Полезно знать

Перевага м’яких контейнерів Big-Bag

Біг-бег-універсальна тара для транспортування вантажів будівельної, харчової, хімічної та інших видів промисловості. Складається з поліпропіленової тканини, має стропи і петлі, а іноді-спусковий клапан для зручності та економії при розвантаженні. Біг-бег знайшов визнання по всьому світу завдяки ряду переваг. А якщо вас цікавлять біг-беги, переходьте на сайт https://hzpk.ua/catalog/big_begi/.

 1. Універсальність упаковки дозволяє перевозити цемент, пісок, щебінь і добрива, борошно, корми, крупи і солі, полімери, реактиви, пластик і клей, а також залізну руду, глину та інші матеріали в багатьох сферах промисловості.
 2. Зручність в процесі навантаження-вивантаження завдяки стропам і петлям для навантажувальних механізмів.
 3. Зручність при транспортуванні завдяки методу штабелювання.
 4. Екологічність матеріалу тари, а також можливість її використовувати повторно.
 5. Стійкість до вологи, до механічних, пліснявих, УФ та інших видів пошкоджень завдяки особливостям матеріалу і захисним покриттям — робить м’які контейнери незамінними для самих різних областей застосування.
 6. Виключає втрати матеріалу, що транспортується, не дозволяючи речовині прокидатися через проміжки між волокнами, завдяки щільності поліпропілену.
 7. Мінімізує втрати при навантаженні / вивантаженні завдяки навантажувальним і розвантажувальним клапанам.
 8. Мала Загальна вага контейнерів при вантажопідйомності до 2000 кг і обсязі від 500 до 2500 л).
 9. Різноманітність варіантів конструкції, що підходить під індивідуальні потреби і наявне обладнання для логістики.
 10. Можливість перевезення будь-яким видом транспорту.
 11. Можливість нанесення власних логотипів компанії на контейнери.
 12. Картонні ємності, як і текстильні, не зрівняються з Біг-бегами по вологонепроникності, вантажопідйомності і можливості багаторазового використання, при малій вартості. Решта ж конкурентні тари-металеві ємності, контейнери, дерев’яні бочки і ящики для насипних вантажів коштують на порядок дорожче.

Завдяки всім цим перевагам, біг-беги займають лідируючі місця на світовому ринку як кращий спосіб транспортування найрізноманітніших вантажів. На російському ринку м’яких контейнерів лідирують в продажах, перш за все, біг-беги з поліпропілену.

Історія створення

Біг-бег вперше проведений компанією «Тайкон» в Японії в 1919 році для транспортування сипучих вантажів залізничними коліями. Спочатку виготовлялися з брезенту або бавовняного волокна з внутрішньою опорою з армованих матеріалів. Але такі тари були недовговічні, незручні і відрізнялися невеликою вантажопідйомністю.

Перевага м'яких контейнерів Big-Bag

Все змінилося в 50-х: розпочато виробництво з поліефірних (терилену, діолену, тетрону) і поліамідних (нейлону, капрону та ін.), що стало справжнім технологічним проривом. У середині сімдесятих, за часів нафтової кризи, виробництво м’яких контейнерів досягло свого піку в Європі.

Коли в нафтовидобувних країнах почало розвиватися інтенсивне будівництво, щотижня з країн Північної Європи, а також Іспанії та Італії відправлялося в країни Близького Сходу до 50 тисяч тонн цементу в біг-бегах.

У США в цей час ринок м’яких тар розвивався набагато повільніше. До тих пір, поки в 1984 році в Америці не були впроваджені пільги для перевезення в біг-бегах небезпечних хімічних вантажів. За рік до цього була створена Міжнародна асоціація країн-виробників м’яких тар-FIBCA, під чиїм наглядом удосконалювалися технічні регламенти до тарам для безпеки при логістиці.

В СРСР конструкції м’яких тар створені в 70-е для перевезення полістиролу у відкритих вагонах (СПК-1,5 М), для транспортування суперфосфату і поліетилену в гранулах — Саморазгружающийся КСм, також Ж-1,5, МК-П, І Ж-Л для насипних вантажів та інші.

Вироблялися тари на гумовій основі і досягали 95 кг. Основним розробником і виробником була науково-дослідна лабораторія Цнілполімерконтейнер, яка функціонує і понині.

Найбільший розвиток поліпропіленові біг-беги на російському ринку отримали 10-12 років тому. За даними EFIBCA, щорічне виробництво м’яких контейнерів у світі збільшується на 10% і в наш час досягає ста мільйонів одиниць щорічно.

З чого виробляють біг-беги і особливості конструкції

Конструкція БІГ-бега представлена міцними мішками з елементами кріплення-стропами. Оболонка мішків виготовляється з капрону або поліпропілену, додатково тканини стабілізуються проти УФ-випромінювань, дозволяючи транспортувати і зберігати вантаж під відкритим сонцем.

Перевага м'яких контейнерів Big-Bag

Тканина для контейнерів виробляють найчастіше на круглотокацком верстаті човниковим способом з поліпропіленової нитки. Нитки ж поліпропілену виробляють з гранул поліпропілену, формуючи їх на екструдері в поліпропіленову плівку, а потім нарізаючи на нитки. Щільність тканини найчастіше від 120г / м2 до 200г / м2. Чим вище щільність тканини, тим вище вантажопідйомність паків, виготовлених з неї.

Для захисту від вологи контейнери нерідко оснащуються поліетиленом, а також просочуються спеціальним розчином для використання в екстремальних умовах. Додатково можуть комплектуватися рядом пристосувань для навантаження-вивантаження, а також для вертикального зберігання тар.

Конструкція біг-бегів зручна для навантаження сипучим вантажем, оптимальний розмір горловини мінімізує втрати при наповненні. Неповне навантаження не впливає на якість перевезення.

Від місця наповнення паки доставляються звичайним вилковим навантажувачем, що чіпляє тари за вушка, стропи або петлі. Для перевезення не потрібні Палети (піддони). Передбачається зберігання на відкритих майданчиках, не впливаючи на якість матеріалів. Все ж тривале зберігання на відкритих майданчиках професіоналами не рекомендується.

Навантаження біг-бегів у вагони, фури і судна здійснюють краном або навантажувачем-Автоматизація робіт істотно прискорює логістику.

На російському ринку виробники найчастіше вибирають двостропні біг беги з вкладишем з поліетилену або без нього, розміри найбільш популярні 80x80x140 або 75x75x130.

Залежно від конструкції, біг-беги розрізняють за такими характеристиками:

 • За конструкцією — з жорсткими елементами або без.
 • По запасу міцності і терміну використання:багатооборотні (МКО, запас міцності 8: 1), м’які контейнери разового використання (МКР, міцність 5: 1), використовувані в декількох навантаженнях (МКС, міцність 6:1).
 • По місткості (від 300 до 1500 л).
 • Вантажопідйомності (400-2000 кг).
 • Кількості строп (одно, двох, чотиристропні).
 • Кількості шарів і щільності тканини.
 • По комплектації додатковими пристосуваннями для логістики (люки, кришки, клапани).
 • За типом вантажу (рідкі, тверді, харчові, хімічні, сипучі і т.д.).

Для стандартних харчових і будівельних вантажів (борошно, сода, цукор, дисперсні Будматеріали) використовуються звичайні двошарові м’які тари з вкладишами. Товщина тканини при цьому варіюється на вибір Замовника. Вологозахисний вкладиш при цьому запаюється по дну з рукавного поліетилену. Елементи кріплення (петлі, стропи) виготовляють з переплетеного поліпропілену.

Розміри слід вибирати, орієнтуючись на автопарк замовника. Для фур оптимальні тари прямокутної форми.

Біг-бег, представлений в нашому асортименті, виробляють з поліпропілену. Даний матеріал:

Перевага м'яких контейнерів Big-Bag
 • Володіє нековзною поверхнею.
 • Витримує до декількох тонн.
 • Скорочує втрати сипучих на етапі фасування і транспортування.
 • Захищає від механічних впливів і дозволяє перевозити безліч матеріалів, навіть гострий і рве тари з інших матеріалів.
 • Зберігає форму і можливість багаторазового використання.

Додатково біг-беги комплектуються стропами, петлями і клапанами для економії часу і фінансів при навантаженні-розвантаженні.

Габарити і вага

Залежно від потреб і наявного автопарку, замовники мають можливість індивідуально підбирати потрібний обсяг бегів. Для визначення потрібного обсягу досить знати вагу вантажу, що транспортується.

Номінальна маса для вантажу стандартного БІГ-бега з параметрами дна 0,75×0,75 м і висотою 1,25 м-1 тонна. Типові мішки максимального обсягу дозволяють перевозити до 3 тонн вантажу.

Багатошаровий поліпропілен легкий і міцний, власна вага тари становить кілька кілограм.

Перевага м'яких контейнерів Big-Bag

Незважаючи на те, що мішки мають запас міцності (за європейськими стандартами якості efibca безпечний запас міцності-5:1, за сертифікатом якості ООН — від 6:1), категорично заборонено перевищувати встановлені виробником норми навантаження. Бережіть людей і техніку.

Габаритні параметри

Необхідні габарити і вага закуповуваних контейнерів визначаються з урахуванням розміщення в автомобілях, відкритих або закритих вагонах і від параметрів водного транспорту.

За стандартні розміри прийнято вважати: 0, 90×0, 90 м, або 0, 75×0, 75 м. Гранична висота тари становить 3 метри. Залежно від вимог замовника, біг-беги комплектуються верхніми, донними або бічними клапанами для зручності завантаження / вивантаження насипного вантажу.

Тестування біг-бегів

Оскільки м’який контейнер несе ризики, пов’язані з вагою перевезених матеріалів, компанія підходить до тестування своєї продукції дуже серйозно. Безпека тари підтверджується регулярним тестуванням і відповідністю ГОСТам.

Технічні вимоги

Компанія «РУСТАРА-НН» — виробник повного циклу, виготовляє на власних потужностях як поліпропіленову тканину різних класів, так і контейнери з неї. Тестуванню регулярно піддаються як поліпропіленова тканина, так і біг-беги, виготовлені з неї. Щільність тканини, яка варіюється від 70 до 200 гр / м2 зобов’язана забезпечувати відсутність поривів при падінні з висоти, а також при множинних підйомах.

Стабілізуючі домішки в складі тканини додадуть необхідний опір на розрив навіть у разі незначних порізів тари.

Багатошарові ламіновані контейнери, а також з поліетиленовим шаром, регулярно перевіряються на водо і пилонепроникність. Таким чином, наша продукція дозволить безпечно зберігати і транспортувати ваш вантаж без втрат, загроз розриву або нанесення шкоди екології.

Види тестування контейнерів

Основа тестів-створення штучних ситуацій, де біг-беги отримують максимально можливі навантаження. Цілісність швів, строп і тканини свідчать про успішне проходження тестів.

В ході перевірки, наші контейнери проходять наступні тести:

 1. Підйом з бічного положення.
 2. Тест на вібрації.
 3. Перекидання на бік.
 4. 2-3 рядному складанню методом штабелювання.
 5. Багаторазовому підйому за кріплення.
 6. Скиданню з висоти 0,5-1 м.

В процесі тестування неприпустимі появи розбіжностей з’єднують швів і тканини. Місця з’єднання швів і тканини з поліпропілену підлягають ретельному огляду на надійність кріплення.

Окремі тести проходять системи клапанів. Перевіряються на повноцінне функціонування при 125% номінальному завантаженні.

Використання біг-бегів для сипучих вантажів

М’яка тара біг — бег-лідер в транспортуванні сипучих вантажів з 1970-х років. Наша компанія пропонує широкий вибір якісних контейнерів за низькою вартістю. Наша продукція підходить для перевезення сипучих матеріалів харчової галузі (борошно, цукор, Зернові, Комбікорми), будівельної (цемент, пісок, і ін.), хімічної промисловості та цілого ряду продукції з інших галузей виробництва.

М’яка тара зручна при транспортуванні, навантаженні, розвантаженні і складуванні. Будучи наповненою, має циліндричну і прямокутну форму (прямокутні форми, економлячи місце, особливо актуальні для фур). Виготовляється з капрону або поліпропілену. Розміри покривають більшість потреб ринку (від 80 до 250 см у висоту), за обсягом до 3 м3.

Багаторазові біг-беги комплектуються стропами, клапанами навантаження/розвантаження, лацканом і фартухом. Для одноразового використання є в наявності тари без додаткового обладнання або оснащені по мінімуму, за нижчою вартістю.

На відміну від металевих і дерев’яних контейнерів, бочок і ящиків, мають ряд переваг:

 • Нижча ціна.
 • Легка власна вага при вантажопідйомності до 2 тонн.
 • Дозволяє автоматизувати навантаження-розвантаження завдяки стропам, петлям і цілому ряду пристосувань, адаптованих під вилочні навантажувачі і крани.
 • Легке завантаження в Тари сипучих матеріалів завдяки клапанам.
 • Економлять вагу і простір в транспортних засобах і місцях розміщення матеріалів.
 • Захищають вантаж від несприятливих зовнішніх впливів.

М’які біг-беги-оптимальне рішення для посадок крупномірів

Любителі дач давно оцінили переваги посадок крупномірів в поліпропіленові біг-беги. Відритий грунт небезпечний для молодих рослин, особливо екзотичних. У випадку ж з контейнером, посаджені рослини отримують можливість підрости і набратися сил в оптимальних температурних умовах.

Висадка ж в грунт з біг-бегів проста, виключає пошкодження кореневої у рослини, оскільки вихованця можна садити цілком в земляному будинку. У такій ємності рослини оптимально перенесуть зимову холоднечу.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button