Полезно знать

Найкраща паркетна дошка — як вибрати якісне підлогове покриття?

Вибір найкращих панелей для підлогового покриття — завдання досить таки не просте. Адже ринок матеріалу для оздоблення підлоги — це дуже велика різноманітність дизайнів і моделей. Ви хочете знайти хороші підлогові панелі для вашого інтер’єру? Вам потрібно буде обирати з десятків виробників, колекцій, кольорів і, дуже важливе, не завжди зрозумілих параметрів у технічному плані.

Класи стирання, практичність, товщина… це лише деякі маркування, які надають інформацію про довговічність і міцність панелей підлоги. Ви хочете інвестувати в дуже якісні підлогові дошки, які матимуть чудовий вигляд довгий час? Ми пропонуємо прочитати Блог, де ви дізнаетесь, на що потрібно звернути увагу.

Дошки для підлоги відмінної якості — які бувають?

Прекрасними панелями для підлогового покриття вважаються ті, якість яких підтверджена певними технічними параметрами, детальніше дивіться тут https://lispromgrup.com/laminat/. Підлогові панелі еліт-класу — це не просто ефектний маркетинговий слоган. Це вироби, які виділяються серед інших завдяки власній великій міцності, якості та чудовому дизайну. Завдяки технічним показникам можна відрізнити дійсно якісні підлогові панелі від інших, менш міцних виробів.

Найкраща паркетна дошка - як вибрати якісне підлогове покриття?

Підлогові панелі еліт-класу — ціна не завжди якість

У пошуках якісних підлогових панелей необхідно звернути увагу на вартість. Іноді це перша ознака якості, але ніколи не забувайте, що це не правило. Багато дорогих товарів відрізняються не великими технічними параметрами, а лише модним зовнішнім виглядом, новим дизайном або відомою торговою маркою. Ба більше, серед великого асортименту панелей можна підібрати реальні перлини — дійсно солідні вироби за хорошою ціною. Усе, що щоб це зробити потрібно, — дуже мало часу і самовіддачі.

Найкраща паркетна дошка - як вибрати якісне підлогове покриття?

Як підібрати найкращі панелі для підлогового покриття?

Перш за все, необхідно познайомитися з технічним паспортом продукту. Там ви зможете знайти не тільки інформацію про популярний клас стирання або товщину панелей, а й низку інших даних. Вони допоможуть вам оцінити довговічність панелей і їхню стійкість до впливу зовнішніх факторів. Велику увагу потрібно виділити:

Щільність плити HDF або MDF

Щільність плити HDF або MDF, з якої робляться підлогові панелі, вважається одним з найважливіших параметрів, що визначають їхню міцність. Щільна плита HDF дає більшу міцність і захищає підлогу від легких механічних пошкоджень або деформації. Це також означає дуже високу стійкість підлоги до дії вологи. Панелі підлоги, зроблені з плит великої щільності, дуже повільно поглинають вологу і менш схильні до набухання. Тому вони краще підходять для цих приміщень, як кухні та передпокої, де підлога дуже часто буває вологою.

Найкраща паркетна дошка - як вибрати якісне підлогове покриття?

Яку щільність картону необхідно вибирати?

Популярні підлогові панелі робляться з плити із середньою щільністю близько 450 кг/м3. Якщо вам необхідна дійсно міцна підлога, вибирайте вироби зі щільністю понад 800 кг/м3. З подібної плити робляться іспанські панелі FinFloor (щільність плити 900-950 кг/м3) або хороша турецька марка Yildiz Entegre (щільність плити понад 800 кг/м3).

Тип і конструкція замка

Основним критерієм, що визначає якість панелей перекриття, вважається тип і конструкція замків, що об’єднують панелі. Замки відмінної якості:

Найкраща паркетна дошка - як вибрати якісне підлогове покриття?
  • Обіцяють міцність з’єднань і не дають підлозі «розійтися» — покриття для підлоги Yildiz Entegre вирізняється особливо хорошими замками — у готовому вигляді підлога «тримається», якщо навіть її підняти над землею!
  • Вони герметизують підлогу, захищаючи її від вологи — необхідно підібрати, наприклад, вощені замки, якими обладнані, наприклад, панелі FinFloor.
  • Вони забезпечують зручний і швидкий монтаж, без застосування клею, розпирання або відскакування вже укладених плит. Якщо вам важливий комфорт і легкість укладання, обирайте підлогові покриття із сучасною замковою системою 5G. Спеціальна конструкція замка дає можливість дуже легко зняти окремі дошки (наприклад, через пошкодження) або навіть цілком розібрати підлогу і укласти її в іншому місці.

Товщина панелей

На міцність панелей перекриття також впливає їхня товщина. Здебільшого, чим товстіші панелі, тим більше вони не деформуються. Однак вартістю за високу довговічність і стабільність панелей часто вважається зменшення ефективності опалення підлоги. Передбачається, що прекрасним варіантом для опалення підлоги є панелі товщиною 8 мм або максимум 10 мм. Під час вибору панелей для теплої підлоги краще відмовитися від панелей товщиною 12 мм. Набагато тонші, але щільні панелі були б прекрасним варіантом.

Найкраща паркетна дошка - як вибрати якісне підлогове покриття?

Клас стирання

Популярним параметром, застосовуваним для опису якості панелей підлоги, вважається клас стирання. Але необхідно не забувати, що це визначає тільки довговічність шару зносу, тобто лицьового шару панелі. Більшість популярних панелей відрізняються класом стирання AC4 або AC5. Обидва ці класи обіцяють більшу стійкість стійкого до зносу шару до подряпин і стирання.

Тільки повністю екологічні матеріали

Підлогові панелі еліт-класу вирізняються не тільки великою міцністю і стійкістю до зовнішніх чинників. Вони також обіцяють повну безпеку і не мають речовин, які можуть викликати алергічну реакцію. Якщо ви намагаєтеся вибрати безпечні, антиалергенні панелі, зверніть свою увагу на емісію водного розчину формаліну — отруйного газу, що використовується під час виготовлення шпону. Щільність плити, тип замків, товщина, клас стирання — це лише найосновніші параметри, що інформують про хорошу якість панелей підлоги. Утім виробники перевершують себе самих, створюючи все нові й сьогоднішні технологічні розробки, які збільшують якість, довговічність і комфорт панелей. Плямостійкість, електростатичність, водостійкість… Потрібно тільки подивитися на характеристики панелей, щоб зрозуміти, що панелі еліт-класу — це абсолютно нова категорія продукції, яка не має жодної схожості зі звичайними «ринковими» плитами.

Источник https://lispromgrup.com/

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button