Новости компаний

Втулка бронзова в Україні. Сплави та характеристики

Втулка бронзова – потрібний варіант деталей для компенсації тертя в частинах механізмів. Такі пристрої активно застосовуються у промисловості та виробництві. У продажу втулки з бронзи представлені широким асортиментом різновидів – вони відрізняються розмірами, формою, типом металу. Якщо вам потрібні втулки бронзові – купити їх можна для вирішення широкого спектру завдань, вибравши оптимальний варіант в каталозі пропозицій від виробника.

Види сплавів для виробництва втулок та їх характеристики

Розмаїття, в якому представлені втулки бронзові каталог яких ви бачите на цих сторінках сайту, включає пропозиції з різних сплавів:

  • Бро5Ц5С5 (С 95500) — сплав, що включає олово (10-12%), нікель (2-4%), алюміній (5-7%). Привертає увагу високою міцністю та відмінною стійкістю до корозії, може використовуватись в агресивних середовищах. Має хороші механічні властивості. Для використання в промисловості ОЦС 555 характеристики бронзи є найкращим рішенням.
  • БрА9Ж-4 (C48200) – містить берилій (1.5-2%), алюміній (8-10%), мідь (базовий метал). Характеризується відмінними показниками міцності та термічною стабільністю, високою теплопровідністю, стійкістю до підвищених температур.
  • БрОЦЦ4-3 (C63200) містить мідь (85%), олово (4-5%), цинк (4-5%). Приваблює гарною корозостійкістю, може використовуватись у морській воді. Має високу стійкість до зношування.
  • БрОЦЦ5-5-5 (C83600) містить олово (5-7%), свинець (3-5%), цинк (5-7%). Стійка до зносу, корозії, вологості, часто використовується виготовлення підшипників і втулок.
  • Фосфорна бронза (C51000, C54400) – у складі є мідь (основний метал), олово (0.1-0.35%), фосфор (0.03-0.35%). Серед переваг – висока стійкість до зносу та втомних ушкоджень. Підходить для збільшених навантажень та високих температур.
  • Алюмінієва бронза (C61400, C62300) – у складі присутня мідь (основний метал), алюміній (9-11%). До переваг відносяться хороша міцність і стійкість до корозії. Використовується у важких машинах та устаткуванні.

Підбирати сплав треба з урахуванням особливостей його подальшого використання. Наприклад, втулка БраМц витримує великі механічні навантаження і тертя. Втулка Бро10Ф1, характеристика якої також дозволяє витримувати тертя, активно застосовується у складі великих механізмів і приладів.

Як вибрати втулки бронзові за характеристиками

При виборі бронзових втулок зважайте на їх розмір, тип сплаву, спосіб встановлення, форму, спосіб виготовлення. Від даних параметрів багато в чому залежать характеристики виробів та його здатність витримувати навантаження. Один із важливих критеріїв вибору виробів – їх розмір. Ви можете придбати як стандартизовану продукцію, так і бронзові втулки на замовлення, виконані відповідно до вимог вашого проекту. Варто врахувати вимоги проекту, умови застосування, вплив факторів навколишнього середовища. Якщо при виборі виникають сумніви – зв’яжіться зі спеціалістами для уточнення деталей і отримання допомоги.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button