Полезно знать

Як вибрати диван у вітальню?

Диван є ключовим елементом будь-якої вітальні. Незалежно від розміру кімнати, смаку жителів і бюджету, він повинен мати почесне місце вдома.

Як вибрати диван у вітальню?

Ми проводимо велику частину часу в вітальні, тому кожен не може уявити собі вітальню без дивану або софи. Це просто необхідно. Ідеальна модель повинна бути функціональною, естетично привабливою, прикрашеною декоративними подушками і практичною. У магазинах дизайну інтер єру ми знаходимо багато диванів: модульних, розкладних, а також кутових. Який матеріал працює найкраще? Ми можемо вибрати моделі зі шкіри, екошкіри, м якої або замшевої шкіри, велюру і ін. Який диван вибрати? Все залежить від стилю, в якому оформлена вітальня. Все аранжування повинно бути ідеально підібраним і гармонійним.

М’який або жорсткий диван? Від чого це залежить

В ролі підстави для будь-якого дивана (м’якого чи жорсткого) виступає наповнювач, який має певну пружність і жорсткість. Наповнювачем заповнюють сидіння, спальне місце, спинку, подушки та підлокітники диванів. Існують різні типи наповнювачів, серед яких є як м’які, так і тверді матеріали. Застосування різних типів наповнювачів дозволяє пропонувати дивани з різною жорсткістю. А если вашему дивану нужна перетяжка или другой ремонт, обращайтесь на сайт www.mebliterra.com.ua

Багато фабрик м’яких меблів надають послугу підбору наповнювача. Перш ніж вибрати кутовий диван або пряму модель, ми рекомедуємо відвідати салон і спробувати наповнювач дивана на жорсткість.

Взагалі до питання, як вибрати диван, потрібно підходити дуже серйозно, вивчивши основні експлуатаційні параметри та підібравши відповідний дизайн.

Як вибрати диван у вітальню?

Як перевірити якість дивана

Якщо Ви не фахівець меблевої індустрії, не турбуйтеся. Якісні м’які меблі можна визначити по ряду ознак.

Зовнішній вигляд

  • В якості оббивки найкраще підійде щільна зносостійка тканина, що не дозволяє забрудненням проникати вглиб волокон (потрібний колір і фактура підбираються в каталозі тканин). Гарним варіантом буде флок, гобелен, шенил, штучна замша, мікрофібра. Деякі матеріали виробляються зі спеціальними просоченнями, які не пропускають вологу (тефлон, скотчгард) або мають бар’єрну структуру (флок, габардин). У будь-якому варіанті оббивки оптимальним вважається поєднання натуральних і штучних волокон в матеріалі. У дорогих моделях вартість тканини може досягати 75% ціни дивана. Більш детальна інформація — в розділі «Матеріали».
  • Застосування технічних покривних тканин на задній стороні спинки допускається тільки в бюджетних моделях.
  • Шви на оббивній тканині повинні бути рівними, без ниток, що стирчать, стежки — однакового розміру.
  • Меблева оббивка — добре натягнута, рівномірно і якісно закріплена.
  • Стики між меблевими елементами не повинні бути занадто великими (в ідеалі — близько 5 мм).
  • Всі елементи кріплення — одного кольору, надійні, міцно закріплені, механізми — плавно працюючі.
Як вибрати диван у вітальню?

КАК ВЫБРАТЬ ТКАНЬ ДЛЯ ДИВАНА? СОВЕТЫ СПЕЦИАЛИСТОВ

Розмір і форма: куди і як поставити

Перед походом в магазин порахуйте довжину і ширину місця, яке ви відводите для установки м’яких меблів. Заміри допоможуть зрозуміти, як розташувати диван у вітальні.

За розміром дивани бувають:

Як вибрати диван у вітальню?
  • двомісні (2-2.5 м довжини і 0.8-1 м ширини),
  • тримісні (2-2.5 м довжини і 0.8-1 м ширини),
  • чотирьох-семимісні (на 1 місце припадає площа 80 см).

Це основні розміри м’яких меблів. Врахуйте їхні габарити в розкладеному стані. 2-3-місцева модель потребує простір приблизно 2.2х1.5 м.

Висота спинки дорівнює глибині спинки — врахуйте це, вирішуючи, який диван вибрати у вітальню. Висока спинка (під потилицю) фіксує сидячого рівно, низька (на рівні талії) дозволяє відпочивати напівлежачи.

КАК ВЫБРАТЬ ДИВАН? Главные советы за 6 минут

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button