Новости компаний

Де купувати японські товари?

Усе частіше батьки маленьких дітей замість вибору американських, європейських чи деяких китайських виробників товарів для догляду за немовлятами надають перевагу японським компаніям. І це не дивно. Адже бренди з Японії відомі своїм відповідальним та ґрунтовним підходом до створення продукції. Вони використовують інноваційні сучасні технології, поєднуючи їх з властивим усім японцям прагненням до максимально високої якості. Це дозволило створити різноманітні категорії товарів для малюків, ознайомитися з якими можна на https://kurumi.com.ua/uk/.

Звісно, українцям, щоб замовити продукцію для догляду за дітьми із далекої Японії, потрібно докласти чимало зусиль. Можна оформити доставку безпосередньо на сайті брендів. Але чекати на неї доведеться кілька тижнів чи навіть місяців. Тому найкращим і найпростішим рішенням є пошук надійних постачальників, які сьогодні працюють у тому числі і онлайн, відкриваючи інтернет-магазини.

Де купувати японські товари?

Як замовити товар з Японії в Україну?

Для того, аби скористатися товарами для новонароджених, виготовленими в Японії, не потрібно замовляти безпосередньо звідти. Найпопулярніші бренди представлені в багатьох стаціонарних офлайн точках продажу. Втім, звісно найбільше асортименту товарів можна знайти хіба що в інтернет-магазині.

Онлайн-шопінг уже давно став улюбленим у багатьох батьків новонароджених. Адже він помітно економить сили та час. Для того, аби замовити усе необхідне, вам навіть не доведеться виходити з дому. Усе що потрібно зробити – це:

  1. Перейти на сайт інтернет-магазину, якому ви довіряєте.
  2. Ознайомитися з асортиментом, представленим у каталозі. Звертайте увагу особливо на акції та знижки. Вони можуть бути, наприклад на окремі категорії товарів чи на окремі бренди.
  3. Покласти до кошику всю продукцію по догляду за дитиною, яка вам необхідна. Перед цим ретельно вивчіть характеристики товарів – вони представлені в описі. Перевірте, чи ви поклали потрібну кількість товарів, чи взяли достатній об’єм упаковки тощо.
  4. Заповнити заявку для доставки. Зазвичай інтернет-магазини запитують ваше ім’я та прізвище, адресу електронної пошти, номер мобільного телефону, а також номер чи адресу поштового відділення, на яке буде здійснюватися доставка.
  5. Оплатити замовлення. Це можна зробити банківським переказом. Втім, допускається також післясплата безпосередньо під час отримання товару.
  6. Дочекатися підтвердження замовлення. Вам напишуть або зателефонують представники інтернет-магазину. Вони ж скажуть, коли саме буде формуватись та відправлятись посилка. І через який час ви зможете її отримати.

Як перевірити, чи надійним є інтернет-магазин для новонароджених

Кількість інтернет-магазинів, що співпрацюють з японськими виробниками, постійно зростає. Втім, далеко не всі компанії є дійсно надійними. Деякі пропонують дешеві аналоги та підробки замість оригінальної японської продукції.

Аби перевірити магазин, прочитайте відгуки про нього та попитайте знайомих/друзів/родичів, які купляють доглядові товари від брендів з Японії. А також звертайте увагу на наявність усіх сертифікатів та документів, що підтверджують якість та оригінальність виробів, представлених у каталозі.

Де купувати японські товари?

Чи можна купити японські товари для дітей в звичайних магазинах?

Багатьох покупців, особливо тих, хто не полюбляє онлайн-шопінг, цікавить, чи можна знайти товари для новонароджених не в інтернеті, а просто на вітринах магазинів? Сьогодні деякі стаціонарні точки продажу (як великі супермаркети дитячих товарів, так і невеликі локальні магазини) пропонують в тому числі японську продукцію для догляду за немовлятами.

Втім, зазвичай її асортимент не такий великий, як на сайтах. Це пов’язується з рядом причин:

  1. Японські товари зазвичай коштують дорожче. Особливо в звичайних магазинах, де власникам потрібно ще сплачувати оренду та зарплати усім працівникам. А тому не всі покупці можуть дозволити собі такі товари.
  2. Доставка триває доволі довго. А усі найпопулярніші товари/розміри розбирають доволі швидко. І на вітринах залишається лише менш ходова продукція.
Де купувати японські товари?

Тому, звісно шукати японські підгузки дитячі суміші чи іграшки в гіпермаркетах для малюків можна. Але сподіватись на такий самий широкий асортимент, що й в інтернет-магазинах точно не варто. До того ж так ви витратите багато часу і сил: потрібно буде доїхати туди і назад, відстояти в черзі, походити між рядами у пошуках потрібного товару.

Єдиний плюс – можливість потримати річ в руках перед тим, як її купити. Тобто ознайомитися з якістю виготовлення. Втім, ми запевняємо, що усі перевірені японські виробники докладають максимум зусиль для того, аби створити дійсно якісну продукцію. Тож ви можете сміливо їм довіряти та замовляти дитячі товари в інтернет-магазинах.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button