Що собою являє дошка для презентацій

Для успішної роботи вашого офісу необхідні комфортні і практичні рішення. Магнітно-маркерні дошки чи інакше фліпчарти відносяться до демонстраційного обладнання. Вони допомагають в презентації ідей і звітів, стануть в нагоді на плановому засіданні або під час спілкування з клієнтом. Область використання такої конструкції досить широка.

В даному матеріалі ви дізнаєтеся, навіщо потрібен фліпчарт і як його вибрати?

Більшість людей задаються питанням — як виглядає фліпчарт і що це таке взагалі? По суті, це спеціалізовані дошки-мольберти, обладнані потрібними предметами для ведення записів. Фліпчарти є необхідністю не тільки для залів, в яких проводяться презентації та засідання, а й для інших приміщень. За їх допомогою легше на власні очі пояснити клієнтові плюси того або іншого товару і запевнити його оформити замовлення. А якщо вас цікавить фліпчарт купити в Українi можна на сайті shop.tso.ua.

Ці «дошки» повинні бути і в кабінетах начальства, тому що вони надають можливість зобразити графік, побудувати таблицю або схему прямо в процесі обговорення поточних завдань. Вони закріплюються на триногах і оснащені коліщатками для пересування по офісу.

Дані пристрої поки ще не всім знайомі, і проблема їх вибору з’являється дуже часто. Споживачів ставлять в тупик наступні питання: який мольберт зручніше купити, як застосовувати маркер для фліпчартів та що це, куди кріпити папір.

Як виглядає флипчарт

Конструкція презентаційної дошки дуже проста. Залежно від режиму застосування вона може змінюватися, проте в ній присутні типові складові:

Опора. Є складаються, стаціонарні і мобільні підстави. У мобільних враховані ролики і конструкцію можна не докладаючи великих зусиль пересунути.

Друкарська поверхню. Важливо, що дошку можна було налаштовувати по висоті. Так на ній буде комфортно працювати всім товаришам по службі.

Додаткові кріплення. Подивіться дуже уважно на додаткові можливості фліпчарта. До них відноситься висуваються планки, які дійсно дають можливість показувати графіки і зображення відразу на декількох аркушах одночасно, а ще кронштейни для губки і маркерів.

Види фліпчартів для офісу

Різновидів таких офісних пристроїв у продажу досить багато. Існують маркерні і сухостиральні вироби, також вони діляться на магнітні і немагнітні, стаціонарні і мобільні. За розмірами друкарській поверхні фліпчарти відрізняються не дуже, проте для комфорту застосування подивіться дуже уважно на співвідношення розмірів фліпчарта і площа паперового листа. Як пише матеріалу використовується крейда, маркер.

Якщо ви цікавитеся, яка вам потрібно буде папір для фліпчарта і що це таке як правило, в першу чергу необхідно визначитися з типом самого пристрою. Вид розхідники залежить від розмірів дошки. Мсаштаби друкарській поверхні фліпчарти відрізняються не дуже, проте для комфорту застосування подивіться дуже уважно на співвідношення розмірів фліпчарта і площа паперового листа.

Паперові листи випускаються у вигляді великих блокнотів, іноді вони навіть розлініяний для комфорту застосування. На кахельної або лакованій поверхні для роботи папір кріпиться за допомогою магнітів або інших пристроїв.

Якого виробника краще підібрати

При підборі моделі дошки на першому місці стоїть якість виготовлення. Найбільш комфортним вважається фліпчарт на роликах, який вільно пересувається в комфортне місце. Його можна висунути по центру залу, щоб забезпечити кращий огляд глядачам. По завершенні роботи він легко забирається в кут або приміщення підсобки.

Чудово себе зарекомендували подібні виробники, як АССО Brands (АССО), BRAUBERG (БРАУБЕРГ), ECO (ЕКО). Вони випускають товари, що виділяються зручністю експлуатації і довговічністю.

Металеві триноги, можливість регулювання вироби по висоті, наявність ножа для нарізування паперу і полки для маркерів роблять ці пристрої одним з прекрасних у своєму сегменті. Строгий і простий дизайн дозволяє фліпчарту від даних компаній прекрасно вписується в інтер’єр і стати обов’язковим елементом будь-якого офісу.

Добавить комментарий