Доставка квітів Маріуполь

Необхідність або бажання піднести комусь букет квітів виникає у нас досить часто.

Однак не завжди вистачає часу всерйоз задуматися над тим, наскільки даний букет відповідає атмосфері зустрічі і характером поздоровлень, чи достатньо виразно він передає наше ставлення до того, кому ми його даруємо. І, нарешті, ми не завжди знаємо, наскільки доречні в певних ситуаціях ті чи інші квіти.

Зазвичай ми не зраджуємо довгим роздумам і даруємо те, що особисто нам подобається найбільше. Однак іноді доводиться і задуматися, що ж вибрати в тому чи іншому випадку.

Наприклад, потрібно вирішити, які квіти подарувати юній дівчині на повноліття, зрілої жінки на день народження і солідному діловому партнерові на ювілей. Вони повинні бути різними, але якими саме? Чи добре дарувати квіти в горщику, які краще підходять для лікарняної обстановки? Як правильно вручити букет і чи можна подарувати квіти анонімно?

Звичайно, флорист, так само як і сомельє при виборі вина, зможе допомогти і дасть слушну пораду. Але все ж куди приємніше відчувати себе компетентним і самому трохи розбиратися в тому, що прийнято називати квітковим етикетом.

Квіти як подарунок

Квіти можна дарувати по різним питанням. Але потрібно враховувати характер зустрічі (день народження, оглядини новонародженого, поминки) і особливості взаємин (начальник або підлеглий, родичі дружини або шкільні друзі), а також вік (юна дівчина або жінка похилого віку) і підлогу (чоловік або жінка). А ще добре б по можливості уточнити смаки і переваги того, кому призначені квіти.

Справжнім джентльменам, здатним отримувати насолоду від враження, яке справляє на жінку подарований букет, часто необхідно вирішувати відразу кілька непростих завдань. Адже об’єктами їхньої уваги, крім близьких, стають колеги по роботі, співробітниці партнерських організацій, господині компаній і безліч інших гідних жінок. Та й список близьких, в якому значаться мама, бабуся, сестри, кілька тіточок і, нарешті, дружина або подруга, вимагає спеціальної уваги (а в один з березневих днів треба піднести квіти всім практично одночасно). Як повинен виглядати букет для кожної з цих настільки не схожих один на одного жінок?

Спробуємо уявити деякі з букетів «зі значенням».

Для дружини і коханої

Мабуть, це не найважче завдання. Практично у кожного чоловіка є свій, будемо сподіватися, позитивний досвід її вирішення. Більшості чоловіків всього світу, в тому числі і нашим співвітчизникам, відомо, що символ любові — червона троянда. Точніше — троянди червоних відтінків. Букет з таких троянд сприймається однаково практично у всіх європейських країнах. Тим же, хто ще не освоїв ази квіткового етикету, слід враховувати цю обставину, щоб випадково не піднести колезі, жінці — діловому партнерові або дружині партнера по бізнесу букет, що означає «любов». Звичайно, потрібно бути обачним і по відношенню до чоловіків (якщо мова йде, наприклад, про квіти на ювілей), якщо ми хочемо бути правильно понятими.

Добавить комментарий