Полезно знать

Автоматичні вимикачі Schneider Electric Resi9 — особливості та характеристики

Французька компанія Schneider Electric представляє нову лінійку модульного обладнання Resi9. Пристрої цієї серії створює надійний захист електрообладнання, електромереж та техніки у квартирі від стрибків напруги, ураженням струму, займання, перевантаження та надструмів.

Зверніть увагу на наявність у серії спеціалізованого обладнання — автоматичного вимикача Schneider Electric Resi 9, який, на відміну від Easy9, має здатність вимикання 6 кА.

Автоматичні вимикачі Schneider Electric Resi9 — особливості та характеристики

Автоматичні вимикачі Schneider Electric Resi9 виробляють із дотриманням європейських стандартів якості . Також дотримуються внутрішні стандарти бренду, які за рядом показників суворіші, ніж вимоги державних та міжнародних сертифікаційних органів. Виробництва компанії зосереджені в європейських країнах — Італія, Іспанія та Болгарія. Тільки 11% загального обсягу виробничої продукції посідають країни Азії.

Особливості автоматичних вимикачів Resi9

Автомати Resi9 — частина серії модульного обладнання Шнайдер Електрик. Їхнє основне призначення — створення захисту електроспоживачів від надструмів та струмів КЗ. Виготовлення з білого пластику робить пристрої естетичнішими при монтажі в зібраному електрощиті.

Серед особливостей автоматів серії виділяють такі:

 • Вимикальна здатність 6 кА. Такий показник пов’язаний з тим, що в новобудовах виділена потужність більша, ніж у старому житловому фонді. Використовуються кабелі великого перерізу, що провокує збільшення струмів короткого замикання.
 • Встановлення системи миттєвої комутації. Раніше подібні рішення бренд використовував лише для професійного електромонтажного обладнання, але в цій серії воно також реалізовано. Суть системи: замикання контактів відбувається з високою швидкістю, незалежно від швидкості взводу важеля, що управляє. Це знижує інтенсивність та час горіння електродуги, що виникає між контактами у момент включення під навантаженням. Результат – збільшення терміну експлуатації за рахунок зниження зносу.
 • Для виготовлення корпусу використовують тільки первинний пластик із гарними механічними характеристиками. Відсутня деформація, спричинена нагріванням при використанні, не змінюється розміри, що підтримує стабільну роботу механічних елементів автомата. Це гарантує точні спрацювання автоматичного вимикача у разі аварійної ситуації.
 • Корпус конструкції посилено додатковими заклепками у центрі половинок. Це запобігає роздмухуванням при відключенні великих струмів при коротких замиканнях. Стабільність розмірів обладнання забезпечена підвищеною твердістю матеріалу.
 • Передня частина панелі позбавлена стику та складається з двох шарів. Це виключає можливість прогорання автомата у напрямку приміщення у разі відключення великих струмів при коротких замиканнях.
 • Нова серія представлена автоматами з кількістю полюсів до 4. Криві спрацьовування пристроїв B і C. Забезпечується можливість застосування автоматичних вимикачів Резі9 в щитках різних модифікацій.

Представлені особливості варто врахувати при доборі автоматів, оскільки показані сильні сторони, яких позбавлені пристрої конкурентів у тому ціновому сегменті.

Автоматичні вимикачі Schneider Electric Resi9 — особливості та характеристики

Характеристики автоматичних вимикачів Resi9

Підбір автоматів для застосування з конкретною технікою або для захисту електромережі приміщення проводимо з урахуванням технічних характеристик:

 • Кількість полюсів — 1-4.
 • Тип підключення — 1 або 3 фази, 2 або 4 P.
 • Номінальний струм — від 6 до 63 А.
 • Характеристики відключення — B або C.
 • Напруга мережі — AC (змінний струм).
 • Тип монтажу — DIN-рейка.
Автоматичні вимикачі Schneider Electric Resi9 — особливості та характеристики

У побутових електромережах практично немає обладнання, для якого знадобиться автомат зі значенням номінального струму більше 32 А. Для захисту більшості побутової техніки достатньо 16 А.

Характеристики автоматичних вимикачів Rise9 від Schneider Electric відповідають сучасним стандартам для використання в новобудовах та електропроводці старого житлового фонду. Продукція бренду пройшла випробування у міжнародних дослідницьких центрах та отримала документи, що підтверджують безпеку використання.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button