Профнастил покрівельний

Коли йдеться про монтаж на покрівлі покриття з металу, то, в основному, мають на увазі черепицю металеву або профнастил. Ці два матеріали для даху входять в трійку найбільш затребуваних в приватному домобудівництві.

Абсолютним плюсом даних будівельних матеріалів вважається можливість вибору профілю, покриття, кольори і товщини металу, якісний матеріал можна купити в магазині https://dnepr.kub.in.ua/krovelnye-materialy/profnastil/. Саме такі параметри, по завершенню, повинні визначити зовнішній покрівельний вид і її вартість.

У цій статті розглянемо в якості покриття для покрівлі — профільований металевий лист або металопрофіль, як його частіше називають.

Металопрофіль має ряд особливих характеристик, що робить його дуже привабливим для господарів котеджів і будинків, які застосовують його в якості матеріалу для покрівлі.

До ключових переваг можна віднести:

  • Пожежо-безпеку покриття. Як всі знають, сама сталь не горить, а сучасні покриття (грунтовки і фарби) при високих температурах не виділяють шкідливих речовин.
  • Можливість нарізки профільованого металевого листа необхідної довжини, іншими словами виробник на виробництві виготовляє листи, рівні довжині покрівельного ската замовника. Максимально потенційна дванадцятиметрова довжина листів дасть можливість накрити фактично будь-яку покрівлю без горизонтальних стиків.
  • Різноманітна гама кольорів дає можливість оформити дах відповідно з усім зовнішнім виглядом будівлі. Палітра кольорів дуже обширні і включає десятки різних відтінків і кольорів.
  • Великий клас цинкування і хороше покриття на основі полімерів набагато збільшують службовий термін металевого шиферу на даху, який може скласти 45-50 років.
  • Практичність даного будівельного матеріалу полягає в легкому монтажі, з яким під силу впоратися непрофесійному будівельнику і легкому догляді вже готової покрівлі.
  • Бюджетна ціна металевого шиферу при відчутних плюси часто вважається важливим фактором при підборі.

Починаємо з самого визначення профільованого металевого листа. Це профільований (хвилястий) лист стали, зроблений способом холодної прокатки на профілів станах. Вид гофри і висота жорстких ребер залежить від стану прокатки. Власне висота гофри пояснює дуже високу поперечну жорсткість і високу несучу здатність матеріалу. Все профнастили роблять согластно ГОСТу 24045-94. Але, вони розрізняються по своєму призначенню, габаритам, в тому числі, товщині, якості вихідної сировини і багатьом іншим показникам.

Покриття металевого шиферу

Для початку визначимося з власним виглядом матеріалу. Профільований металевий лист може бути: просто оцинкованим без покриття на полімерній основі або з покриттям на основі полімерів.

І в тому і в іншому випадку лист стали покривають складом цинку, який захищає матеріал від корозійних процесів. Це реалізують гарячим способом, коли листи опускають в розплав цинку, або електролітичним, коли в процесі електролізу цинковий порошок сідає на поверхні стали.

Чи потрібно говорити, що проста покрита цинком сталь без покриття на полімерній основі буде найдешевшим варіантом для застосування. Для покрівлі будинку для житла такий лист не зможе підійти, а ось застосування на даху гаража, підсобки або іншого додаткового будови цілком виправдано. Робочий термін у подібного металевого шиферу 10-12 років і виробники нечасто надають гарантію на власний прокат більше 2-х років.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий