Полезно знать

Профессійна організація відкриття від Lioncom

Ви відкриваєте свій бізнес або філію вже наявного? Чи реально завод, фабрику, аптеку, магазин, магазин? Коли всі роботи з ремонту позаду, робочий колектив сформовано час подумати про організацію відкриття, адже важливо, щоб про ваше відкриття дізналося більше людей. Відкриття має бути феєричним і незабутнім. Щоб врятувати Вас від непотрібних проблем агентство “Пікан” допоможе організувати відкриття Вашого бізнесу та зробить так, щоб усі були присутні у захваті.

Організація відкриття трудомісткий процес, що потребує персонального підходу та кваліфікованого планування. Щоб якісно сказати про себе, потрібно вирахувати всі деталі допустимих розвитку подій. У цьому ми Вам допоможемо, спираючись на інформацію про сферу Вашого бізнесу, потреби Ваших клієнтів та партнерів. У нас за плечима десятки якісно організованих та проведених відкриттів. Одними з них вважаються: аптеки, магазини, дитячі центри, супермаркети підприємства, заводи та інші.

Відкриття точки для торгівлі супроводжується багатьма підготовчими заходами. До завдання підприємця входить реєстрація бізнесу, внутрішнє оформлення зали для торгівлі, пошук співробітників та формування асортименту товару. На момент запуску магазину важливо вибрати правильну рекламну стратегію, яка дасть можливість залучити перших споживачів. Інформування можливих клієнтів про швидке урочисте відкриття з проведенням різних акцій дає змогу підвищити трафік. Для підготовки урочистостей підприємцю необхідно витратити досить велику суму фінансових коштів, що дасть змогу створити початкову клієнтську базу. У цій статті ми пропонуємо вирішити питання про те що таке профессійне агентство организации ивентов Lioncom, як провести урочисте відкриття магазину, яке дозволить залучити великий клієнтський трафік.

Організація святкового відкриття

Організація та проведення святкового відкриття передбачає виконання низки організаційних питань, що проходять поетапно.

 1. Аналіз
Профессійна організація відкриття від Lioncom

Перш ніж займатися організацією події, необхідно виявити потенційну аудиторію, зрозуміти, хто ваш замовник, його потреби та можливості. Ретельний аналіз допоможе висловити цілі, створити конструкцію заходу. Спочатку складається загальна структура події, деталі з’являться пізніше, але від того, наскільки правильно вона виконана, залежить успіх свята.

 1. Підготовка відкриття

Другий етап це креативний процес, що складається з кількох пунктів:

 • розробка ідеї події;
 • формування зорової концепції;
 • опрацювання докладного сценарного плану;
 • складання кошторису;
 • пошук майданчика, що відповідає вашим потребам;
 • оформлення місця проведення відкриття;
 • вибір необхідного устаткування;
 • вибір персоналу: ведучий, звукорежисер, промоутери, фотограф, відеограф тощо.д.;
 • організація харчування гостей;
 • виготовлення подарункової продукції;
 • складання шоу-програми, резервування співаків;
Профессійна організація відкриття від Lioncom

Переваги

Враховуємо всі вподобання

При складанні комерційної пропозиції враховуємо всі ваші вподобання: від крижаної скульптури на вході до Ілона

Оберемо меню

Можете бути впевненими, що гості не залишаться голодними, адже професійні івентори на зв’язку з найкращим кейтерингом

План заходу

План заходу з чітким таймінгом ми надішлемо заздалегідь, а не як звичайно

Артисти

На вашому урочистості будуть тільки перевірені та харизматичні артисти

Профессійна організація відкриття від Lioncom

Незвичайні PR та рекламні акції

Основна особливість PR — непряма дія на можливого клієнта, а на його підсвідомість.

Послідовна діяльність, що складається з акцій, спрямована на формування позитивного образу, репутації та іміджу установи в очах громадськості.

Дуже часто PR коштує недорого, ніж реклама на ТБ або радіо, і має «довгограючий» ефект.

Незвичайні PR акції для кафе чи ресторану:

 1. Благодійні вечері за участю місцевих знаменитостей, громадських особистостей і просто заможних людей. Оригінальний хід як офіціантів працюють ресторатор та запрошені гості.
 2. В одному з кафе мережі у Києві діє цікава акція. Тут можна почастувати чашкою кави будь-якої. Потрібно повісити чашку на спеціалізований стенд, заздалегідь її сплативши. Якщо ви обмежені у засобах, просто скористайтесь оплаченою кавою, тому якщо вас цікавить профессійне відкриття, переходьте за посиланням https://lioncom.pro/ru/festive-discoveries/.
 3. У київському пабі працює танцюючий штат працівників. У конкретний час бармени та офіціанти виходять на майданчик та виконують веселий танець, залучаючи до нього та відвідувачів.
 4. У пітерському ресторані кухні Італії Oversize pizza club можна замовити велику піцу та не платити за неї. Тільки є умова: потрібно 1,5 кг з’їсти за 20 хв. Якщо не встигнете, заплатіть як за дві. Я б ризикнула повечеряти безкоштовно, тим більше, що їм швидко і піцу люблю.
 5. У грузинському ресторані (фраза з к/ф «Міміно») гранично звичайна та незвичайна постійна акція. Усі Лариси отримують знижку 10 %. Кому цікаво, це теж у Санкт-Петербурзі.

Повірте мені, що подібних «фішок» можна вигадати досить багато, основне враховувати профіль точки харчування та інтереси власної потенційної аудиторії.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button