Полезно знать

Огорожа з колючого дроту

Огорожа з колючого дроту — відмінний варіант для тих, хто хоче убезпечити свою територію на всі 100%.

Навіть додавання «колючки» над прольотами забору допоможе домогтися необхідного ефекту. Жоден злодюжка не захоче стати спійманим в чіпкі шипи такого дроту, не кажучи вже про безтактні сусідів або цікавих перехожих. А якщо вас цікавить Єгоза — колючий дріт, подивіться на сайті.

Призначення

Колючий дріт становить серйозну перешкоду для непомітного проникнення на вашу територію, так як значно затримує зловмисника. Непроханого гостя потрібно буде докласти чимало зусиль, щоб виплутати одяг і спорядження із залізних мереж.

Крім того, «колючка» може наносити рівні рани різного ступеня тяжкості. Навіть добре споряджений злочинець витратить багато часу на подолання дротяної перепони, що значно підвищить патрулю шанси виявити недоброзичливця.

Як закріпити колючий дріт, щоб вона не провисала

Щоб відгородити територію проти несанкціонованого проникнення необхідно встановити паркан. Але іноді площа дуже велика, і робити капітальне загородження стає витратною справою. Тим більше, красивий паркан не завжди буде серйозною перешкодою на шляху зловмисників.

При бажанні, зловмисники перелізуть через нього. Або ж, зовсім немає необхідності в красі, а потрібно тільки створити важке перешкоду. Наприклад, на виробничих або сільськогосподарських територіях потрібно лише забезпечити захист від входження на об’єкт, що охороняється. Огорожу з колючим дротом — підходящий варіант в цьому випадку.

Різновиди захисних дротяних виробів

На сьогоднішній день проводиться безліч різних видів дротяних огорож. За всіма новинками встежити просто неможливо, тому в даній статті представлені тільки основні модифікації.

Стрічкова. Являє собою металевий шнур, обвитий армованої стрічкою з гострими ріжучими краями. Ріжуча частина виконана у вигляді вістря, яке може пошкоджувати різного роду матеріали, аж до м’яких тканин людини. На практиці використовується в складі захисний споруд, зокрема на основній рамі і опорах.

Класична. На зображенні показана дріт колючий одноосновная є стандартною одноосновними конструкцію, виготовлену зі сталі, яка по всій площині озброєна металевими шипами. На практиці з дроту даного виду можна побудувати самостійні захисні споруди.

Читайте тут! Як вибрати і покласти профнастил для даху — як правильно укласти покрівлю з профнастилу і кращі рішення при підборі матеріалів

АСКЛ. Армована скручена стрічка. Являє собою металевий сердечник з дроту, з накрученою на нього шиповий стрічкою. Наступною стадією розвитку захисних виробів з дроту — АКС (армована колюча стрічка)

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button