Електричний конвектор для дачі і будинка

Забезпечення оптимального мікроклімату в домашніх умовах або на роботі — дуже важливе завдання.

А якщо ви хочете купити термоплазу, рекомендуємо відвідати сайт termoplaza.org.ua. Необхідна температура повітря в приміщенні забезпечує комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку. Але підбір обігрівача — справа непроста. Це обумовлено різноманіттям моделей на ринку. Правильний підхід до оцінювання обладнання гарантує покупку, про яку не доведеться шкодувати. Щоб відшукати найкращі конвектори для свого житла або офісу, необхідно позначити головні критерії щодо вибору пристрою.

Принцип роботи і класифікація

Конструкція приладу для виділення тепла досить проста: корпус, повітроводи, нагрівальний елемент, апаратура для підключення. Принцип роботи також не викликає складності: всередину пристрою потрапляє холодне повітря з навколишнього середовища. За допомогою додаткових пристосувань він нагрівається і через отвір угорі приладу випускається назовні.

Щоб зберегти енергію і підтримати оптимальну температуру, обігрівачі приміщень забезпечуються термодатчиками. Основна перевага конвекторів перед аналогічними джерелами тепла — безпека. На корпусі приладу зберігається температура не вище + 60 ° C.

Класифікація конвекторів:

  • за способом дії (водяні, електричні, газові);
  • по виду кріплення (підлогові, настінні, універсальні);
  • по конструкції нагрівального елементу (моноліт, ТЕН, голчастий).

Водяні конвектори підходять для установки в системах як автономного, так і центрального опалення. Недоцільно розміщувати їх в кімнатах з великою висотою стін. При примусовому циркулювання повітря в приміщенні робота пристрою буде малоефективною.

Перевага газових конвекторів в порівнянні з водяними обігрівачами — незалежність роботи від низьких температур. До недоліків слід віднести значні габарити установок, підвищену вибухонебезпечність. Кращий вибір для опалення квартир і дач — електричні конвектори.

Основні характеристики

Так як конвектор — це річ, яка купується для тривалого використання, підходити до придбання потрібно відповідально. Оцінюють нагрівачі за різними характеристиками. Швидко зорієнтуватися при виборі пристрою можна легко, виділивши для себе найбільш важливі його параметри.

Показники, на які слід звернути увагу перед покупкою:

  • спосіб кріплення пристрою;
  • споживана потужність;
  • тип терморегулятора;
  • вид нагрівача;
  • захищеність.

По розташуванню конвектори бувають настінного, підлогового і універсального виду. При покупці настінного нагрівача необхідно уточнити, чи поставляються в комплекті з приладом деталі для його кріплення. У деяких моделях вони відсутні, їх доводиться купувати окремо. Перевага такого виду конвекторів в економії простору: вони не займають додаткового місця в приміщенні, що істотно для кімнат і квартир з маленькою площею.

Підлогові обігрівачі забезпечені ніжками або коліщатками. Їх гідність — мобільність. Переміщаючи їх, можна досягти необхідної температури у всіх важкодоступних ділянках кімнати.

Найбільш практичні конвектори універсального виду. Їх можна як встановити на підлозі, так і повісити на стіну. При покупці слід перевірити в комплектації наявність коліщаток або ніжок: іноді їх доводиться купувати окремо.

Один з вирішальних факторів при виборі обігрівача — його потужність. Якщо куплений прилад із заниженим значенням, в приміщенні неможливо буде добитися оптимальної температури. Завищена потужність — запорука недоцільно високу вартість пристрою.

Необхідно враховувати призначення конвектора (єдине джерело тепла або допоміжний). Якщо в квартирі він необхідний як додатковий обігрівач, то одного кіловата потужності приладу буде досить для приміщення площею 20 квадратних метрів. При відсутності основного опалення слід вибрати обладнання для мікроклімату з великим значенням потужності.

Терморегулятори конвектора можуть бути двох типів:

  • механічними;
  • електронними.

Вибираючи дешевий опалювальний пристрій, який буде рідко експлуатуватися, варто розглянути варіанти моделей з механічним управлінням температурою. Вони відрізняються простотою, надійністю і великим терміном служби.

Пристрої подачі тепла з електронним термостатом забезпечують підтримання температури в більш точній діапазоні. Це дозволяє не витрачати зайву енергію при нагріванні, берегти енергоресурси, а, отже, і фінанси. Їх недолік — вища вартість конвектора при покупці або ремонті через складну будову. Вибір приладів з електронним термостатом доречний, якщо в опалювальний сезон планується тривала експлуатація.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий