Таємний туризм — Що таке квести?

Якщо ви стежите за нашим блогом, то знаєте, що останнім часом ми по можливості доповнюємо огляд визначних пам’яток рішенням квестів. Якщо ви тут вперше, Ви можете запитати: що це таке?

Простіше кажучи, квести-це освітня Польова гра, яка поєднує в собі елементи веселощів і науки, пошуку скарбів і радості відкриттів. У той же час ви дізнаєтеся про найважливіші пам’ятки того чи іншого місця. Для цього вам не потрібні марковані туристичні стежки, тому що ви йдете за підказками на карті квесту.

Що таке квест?

У певному сенсі квести схожі на міські ігри, пошуки скарбів або патрулювання розвідників. Це дуже хороша розвага для всіх, незалежно від віку. Вирішуючи їх, ми можемо відчути Клімат місця, в якому знаходимося. Найчастіше нам потрібно стимулювати уяву і цікавість. Теми квестів різні, але вони тісно пов’язані з місцевістю. Кожному місту або регіону є чим похвалитися. Це може бути легенда, цікаві елементи ландшафту або незвичайні зразки фауни і флори.

Квести стають все більш і більш популярними. Однак слід пам’ятати, що вони є не у всіх місцях. Кращий спосіб перевірити це-відправитися в дане місце. Ви можете набрати в пошуковій системі, наприклад, квести в Івкові або квести в Щавниці. Зазвичай на сайті муніципалітету або туристичної організації району ми знаходимо інформацію про це. Там же можна знайти завантажуваний квест-лист.

Як почати пригода з квестами?

На нашому шляху завжди зустрічалися цікаві пригоди. Спочатку через телегру, потім були комп’ютерні ігри, а кілька років тому ми створили блог про подорожі, і тепер ми на «ти» з подорожами. Тепер, коли ми вирушаємо кудись в тривалу подорож, однією з головних цілей стають квести, які ми поєднуємо з відвідуванням найцікавіших місць в регіоні.  А если вас интересует квест шоу на природі , переходите на сайт.

Де шукати квести?

У пошуках квестів ви можете скористатися кількома сайтами, такими як: квести — експедиції дослідників або кращі квести, які представляють собою скарбницю знань про туризм з загадками. Ми можемо знайти там карту, на якій вони відзначені. Увага: не всі існуючі загадки в полі, ось вони. Перед рішенням завжди варто написати людині, яка створила квест, і запитати, чи дійсний він ще.

Нагородою за вирішення квесту є скарб

Якщо квест дійсний, ви зможете забрати скарби після його завершення. Місцезнаходження скарбів буде вказано на карті квесту. Звичайно, це буде друк, але може трапитися і так, що ми отримаємо невеликий подарунок і зможемо зробити запис у квестовій книзі. У нас була така ситуація в Національному парку Кампінос, де в кінці нас чекала кошик зі скарбами. Всередині знаходилися різні значки, кепки, ремінці, ручки та інші подібні речі.

Чому квести так круті для нас?

Завдяки їм ми можемо відвідати нові, цікаві місця і дізнатися про їхню історію. Ми відвідуємо місця, які, можливо, ніколи не зможемо побачити особисто. Незважаючи на невдалий початок і три фальстарту, ми продовжуємо грати з головоломками і з нетерпінням чекаємо нових відкриттів.

Добавить комментарий