевантаження.

Міф №3: Драбини трансформери складні у використанні

Новачкові конструкція може здатися дещо складною, але це тільки на перший погляд. Насправді ж, функціонал драбин-трансформерів розрахований таким чином, щоб одна людина могла самостійно розкласти і скласти її. Зафіксувати замки, якими оснащена драбина-трансформер, не складе труднощів, вони інтуїтивно зрозумілі і з цим впорається навіть людина без досвіду.

Драбина трансформер: наскільки це надійно?

Найкращі українські драбини-трансформери

Ні для кого не секрет, що міфи про «імпортність» і авторитет певних країн у виробництві товарів залишилися в минулому столітті. По суті, зараз все впирається в наявність обладнання та компетентність технічних фахівців. І якщо зарубіжний виробник змушений покривати витрати на відкриття представництв, рекламу і доставку в іншу країну, за рахунок ціни на свою продукцію, то український бренд здатний запропонувати товари такого ж рівня якості з більш доступним цінником.

Впевненим лідером у цій ніші є українська компанія КВІТКА PRO. Маючи за плечима понад 20 років роботи з інструментами та будівельним обладнанням, фірма КВІТКА PRO виробляє свою продукцію відповідно до світових стандартів якості та безпеки.

Алюмінієві драбини-трансформери КВІТКА PRO із замками HEAVY DUTY — найфункціональніше та найнадійніше рішення на сьогоднішній день.

Драбина трансформер: наскільки це надійно?

Крім сучасних сходів-трансформерів, в асортименті компанії КВІТКА PRO представлені й інші варіанти, а саме:

  • Односекційні опорні драбини
  • Двосекційні драбини
  • Трисекційні складні драбини
  • Драбини-стрем’янки

Висновки

На закінчення можна сказати, що питання надійності драбини-трансформера залежить тільки від надійності виробника.

При виборі драбини-трансформера:

  • Уважно вивчіть характеристики моделі: максимальне навантаження, висоту, кількість сходинок, додаткові функції.
  • Переконайтеся, що драбина оснащена протиковзкими накладками на сходинках і поручнях.
  • Перед використанням обов’язково прочитайте інструкцію.

Дотримуйтесь простих правил експлуатації, і сходи прослужать вам довгі роки.

Пам’ятайте:

Ваша безпека — це найголовніше! Не перевантажуйте драбину, не використовуйте її не за призначенням і завжди дотримуйтеся інструкції.

Драбина трансформер: наскільки це надійно?

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button