Новости компаний

Які документи необхідно надати для отримання кредиту

Використання кредитних коштів для покриття власних потреб залишається поширеною практикою серед фізичних осіб у всьому світі. Сьогодні в Україні отримати кілька тисяч гривень в борг можуть повнолітні громадяни. Швидкий кредит 18 річному видається у віддаленому форматі з мінімальним пакетом документів. Для цього потрібно знайти кредитора та подати заявку на позику.

Які документи необхідно надати для отримання кредиту

Які документи потрібно мати, щоб позичити гроші під відсоток

Тимчасові фінансові труднощі можуть спіткати будь-яку людину. Та не лише недостатня кількість коштів спонукає громадян до оформлення позики. Часто фізичні особи беруть кредити, щоб заплатити за навчання, курси, купити посібники, сплатити за оренду чи медичні послуги. В такому випадку вигідно оформити кредитну карту в одному з українських банків. Подати заявку можна через інтернет. Фінансова установа може розглядати запит кілька робочих днів.

Кредитний ліміт на карті у людей без кредитної історії не перевищує кілька тисяч гривень. Зазвичай його не вистачає, щоб закрити деякі потреби. В такому випадку варто звернутися у мікрофінансові компанії, які пропонують для нових клієнтів пільгові умови та позичають до 10-20 тисяч гривень. Більше про те, що робити, якщо терміново потрібні гроші, можна дізнатися тут.

Кожна установа може висувати власні вимоги до пакету документів. Позичальнику знадобиться:

  • Паспорт громадянина України.
  • Ідентифікаційний код особи кредитоодержувача.
  • Документи, що підтверджують дохід (довідка про доходи, копія трудової книжки тощо).
  • Документи на право власності рухомим чи нерухомим майном.

Останні два пункти не є обов’язковими та подаються в окремих випадках (наприклад, для отримання позики на велику суму). Більше про переваги та особливості кредиту без довідки про доходу можна дізнатися у статті.

Які документи необхідно надати для отримання кредиту

Чи є переваги в отриманні кредиту для молодих людей

У всьому світі вважається звичною практикою користуватися кредитними коштами, починаючи з молодого віку. Таким чином людина зможе формувати позитивну кредитну історію, яка важлива для подальших фінансових операцій. Отримання кредиту вимагає від позичальників відповідального підходу до витрат. Це може допомогти навчитися контролювати свої фінанси та планувати бюджет.

Молоді люди отримують можливість придбати товари або послуги, які допомагають покращити їх якість життя, наприклад, техніку, засоби для навчання або медичні послуги. Використання споживчого кредиту дозволяє 18-річним позичальникам не витрачати всі свої особисті заощадження на одну покупку, а зберегти їх для інших потреб. Студентам найпростіше позичити кошти в МФО, які висувають мінімум вимог.

Щоб співпраця з мікрокредитною компанією була безпечною, потрібно приділити увагу для перевірки кредитора. Перш за все, МФО повинно працювати за ліцензією від Національного банку України, надавати прозорі умови кредитування. На сайті повинні бути розміщені основні документи. Можна перевірити добросовісність роботи, звернувшись у центр підтримки клієнтів. Чим швидше працівники відповідають на запит, тим краще працює компанія.

Які документи необхідно надати для отримання кредиту

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button