Полезно знать

Як підібрати сухий корм для мого собаки?

Правильне годування собаки — один із дуже важливих обов’язків будь-якого власника чотирилапого. Основою харчування багатьох тварин, що живуть вдома, вважається сухий корм для собак. Як підібрати правильний тип корму для вашого собаки? З’ясуйте потреби вашого улюбленця.

Як підібрати сухий корм для мого собаки?

Сухий корм для собак має великою мірою задовольняти потреби вашого улюбленця у вітамінах і мінералах. Деяким породам потрібно більше вуглеводів, іншим — корм для зміцнення шерсті. Цуценяті слід давати інший корм, а корм, який призначений для літніх собак, зобов’язаний мати інший склад. Який сухий корм найбільше буде підходити вашому собаці?

Найкращий сухий корм — як підібрати його для власного собаки?

Давайте починаємо з самого початку, а власне з вибору сухого корму для цуценят. Тут вибір порівняно простий, оскільки сьогодні на ринку не бракує спеціальних продуктів. Спеціальні корми для дуже маленьких собак зазвичай маркуються як «puppy» або «junior». Однак уже на цьому кроці поживні речовини, наявні в кормі, можуть сильно відрізнятися для представників великих і дрібних порід. Але важливо, щоб сухий корм для цуценяти зміцнював скелет, суглоби і м’язи, які розвиваються. Тому, якщо ви бажаете купити сухий корм Isegrim (Ізегрім), рекомендуемо перейти в магазин https://petko.com.ua/uk/suhoy-korm-dlya-sobak/c385/brend-values-isegrim/.

Як підібрати сухий корм для мого собаки?

Сухі корми для дорослих собак насамперед відрізняються залежно від їхнього розміру і стилю життя. Для активних собак краще підбирати сухий корм з високою енергоцінністю, оскільки тварина витрачатиме цю енергію під час прогулянок. Сюди ж необхідно віднести і службових собак. Для них сухий корм часто є головним джерелом білка. З іншого боку, тварина, яка належить до типу couch potato, має харчуватися низькокалорійним сухим кормом, щоб не набрати надмірну вагу. З іншого боку, для вихованців з нормальною активністю необхідно застосовувати збалансовані продукти. Сухий корм для собаки, який любить довгі прогулянки в невеликій кількості, але й не проводить упродовж усього дня на дивані, потрібно підбирати з найрізноманітнішими поживними речовинами, щоб забезпечити збалансований розвиток і здорові зуби.

Як підібрати сухий корм для мого собаки?

Оскільки сухий корм необхідно підібрати відповідно до віку собаки, потрібно завжди пам’ятати про літніх собак. Престаріла тварина може мати сприйнятливий травний тракт або страждати від багатьох хвороб, характерних для похилого віку, наприклад, ниркової недостатності. Сухі корми для літніх собак мають бути багаті на мінерали, що зміцнюють кістки. У людей у віці теж можуть бути проблеми із зубами, тому корм для літнього собаки має бути м’яким. Альтернативою може стати волога їжа.

Який корм підібрати для вагітної суки?

Вагітні суки мають особливі потреби, здебільшого в калоріях. Майбутній матері потрібно більше калорій для задоволення своїх потреб і потреб зростаючої дитини. У період лактації потрібен дуже якісний корм, розкішний кальцієм і фосфором. Корм також має бути легко засвоюваним, тому краще уникати вмісту злаків, які важко перетравлюються більшістю собак. Як і у випадку з іншими кормами, сукам, що годують, необхідно уникати штучних підсилювачів смаку і штучних консервантів, які можуть нашкодити як матері, так і цуценятам. Підсолоджувачі також входять до списку непотрібних компонентів.

Як підібрати сухий корм для мого собаки?

Невеликі та великі собаки — як їх слід годувати?

Потрібно знати, що вага і розмір собаки також впливають на те, який корм для собак кращий. Собаки з шерстю, наприклад йоркширський тер’єр, мальтезе або ши-тцу, споживають до 30% добової потреби в білку для відновлення шкіри та шерсті. Невеликі собаки також схильні до проблем із сечовипусканням і захворювань нирок. Тому важливо, щоб вони їли багато клітковини, яка покращує перистальтику кишечника. З такої ж причини для невеликого собаки сухий корм має містити значну кількість мінералів.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button