Новости компаний

Мотор-редуктор черв’ячний 220В: особливості монтажу

Правильне встановлення електродвигуна з черв’ячним редуктором дозволяє отримати максимальну ефективність, забезпечити безпеку в процесі експлуатації, а також знизити витрати. Для тих, хто ще не знає, де купити недорого мотор-редуктори черв’якові 220В, рекомендуємо заглянути в каталог інтернет-магазину M&Gmotor: https://motory.in.ua/ua/g84353977-chervyachnyj-motor-reduktor.

Підготовчі роботи з редуктором

Перед здійсненням монтажу редуктор перевіряється на цілісність корпусу та вузлів. Особливо ретельно до цього етапу варто поставитися, якщо черв’ячні мотор-редуктори тривалий час зберігалися або транспортувалися. Під час візуального огляду зверніть увагу на наявність витоків, пошкоджень кришок, ущільнювального валу та встановлених захисних кожухів. Ознаками неналежного зберігання черв’ячного мотор-редуктора є сліди іржі.

Привідні вали та фланці черв’ячного мотор-редуктора повинні бути зачищені від іржі та бруду з використанням технічних розчинників.

При виборі положення черв’ячного мотор-редуктора як орієнтир беріть інформацію, вказану на заводській табличці. Монтаж мотор-редукторів черв’ячних 220В можливий при температурному діапазоні від -20 до +40 °C.

Підготовчі роботи з двигуном мотор-редуктора 220В: перед монтажем черв’ячного мотор-редуктора 220В переконайтеся, що клемна коробка не містить пилу, вологи та сторонніх тіл. Відкриті входи обов’язково закриваються кільцем ущільнювача. Також до запуску перевіряється спротив ізоляції.

Налаштування електромотора із черв’ячним редуктором

Під час встановлення перевірте мотор з черв’ячним редуктором на наявність вібрацій та ударної дії. При їх наявності електромотор із черв’ячним редуктором буде створювати шум у процесі експлуатації.

Вибрана монтажна поверхня під електромотор із черв’ячним редуктором має бути жорсткою та плоскою. Для вхідних та вихідних пристроїв має бути передбачений захист від фізичного дотику.

Перевірте впускний отвір двигуна з черв’ячним редуктором, який повинен забезпечувати вільну циркуляцію повітря. Використання додаткового кожуха може призвести до перегріву та виходу з ладу двигуна.

Як бачите, монтаж мотора з черв’ячним редуктором досить простий, але вимагає ретельної та уважної підготовки, особливо у випадках, коли двигун запускається після тривалого зберігання або транспортування.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button