Протиковзка плитка для ванної кімнати. Як вибрати?

Протиковзка плитка для ванної кімнати-це вибір, перш за все, для безпеки себе і своєї сім’ї. Це особливо важливо в душовій, де підлога постійно піддається впливу води. Вибираючи плитку для ванної кімнати, варто пам’ятати, що цей матеріал повинен володіти дещо іншими властивостями, ніж той, який використовується в інших приміщеннях. Що це таке?

Одним з параметрів, на який слід звернути увагу при виборі плитки, є її стійкість до стирання. Через постійний контакт підлогового покриття з водою і підвищеною температурою поглинання плитки також важлива. В цьому випадку уважно перевірте позначення виробника, яке визначається символом E. цифрове значення, в свою чергу, вказує на відсоток поглинання — він не повинен бути вище 3. Протиковзкі властивості є надзвичайно важливою характеристикою, і ми приділимо їм більше уваги. А купити плитку у ванну можна в магазинi leoceramika.com. У магазині представлений дуже хороший асортимент, можна вибрати саме те що так довго шукали і ціни доступні.

Протиковзка плитка для ванної кімнати

Чому ви повинні використовувати протиковзку плитку для ванної кімнати? Як ми вже згадували — з міркувань безпеки всіх осіб, які будуть користуватися ванною кімнатою. Постійно підвищена вологість і вода в душі або ванній є факторами, що роблять підлогу слизьким, що, в свою чергу, може стати прямою причиною падінь і хворобливих травм.

Деякі люди використовують протиковзкі килимки у своїх ванних кімнатах. Це лише напівзаходи, оскільки килимки необхідно додатково мити і періодично замінювати. Тому при ремонті квартири варто вибрати для ванної кімнати протиковзку підлогову плитку, яка забезпечить належний рівень безпеки. Як же перевірити, які плитки мають цю функцію? Ключовим є позначення виробника, яке являє собою букву R, і значення, вказане відразу після неї. Більше число означає Кращі протиковзкі властивості.

Протиковзка плитка для ванної кімнати для інвалідів

Окрема категорія-дизайн інтер’єру для людей з проблемами мобільності. Протиковзка плитка для ванних кімнат для інвалідів — це не тільки рекомендація, але і необхідність. Особи, які проектують ці приміщення в комунальних об’єктах, можуть розраховувати на перевірку типу використовуваної плитки з боку СЕС або інших органів, уповноважених перевіряти інвестиції.

У цьому випадку не варто йти на гадану економію, а вибрати плитку з найвищим індексом протиковзання, що гарантує належний рівень безпеки для інвалідів. Крім того, протиковзка плитка для ванної кімнати має ціну, порівнянну з традиційними матеріалами, тому її вартість не є перешкодою. Багато магазинів під час періодичних рекламних акцій пропонують протиковзку плитку відмінної якості за привабливими цінами, часто нижче, ніж класичний підлоговий керамограніт.

Вибору протиковзкої плитки для ванної кімнати має передувати ретельне вивчення пропозицій різних виробників. Щоб купити якісний продукт, варто перевірити маркування на упаковці, яка точно інформує про клас плитки і її властивості. У разі протиковзких властивостей ключове значення має параметр R, а саме число, вказане в ньому. Чим вище значення, тим краще плитка.

Как выбрать мебель для ванной комнаты?

Сучасний ремонт ванної кімнати

Добавить комментарий