Перевага терморегуляторів

Беручи до уваги зростання розцінок на джерела енергії, питання енергозбереження стоїть дуже гостро.

Завдяки цьому було розроблено чимале число моделей приладів опалення, економно витрачають пальне. Втім самого обладнання недостатньо. Правильніше за все витрачати енергетичні ресурси допоможе термостат для опалювального котла (терморегулятор), що дає можливість контролювати і підтримувати встановлений режим температури навколишнього середовища в отаплюемом приміщенні.

Призначення термостатів для опалювальних котлів

Щоб мати шанс керувати споживанням енергоносіїв обладнання для опалення, його обладнають спеціалізованими пристроями — зовнішніми водяними термостатами salus. Дані пристрої дають можливість успішно застосовувати пальне завдяки відключенню обладнання при досягненні встановленого рівня температур. Використовують термостати для електричних бойлерів, газових і котлів, що працюють на твердому паливі, і також конвекторних обігрівачів, обігрівальних приладів та інших опалювальних систем.

Для досягнення вигідного функціонування котла опалення, термостат включає обладнання, коли температура опускається нижче заданої і вимикає, коли досягнуто встановлене значення. Цей метод дає можливість уникнути необгрунтованого витрати газу або електрики, коли, наприклад, деякі з кімнат розташовані з сонячної сторони і для їх обігріву потрібно менше тепла, ніж для інших приміщень.

На замітку! Навіть невелике температурне зменшення в межах 1 градуса допомагає зменшенню споживання енергії на 4-6%.

Варто ще сказати що, за допомогою термостатів можна поставити робочий режим системи опалення, при якому температура в відсутність в будинку людей або вночі буде на 4-5 ° C нижче. За рахунок цього можна досягти економії електроспоживання або газу близько 30%. Подібним чином, якщо ваше обладнання для опалення не має такого вбудованого приладу, краще буде придбати термостат Салус для опалювального котла. Температурний регулятор дасть справедливу розв’язку проблеми перевитрати енергоносіїв.

Види терморегуляторів для опалювальних котлів

Оснащення обладнання для опалення термостатичними клапанами дає можливість тримати в приміщенні встановлений температурний клімат з точністю від 1 до 0,5 градусів. Вони керують роботою системи опалення за допомогою самих різних виконавчих пристроїв. Розрізняють індукційні і електронні термостатичні клапани. У конструкції механічного терморегулятора для опалювального котла є кнопка включення / виключення і поворотна кнопка для управління режимом температур.

Електронні або програмовані термостатичні клапани мають більш покращене будова, але прості і зрозумілі в застосуванні. За їх допомогою можна налаштовувати добовий цикл температур: в даному випадку котел буде автоматично перемикатися на встановлений режим. Ці пристосування можуть налаштовувати як всю опалювальну систему, так і окремі нагрівальні блоки.

Є класифікація приладів на провідні і з ДУ .. Для перших пріоритетне значення має з’єднання провідників, і також зовнішня захист від пошкоджень механічним шляхом. Від цього може залежати якість що подається від котла на контролер сигналу, який сповіщає про надходження теплоносія в контур. Під час монтажу може з’явитися питання про те, як приховати сигнальну лінію, щоб вона була непомітною.

У бездротовому термостаті для котла управління відбувається за рахунок передачі радіосигналу. Цей пристрій має два блоки, один з яких монтується поблизу з опалювальним котлом, з’єднуючись з клемами обладнання. Другий вузол розміщується в приміщенні. Між 2-ма блоками є виділений радіоканал зв’язку. Блок управління обладнаний дисплеєм і клавіатурою управління.

Залежно від ступеня автоматизації, термостатичні клапани можуть бути цифровими або аналоговими. В основі роботи цифрових пристроїв лежить сигнал мікросхем, внаслідок чого прилад може фіксувати і використовувати кілька заданих режимів. Управління аналоговими термостатичними клапанами виконується вручну за допомогою механічного регулятора, з’єднаного з реостатом.

Добавить комментарий