Як підібрати комплект відеоспостереження

Системи відеомоніторингу та спостереження роблять більше популярності серед наших співгромадян. Все більше число клієнтів хоче встановити подібний захист на власному підприємстві або за місцем проживання. Великим асортиментом готових комплектів відеоспостереження відрізняється сьогоднішній ринок. Це ефективне рішення для створення системи безпеки, що володіє функцією запису і контролю. Як не загубитися і вибрати відповідний комплект для власних потреб

Системи охорони для будинку — це не один прилад, а набір датчиків і камер, які працюють як «єдиний організм». Деякі з них покликані тільки налякати злодія, а не повідомити про порушення господареві або поліції, але подібні системи не ефективні: більшість злочинців зуміє їх відрізнити і не стане відмовлятися від придуманого. Кращі системи охорони для дому — це «розумні» моделі з GSM-модулем і комбінуються з системами «розумного будинку». А якщо ви хочете купити надійні системи контролю, рекомендуємо відвідати сайт vidimost.com. Це найний постачальник продукції та технічних рішень у цій галузі від брендів Dahua, Hikvision.

Як підібрати комплект відеоспостереження

Навіщо необхідна система відеоспостереження для приватного будинку: різновиди і корисна інформація

Готовий комплект відеоспостереження може принести відчутну користь, адже за його допомогою можна перш знати подібні дані:

 • визначити всіх гостей вашої території біля будинку. Камеру можна поставити навпроти хвіртки або в’їздом на територію;
 • огляд територій всієї ділянки, і також входів в будинок житлового фонду та інші госпбудівлі;
 • нагляд за працівниками, і також за підлітками і літніми людьми під час вашої відсутності.
Як підібрати комплект відеоспостереження

Функції комплекту відеоспостереження

Звичайний комплект відеоспостереження складається з приладу для відеореєстрації і підключаються до нього камер. Багато неправильно вважають, що подібний комплект може виключно показувати» живе » відео на підключеному телевізорі / моніторі і вести архів записів на жорсткому диску приладу для відеореєстрації. Насправді це не так. Фактично кожен сьогоднішній комплект відеоспостереження вже» з коробки » дає можливість:

 • вести автоматичний запис подій на території яка знаходиться під контролем регулярно, згідно з розкладом або при виявленні руху;
 • починати / зупиняти запис вручну для будь-якої з підключених камер;
 • створювати захищені від перегляду приватні зони;
 • виявляти рух в рамках всієї зони спостереження або в конкретній виділеній області;
 • визначати спроби недозволеного перенаправлення об’єктива, закриття або засвічення камери;
 • створювати відеоархів подій для майбутнього перегляду при необхідності;
 • виконувати віддалений перегляд систем спостереження по технологи Р2Р, також з комп’ютерів і мобільних пристроїв-смартфонів і планшетних комп’ютерів;
 • користуватися безкоштовним хмарним сервісом і коморою для резервування важливої інформації.
Як підібрати комплект відеоспостереження

Вибір майбутньої системи за принципом роботи приладу для відеореєстрації

Всі наші відеореєструючі прилади оснащені останнім програмним забезпеченням, що дасть Вам можливість задовольнити фактично всі ваші потреби. Наші відеореєструючі прилади універсальні і підтримують будь-який формат відеокамер, і також дозволяють реалізувати:

 • Запис по руху
 • Управління цифровим зумом
 • Управління PTZ камерою
 • Аудіозапис
 • Дистанційне спостереження
 • Віддалене повідомлення
 • Запланований запис
 • Перегляд в теперішньому масштабі в мультиформаті
 • Пошук об’єктів
 • І багато іншого!

Це теж не основний вибір вашої майбутньої системи відеоспостереження.

Дротові або бездротові?

Також є відмінності і за способом підключення. Тут розрізняють провідні і бездротові комплекти відеоспостереження. В основному, провідні комплекти найкращі з точки зору якості переданого сигналу, коли як бездротові при видаленні камер на пару сотень метрів просто втратять сигнал, і для хорошого функціонування їм знадобляться проміжні подовжувачі сигналу, що за собою спричинить зайві витрати. Більш того, бездротове обладнання схильне самим різним перешкодам, які також будуть вести до погіршення сигналу аж до повної його втрати (особливо стосується аналогових систем), вже не кажучи про різні глушилки. Тому для вулиці краще підбирати провідні системи-надійніше буде, а для будинку цілком зійде і бездротове.

На які марки камер необхідно звертати свою увагу, а яких краще не допускати?

Камери для дачі і будинку можна розділити на 2 умовних типу: економ і преміум. До преміальних брендів відносяться такі марки, як Hikvision, HiWatch, Dahua, Axis, Flir, Bosch, Vivotek, Milestone, RVi, Beward. Це перевірені торгові марки, з якими працюють професійні монтажники відеоспостереження по всьому світу. До більш недорогого сегменту відносяться ELZIZ, Satvision, Profvideo « «Оптимус», «Еколайн» « «Детектор-відео» та інші. Ці торгові марки носять умовну назву » хороший КНР». Купувати відеоспостереження для будинку краще у офіційних дилерів, а не в online-магазинах.

Варто берегтися придбання безіменних пристроїв на маркет-плейсах. В основному, там представлені камери поганої якості, виготовлені в підвальних умовах без сертифікатів. Під час купівлі даного обладнання на закордонних майданчиках велика ймовірність вилучення продукції на митниці.

Добавить комментарий