Полезно знать

Ajax сигнализация

Ніхто не сперечатиметься, що сигналізація — це ефективне обладнання, яке дає нам можливість спати спокійно. Однак це виключно у випадку, якщо це обладнання від популярного бренду. Лідером у своїй справі вважається бездротова сигналізація Ajax, яка успішно виконує функції охорони, сповіщає господаря про будь-які ситуації на випадок аварій та непрохані «гостях». На відміну від більшості інших виробників, виробник не зупиняється на досягнутому рівні і щороку пропонує власним шанувальникам виключно інноваційні рішення, які збільшують рівень ефективності.

Будинок за містом — особливий об’єкт захисту від допустимих загроз: вторгнень, зломів, потопів та пожеж. Бездротова система сигналізації для будинку Аякс забезпечує не тільки захист приміщень усередині, але й оперативне сповіщення при вторгненні навіть на територію ділянки.

Іншими перевагами сигналізації для охорони Аякс будинку вважаються:

  • Наявність резервного живлення на випадок вимкнення електричної енергії.
  • Стійкі канали зв’язку з важливим резервуванням – можливість паралельної роботи через GSM (від 2G), Вай-фай, Ethernet.
  • Отримання оповіщень при протіканнях застосовуючи LeaksProtect.
  • Пожежна сигналізація задимлення та за допомогою FireProtect.
  • Відео перегляд того, що відбувається в онлайн режимі.

Крім охорони будинку сигналізацією, на базі системи Аякс, детальніше дивіться за посиланням https://vidimost.com/ohrannaya-signalizaciya-2/, Ви можете здійснити розумний будинок, налаштувати необхідні сценарії, включати та відключати побутові пристрої на відстані зі стільникового телефону, керувати освітленням та кондиціонером.

Що включає бездротова сигналізація Ajax?

У базовій комплектації обладнання користувачеві буде доступний централь Ajax Hub, а також детектори руху, відкриття вікна та дверей, а також брелок з тривожною кнопкою. Центральний блок призначається для того, щоб отримувати відгуки від датчиків, що відбувається кожні кілька секунд, забезпечуючи максимально своєчасну реакцію на будь-які надзвичайні ситуації. Зв’язок із датчиками виконується із застосуванням зашифрованого радіоканалу Jeweller.

Унікальність обладнання полягає в тому, що система дуже простенько і швидко масштабується за допомогою побутових та охоронних сповіщувачів: детекторів підтоплення, герконів, датчиків витоку газу, пожежних датчиків руху та розбиття скла. До централі існує можливість підключення вуличних та кімнатних сирен, реле для керування електричними приладами в системі «розумний дім», камери відеоспостереження та інших важливих систем для вашої зручності та безпеки.

Що є в комплекті

На огляд приїхала розумна охоронна система від Ajax із розширеним набором пристроїв. Її розробники обіцяють комплексний захист майна від пограбування, пожежі та підтоплення, а також можливості з автоматизації.

Ajax сигнализация

В комплекті — центр управління (Hub 2), новий датчик з камерою (MotionCam), датчик вікон/дверей (DoorProtect), детектор загоряння та температури (FireProtect), датчик протікання (LeaksProtect), брелок управління з кнопкою тривожної (SpaceControl). І також сенсорна клавіатура (KeyPad), домашня сирена (HomeSiren), розумна розетка (Socket) та неспокійна кнопка (Button), вона ж — пульт керування сценаріями автоматизації.

Установка системи дуже проста. Звичайно, найкраще ця справа довірити професіоналам, щоб у подальшому уникнути помилкових спрацьовувань і тривог від гіперактивних тварин, що живуть удома. Але спробуємо встановити Ajax самостійно, дотримуючись порад інструкцій. Оскільки компоненти системи бездротові, їх можна розміщувати в місцях, де це необхідно без робіт з підготовки.

Компанія-виробник

Компанія Ajax Systems заснована була не дуже далекому 2011-му році. Починалося все з маленької, але дуже амбітної компанії, якій через якихось 5 років було призначено стати творцем найтитулованішої бездротової системи безпеки в країнах Європи (і далеко за її межами). На даний час продукцію компанії можна вибрати в більш ніж сімдесяти країн світу. Якщо вірити статистиці, кількість об’єктів, де застосовується обладнання від компанії Ajax, досить давно залишила позаду позначку в 100 000. А де сто тисяч – там і двісті, правильно?

Ajax. Важливі переваги

1. Бездротові датчики з функцією легкого монтажу

Всі датчики, які є в лінійці найбільш надійної системи безпеки, мають бездротовий метод підключення до хаба (центру управління). Причому сам хаб обладнаний вай-фай модулем і для його роботи не потрібно прокладання кабелю. Усі модулі комунікації, блок живлення та резервна батарея вже стоять. Додавання датчиків відбувається в один клік. Для добавки нового датчика в систему достатньо відкрити мобільний додаток та натиснувши кнопку «Додати» просто відсканувати QR-код, який знаходиться на задній стінці датчика. Монтаж датчиків не вимагає навичок професіоналізму або спеціального інструменту та проводиться менш ніж за півгодини. Для цього компанією була розроблена система кріплень SmartBracket. Установка проводиться швидко та інстинктивно.

Ajax сигнализация

2. Для об’єктів будь-яких розмірів та складності

Ajax — конструкція, що складається з декількох рівнів безпеки, до якої можна підключити в цілому до 200 пристроїв. Інтерфейс системи безпеки має можливість доступу для 200 користувачів, яких можна розділити на 25 груп управління. Це дасть змогу розбити об’єкт на зони та для кожної призначити власні права та можливості. А 64 сценарії автоматизації зменшують вплив антропогенного фактора на безпеку. Дальність зв’язку між хабом і датчиками може досягати 2000 метрів, а із застосуванням 5 ретрансляторів REX можна зробити контроль за територією 35 кв. км..

3. Максимальна кількість варіантів для відправлення хвилювання

Ajax вважається абсолютним чемпіоном за кількістю каналів зв’язку: централь приєднується до інтернету з Вай-фай, Ethernet, WCDMA та GSM. А модель Hub 2 Plus будує зв’язок в абсолюті. Хаб обладнаний 4 каналами зв’язку та працює у швидкохідних мережах LTE. Така конфігурація дає можливість підключити пристрій до двох різних інтернет-провайдерів через Ethernet і Вай-фай, а також до двох стільникових мереж. При цьому автоматичне перемикання між каналами займає секунди. Передає сигнал навіть на невеликих швидкостях інтернету. Достатньо близько 0,5 Кбіт/сек для постійної роботи датчика.

4. Протистоїть будь-якій загрозі

Опитування датчиків відбувається кожні 12 секунд. Хаб неможливо непомітно вимкнути, коли об’єкт знято з охорони. Якщо злочинець спробує зняти пристрій із кріплення, миттєво спрацює тривога по тамперу. А про зникнення зв’язку з хабом сервер Ajax Cloud може попередити вже за 60 секунд завдяки частим опитуванням. Якщо навіть вимкнути будівлю, хаб продовжить обороняти об’єкт до 15 годин завдяки вбудованому резервному акумулятору. Ajax працює під управлінням ОС теперішнього часу OS Malevich, розробленої Ajax Systems. Система гранично надійна, невразлива для вірусів та захищена від кібератак.

5. Розвивається, а не старіє

Система отримує сучасні можливості кілька разів на рік завдяки оновленням повітря. Процес не вимагає участі інженера монтажу або користувача і відбувається протягом декількох хвилин, коли охоронну систему знято з охорони.

Ajax сигнализация

6. Легкий апгрейд системи безпеки

Щоб полегшити процес оновлення хабів на об’єктах, Ajax передбачив можливість автоматизованого перенесення даних між ними. Функція імпорту дозволяє перенести налаштування, підключені пристрої, групи, сценарії та користувачів зі старого хаба на Hub 2 Plus. Менш ніж за чверть години.

7. Працює довго. Практично вічно

Час роботи датчиків від вбудованого елемента живлення. Після виходу батареї з ладу датчик просигналізує про це. Елемент харчування є у вільному продажу, заміна не викличе складнощів. Хитрість датчиків полягає в тому, що при знятті системи з охорони відбувається знеструмлення датчиків і вони не витрачають заряд вбудованого елемента живлення.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button