Новости компаний

Як облаштувати кухню-вітальню, щоб інтер’єр був затишним і престижним

Оновлене затишне житло – це завжди приємний привід для гарного настрою, затишного відпочинку та гордості, особливо, якщо якісний елітний ремонт квартири Київ був спроєктований талановитим дизайнером, а виконаний командою відповідальних і тямущих майстрів.  Це ж стосується облаштування просторої та розкішної кухні-вітальні, в якій має бути продуманий кожен сантиметр площі та кожна деталь інтер’єру. Наприклад, відстань від робочої поверхні до побутової техніки і холодильника має бути мінімально доступною, при облаштуванні приміщення, де буде періодично працювати телевізор, краще обирати острівний варіант кухні з центральним розміщенням стільниці. В такому приміщенні має бути місце для стола, проте його не варто розміщувати по центру вітальні, оскільки ця помилка здатна навіть найвитонченіший та дорогий ремонт зробити простою дешевою їдальнею. І такі помилки зустрічаються досить часто, тому в бажанні отримати якість, комфорт та розкіш від кухні-вітальні власного житла всі розрахунки та роботи краще довірити справжнім професіоналам.

Важливі правила, яких дотримуються професіонал в роботі з елітним ремонтом кухні-вітальні

Чимало важливих деталей в облаштуванні сучасної кухні залишається поза увагою для замовника, але є ключовими моментами в забезпеченні якості та комфорту перебування та експлуатації, наприклад, це може стосуватися:

  • грамотної організації системи електропроводки, яка має складатися з двох ліній (для побутових приладів, зокрема холодильника, мікрохвильової печі, електроплити, мультиварки,  та окремо для додаткових пристроїв, наприклад, телефона, ноутбука, блендера тощо);
  • організації та розміщення точок або схем водопостачання та водовідведення в приміщенні чи інших інженерних комунікацій (це важливо на етапі розробки нового елітного дизайну для приміщення, де такі труби мають бути непомітними, але при цьому залишатися доступними для майстра;
  • ідеально якісного вирівнювання поверхонь, зокрема стін, та створення правильних за своєю геометрією форм, оскільки дорогі та розкішні кухонні меблі є особливо вимогливими щодо цього критерію на момент установки та монтажу;
  • правильного вибору оздоблювальних матеріалів, які будуть максимально стійким до забруднень, підвищеного рівня вологості в приміщенні та різких перепадів температури, при цьому зберігатимуть свою ідеальність навіть після численних прибирань та миття.

Якщо ж не враховувати ці моменти в розробці нового дизайну для елітної кухні-вітальні, варто бути готовим, що вже найближчим часом доведеться робити новий ремонт або ж міняти зіпсовані елементи меблів. Обираючи елітний ремонт Київ саме у перевірених компаній, замовник може впевнено розраховувати на дійсно розкішний результат, який приємно радуватиме своїм стилем, красою, престижністю та функціональністю протягом всіх років експлуатації.

Найактуальніші варіанти планування елітної кухні-вітальні та їх характеристики

Серед різноманіття дизайнерських пропозицій щодо оформлення стильної та затишної кухні-студії у власному будинку досвідчені фахівці виділяють два основних напрямки, які користуються найбільшою популярністю серед замовників елітного ремонту київських квартир.

Як облаштувати кухню-вітальню, щоб інтер’єр був затишним і престижним

Прямокутні кухні з окремою зоною для відпочинку

Цей варіант особливий своєю можливістю компактно розмістити всю потрібну побутову техніку, а також залишити достатньо місця для додаткових ніш, зберігання приладдя. Мийка, плита та холодильник розташовуються в одному місці, а поряд – зона для зберігання. При цьому для обідньої зони краще обирати розсувний стіл, а також зручні крісла чи невеликий диван. Додатково з меблів можна розмістити шафи-вітрини, підібрані за загальним стилем інтер’єру.

Як облаштувати кухню-вітальню, щоб інтер’єр був затишним і престижним

Основною перевагою такого  рішення є наявність достатньо просторої робочої поверхні та зони для відпочинку, що актуально для активних сімейних пар, до яких друзі та родичі часто приходять в гості на посиденьки.

Як облаштувати кухню-вітальню, щоб інтер’єр був затишним і престижним

Кухня-вітальня з лаконічною перегородкою

Організовуючи елітний ремонт будинків Київ, майстри досить часто пропонують замовникам варіант облаштування кухні-вітальні з невеликою перегородкою. Такий підхід дозволяє об’єднувати два приміщення в один гармонійний простір, а при необхідності розділяти його на окремі зони, де кожен зможе знайти собі зручне місце для затишного відпочинку.

У будь-якому разі елітний дизайн оновленої кухні-вітальні враховуватиме усі побажання клієнта, виглядаючи при цьому по-справжньому стильно та ошатно.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button