Нова українська школа

Серед вимог, які пред’являються до вчителів нової української школи — створення нового освітнього простору. Адже щоб вдало придбати стенди Нуш, необхідно добре уявляти, як має виглядати приміщення класної кімнати? В даному випадку у педагогів заохочують особливого креативного підходу. Хоча постійним залишається умова до упорядження класу, де б все учні відчували себе вільно і комфортно.  Тому якщо вас цікавить Природна галузь Нуш, звертайтеся на сайт https://hodkonem.com.ua/ru/vse-dlya-nush/prirodnicha-nush.

Особливо, неодмінним вважається розмежування класного простору на зони, що зробить легше втілення в життя концепції Нуш. Адже вона має на увазі не тільки отримання знань, а й формування у них компетенцій для їх успішної самореалізації. Для кращого набуття учнями початкової школи необхідних здібностей слід поділити аудиторію на:

  • Місце для навчально-пізнавальної діяльності;
  • Тематичні осередки, змінюються відповідно до задуму вчителя і класу;
  • Ігровий куточок;
  • Місця для занять творчістю або експериментами;
  • Місце викладача, відповідає Нуш вимогам до педагога.

В останньому варіанті оформлення повинен враховувати умови для постійного саморозвитку та фіксації результатів діяльності, щоб в подальшому поділитися з колегами власними знахідками. Не менш важливо подбати, щоб в класі були місця для відпочинку та бібліотека. Необхідно пам’ятати, що для більш гарного застосування приміщення будь-яку з зон варто оснастити наочними посібниками, рекомендованими у топ-виробника.

Нова українська школа: завдання і їх реалізація насправді

Прагнення, щоб школа готувала юних громадян до життя в сьогоднішньому світі, була по-справжньому корисною, лягли в основу освітньої реформи. Сьогодні Середня освіта повинна не тільки надавати дітям знання, а й навчати, як успішно використовувати їх насправді.

Концепції Нової української школи поставили перед вчителями завдання виховувати громадян-інноваторів, які брали б відповідальні рішення і з повагою ставилися до прав людини. Для цього не тільки надавати нові відомості, але і допомагати появі практичних копетенцій.

Вимоги нашого часу до школи: що дуже важливе в освітньому процесі?

Завдяки цьому таке значення набуває Нова українська школа, нововведення якої припускають, що за 12 років навчання учням зможуть допомогти:

  • Розвинути емоційний інтелект і критичного мислення;
  • Створити розуміння почуттів — власних і тих, хто поруч;
  • Забезпечити здатність взаємодіяти в команді;
  • Осягнути екологічну професіоналізм;
  • Виростити ініціативність, інноваційність, фінансову грамотність.

Вчителі, учні та батьки, партнерські відносини між якими враховані новим змістом освіти, для досягнення подібного результату повинні успішно застосовувати заняття і додатковий час. Їм в цьому зможуть допомогти не тільки якісні підручники, а й стенди, і плакати дуже високої якості.

Добавить комментарий