Як вибрати хороші чотки

У світі є дуже велика різноманітність чоток. Залежно від побожної приналежності їх пристрій і зовнішній вигляд разюче відрізняються.

В даному розмаїтті легко загубитися, завдяки цьому у людини, вперше здобуває чотки, з’являється законне питання про те, які чотки краще. А купити чотки можна в магазині https://brasletik.kiev.ua/chetki, тут представлений дуже гарний вибiр.

Різноманіття чіткий в світових релігіях

Чотки, що належать представникам різних конфесій, один від одного відрізняються за кількістю зерен, їх формі і матеріалами виготовлення. У буддиста цей духовний предмет обчислює 108 намистин, по числу присутніх при народженні Будди брахманів, і називається малі. Малі обов’язково замкнутий в кільце і має пензлик. Ісламські чотки складаються з 99 деяких намистин, на ймення у Аллаха. Нитка мусульмани вважають за краще робити з шовку. У католиків чотки мають не просту будову, вони налічують 50 схожих зерен, які розділені на 5 декад, одне велике зерно і три малих, розп’яття і медальйон. Православний фантастичний предмет містить 33 красиві намистини, або число кратне 10 або 12.

Як підібрати собі чотки?

Коли постає питання про те, які чотки краще, необхідно керуватися наступними моментами: традиції школи, поради власного духовного наставника, характер практики, своя проникливість. Для буддиста краще підібрати аксесуар з ялівцю, сандалу, насіння лотоса, бодхи. Тантрік власний вибір зупинить на дорогоцінні й напівкоштовні камені, кістки яка. Будь-який матеріал, з якого зроблені зерна, має власну особливість, свою енергетику. Білий сандал заспокоює, умиротворяє, притягує позитивні вібрації. Червоний сандал сприяє концентрації енергії, оберігає від негативу. Його рекомендують людям з дуже високою активністю. Дерев’яні чотки — червоного сандалу використовують в тантричний мистецтві. Ялівець чистить, оберігає від негативної енергії, накопичує позитивну енергію. Намистини ялівцю застосовуються в буддистських класичних вервиці. Дуб також славиться хорошими властивостями захисту. Вервиці з рудракші володіють потужною енергетикою. За переказами дерево рудракші виросло з сліз Шиви, загублених після кровопролитної битви. Вважається, що від плодів дерева виходять електромагнітні хвилі, завдяки цьому чотки з рудракші вимагають уважного і обережного підходу.

Таким чином, кожен віруючий може підібрати чотки на власний смак, керуючись не складними рекомендаціями, і, зрозуміло, своєю інтуїцією, яка порекомендує йому, які чотки краще з представленого різноманіття.

Как сделать четки своими руками

Добавить комментарий