Полезно знать

Як вибрати дерев’яний кухонний стіл? Важливі нюанси

Кухонні столи з дерева мають попит, оскільки вони красиві, зручні та довговічні. Маєте намір купити дерев’яний кухонний стіл, але не знаєте, з чого почати? Розберемося, на що звернути увагу при виборі, щоб обідній стіл відповідав вашим потребам.

Насамперед потрібно визначитися з його розміром. Слід врахувати кількість людей, які будуть ним користуватися, та розміри кімнати, у якій стоятиме ваш дерев’яний кухонний стіл. Він має бути досить містким і водночас вільно поміщатися на кухні чи у вітальні. Не менш важливим є зовнішній вигляд виробу. Він має вам подобатися, особливо, якщо ви регулярно снідаєте, обідаєте чи вечеряєте вдома.

Кухонні столи з дерева відрізняються:

  1. Формою. Найпоширеніші – прямокутні, але також бувають круглі, овальні та квадратні.
  2. Матеріалом. Найперше йдеться про сорт деревини. Здебільшого кухонні столи виготовляють з твердих порід, як-от дуба, бука чи ясена. Крім цього, столи бувають не суцільно дерев’яними – приміром, ноги можна зробити з металу.
  3. Кольором. У виробах із натурального дерева зазвичай хочуть зберегти природний малюнок, тож найчастіше застосовують захисні покриття з природними відтінками.

Певна річ, столи також відрізняються вартістю, на яку впливає багато факторів. Ціна на столи з дерева залежить від їхніх розмірів, породи дерева та його якості, типу захисного покриття, надійності фурнітури тощо. Якщо хочете отримати міцний і практичний стіл, який збереже свої властивості навіть через багато років, вибирайте виріб перевіреної торгової марки із твердої деревини.

Кухонний стіл із дерева від українського виробника – надійніше та дешевше

Надійним виробником дерев’яних меблів із багаторічною історією є полтавська фабрика LORI. Ця компанія використовує лише безпечні якісні матеріали для кухонних столів: дуб оптимального рівня просушки, захисні покриття та напрямні європейського виробництва. LORI пропонує широкий вибір дубових столів для кухні та вітальні – різної форми, розмірів і стилю. Всі вони є зносостійкими, міцними та зручними. Столи мають 2 роки гарантії та значно довший реальний термін служби.

Купити кухонні столи з дерева виробництва LORI можна в салонах Києва, Полтави, Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Івано-Франківська, Рівного, Житомира, Миколаєва, Вінниці, Тернополя. Можна також оформити замовлення через сайт компанії. Перевезення столів та інших меблів здійснюється всією Україною за допомогою «Нової пошти». На готові меблі компанія пропонує 15% знижки, тож це чудова нагода замовити дерев’яні меблі відмінної якості за вигідною ціною.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button