Полезно знать

Як вибрати фасадну фарбу?

Зовнішній вигляд будинку може розповісти про його господаря багато. Тому дуже важливо, наскільки акуратним і красивим він виглядатиме. Важливу роль у будівництві чи ремонті будинку грає фарбування фасаду. Неякісне фарбування зможе прослужити дуже недовгий термін.

Як вибрати фасадну фарбу?

Якісна фасадна фарба не відшаровуватиметься, забруднюватиметься чи вигорятиме. Якщо вибрати правильний якісний продукт, яким буде пофарбована поверхня будинку, про повний ремонт можна буде забути на довгі роки.
Пофарбований фасад має виглядати чисто та свіжо. Якщо стіни забруднилися, проблем із їх очищенням виникати не повинно. Крім усього іншого, фарба, навіть найтемніша, не повинна піддаватися вицвітанню. Правильна фасадна фарба в банці буде густою, а після ретельного розмішування повинна змінювати свою консистенцію. Таку фарбу буде легко нанести рівномірно. За такий продукт, звісно, доведеться заплатити дорожче. Але це гарантує чудовий вигляд стін будинку протягом тривалого часу. На фарбі не слід заощаджувати так само тому, що сама робота з фарбування не коштуватиме дешево. Це пов’язано із залученням до роботи спеціалістів-малярів.

Винятком є лише начіпні фасади. Такі фасади дозволяють за дуже короткий час вирішити безліч завдань, які постають перед будівельниками та архітекторами.

Наприклад, вентильовані фасади забезпечують простоту монтажу не тільки на будівництві, яка будується, а й там, де проходить реконструкція. Така робота може виконуватися будь-якої пори року, незалежно від погодних умов. Адже «мокрі процеси» тут є винятком.

Як вибрати фасадну фарбу?

Якщо фасад у будинку звичайний, слід правильно підібрати матеріал для фарбування. Хімічний склад є основним показником, що впливає на експлуатаційні властивості фарби. Найбільш важливою складовою лакофарбових матеріалів є плівкоутворювач. Ця речовина при нанесенні на тверду поверхню здатна створювати міцну плівку. Розрізняють фарби на органічних розчинниках, і навіть водорозчинні фарби. Останні є більш екологічними та будуть вогнебезпечнішими. Разом з цим фарби на органічних розчинниках можуть утворювати щільнішу плівку. Вибір слід робити, виходячи з властивостей поверхні, на яку наноситься покриття.

Як вибрати фасадну фарбу?

Також слід правильно вибрати колір для фарбування фасаду будинку. Він повинен гармоніювати із зовнішнім виглядом двору та внутрішнім інтер’єром будинку.

Правильно підібраний колір створить охайний та привабливий вигляд Вашому житлу.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button