Полезно знать

Оренда офісу

Кожна компанія коли небудь зустрічався з проблематикою оренди офісу. Тим більше якщо компанія знаходиться на старті власної справи. В даному випадку, витрата на оренду офісу буде найвищою витратою бюджету. Тому, перебуваючи в такій ситуації, необхідно бути гранично уважними. Багато маленькі компанії, які лімітовані в можливості грошових витрат, займаються пошуком офісу в оренду наступним шляхом: визначають район для майбутнього розташування офісу; знайомляться зі списком підприємств, освітніх установ і нижніх поверхів будинків, де береться в оренду приміщення; домовляються про зустріч з власниками здають в оренду на предмет перегляду приміщення, вивчення документації та домовленості про партнерство. А якщо вас цікавить вигідна оренда офісу у Львові, переходьте на сайт https://optima-plaza.com.ua/

В ефективності подібної системи пошуку приміщення неможливо сумніватися, але слід, все ж, враховувати певні нюанси, з якими, можливо, потрібно буде зіткнутися. Дуже часто більшість власників початківців компаній, з причини відсутності конкретного досвіду, можуть підписати прекрасний з першого погляду договір про оренду, але дещо пізніше зустрінуться з інформацією про додаткові виплати подібних послуг, як Інтернет, телефонія, платежів по комунальним послугам і охорони. У разі якщо господар компанії на це не розраховував, а договір вже підписаний – ситуація може бути дуже плачевною.

В першу чергу, варто обговорити до дуже дрібних подробиць, яка власне оплата послуг входить в ціну оренди офісу, а яку потрібно платити окремо. Дані питання потрібно прояснювати виключно до написання договору, щоб Оренда приміщення максимально відповідала грошовим можливостям компанії. Лише після з’ясування всіх фінансових тонкощів і витрат до дрібниці, необхідно приймати рішення про оформлення договору про оренду.

Якщо діяльність компанії впирається в роботу на персональних комп’ютерах, яких компаній більше 90%, то, оформляючи договір, потрібно дізнатися дозволену потужність електричного живлення. Цей аспект повинен довести можливість роботи на певній кількості комп’ютерів в приміщенні одночасно.

Також, слід прописати в договорі стан приміщення офісу на момент здачі в оренду, тому що певні орендуючі компанії можуть стикнутися з малоприємною проблемою термінової лагодження або будівельних робіт на роботі за власний рахунок. Тому що певні поломки або вади були заховані до потрібного моменту і в договорі зафіксовані не були. Додатковий акт, в якому детально прописано стан офісу, може бути складений і в довільній формі, але потрібен підпис як мінімум 2-ух свідків. Адміністративно-господарську відповідальність також досить вказати в додатковому акті, щоб потім не з’явилося суперечок, яка зі сторін відповідальна за ті або інші маленькі побутові моменти, наприклад, заміна лампочок, виклик електрика або сантехніка при гострій на те необхідності.

Процедура розірвання договору про оренду, так чи інакше, теж повинна бути розписана до дуже дрібних подробиць. Потрібно, перш за все, визначитися, за який термін до розірвання договору орендує компанія зобов’язана попередити господаря приміщення. І, безумовно, домовитися, чи буде повернута конкретна сума грошей у разі дострокового розірвання договору та звільнення компанією приміщення.

Необхідно також пам’ятати, що будь-який договір повинен бути нотаріально завірений. Крім іншого, гранично важливо звернути пильну увагу на позначку про варіант застосування приміщення. Складаються ситуації, коли приміщення з житлового переведено в нежитлове, а сфера діяльності тієї чи іншої компанії може викликати обурення мешканців. Якщо компанія, скажімо, бере в оренду офіс під бар, ресторан, що може здатися гучним для мешканців, так як приміщення під такі компанії спочатку не розраховані. Набагато легше з даним аспектом тим компаніям, які займаються тихим бізнесом, а не ресторанно-корпоративною роботою.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button