Гіпсокартон KNAUF

Одним з найбільш затребуваних продуктів компанії з Німеччини КНАУФ, ключовим елементом у якого в складі виступає гіпс, вважається гіпсокартон.

Спочатку, при появі цього продукту на будівельному ринку, до нього було досить насторожене ставлення. Це в більшості випадків було викликано його крихкістю, викликаної недбалим ставленням до нього під час монтажного процесу і неадекватного зберігання. Але той час пройшли і зараз гіпсокартон Кнауф найбільш часто застосовується для вирішення будівельних і оздоблювальних завдань різної складності. Ця інформаційна стаття про види, характеристики, переваги і способах роботи з цим затребуваним матеріалом для оздоблювальних робіт який придбати можна на сайтi https://uzhgorod.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/gipsokarton/

Опис і плюси гіпсу Кнауф

Гіпс відомий протягом століть і активно застосовується в будівництві протягом довгих років. А ось гіпсокартон запатентували в Америці лише в кінці 19 століття. Однак це сама по собі окрема історія і дізнатися цікаві факти про даному матеріалі ви можете в статті про гіпсокартон. Повернемося до дня сьогоднішнього і до продукції компанії Кнауф.

Як і для якої мети роблять Гіпсокартон KNAUF?

Гіпсокартон Кнауф утворений простим комбінуванням гіпсового наповнювача і двосторонньої обробки з особливого багатошарового картону. Цей картон покриває дві сторони аркуша і його довші краю. На виробі є напис, що позначає вид і товщину листа. Гіпс, який утворює основу листа, належним чином модифікується різними добавками, що регулюють час висихання і викликають зменшення його щільності, а ще роблять більше ступінь його адгезії до картону.

Гіпсокартон Кнауф особливо корисний при упорядження горищних і приміщень мансардного поверху. Він прекрасно працює не тільки при монтажі на поверхні стіни, але також на всі типи балкових перекриттів. Він дуже добре використовується при проведенні будівельних і ремонтних робіт при розробці легких конструкцій і перегородок, що має важливе значення в ремонті будівель старої споруди.

Інший, важливий вид його застосування, являє собою «суху штукатурку» стін і стельову обробку і статі. Також дуже часто за допомогою даного матеріалу в квартирах і будинках створюються підшивання стелі, що дає додаткові практичні та естетичні плюси, перед іншими матеріалами для обробки.

Ключові плюси гіпсу Кнауф

Як облицювальний матеріал для будівництва гіпсокартон Кнауф володіє великою кількістю явних переваг. Ці його плюси стають важливим фактором при підборі для більшості будівельників з великим досвідом. Так що це за переваги?

  • Гіпсокартон Кнауф досить легкий, що надає шанс його монтажу буквально в будь-якому місці;
  • Гладкість і рівність поверхні дає можливість домогтися технічних і результатів в естетичному плані, важко досяжних при застосуванні класичних методів штукатурки;
  • Право вибору способу монтажу на поверхню;
  • Щодо швидка і звичайна система установки, що дозволяє реалізувати процес самостійно;
  • Пожежо-безпеку матеріалу і право вибору її класу в залежності від цілей;
  • Посилення шумоізоляції приміщень;
  • Створення дружнього мікроклімату в приміщенні, що забезпечене гигроскопичностью ключового складеного компонента.

Добавить комментарий