Новости компаний

Вантажоперевезення з Європи до України: вартість розмитнення вантажу

Міжнародна логістика має безліч «підводних каменів», про які слід пам’ятати у процесі здійснення вантажоперевезень. Одним із найпопулярніших напрямків є доставка товарів до України з різних європейських країн.

Команда компанії «Укрвіпсервіс» працює за класичною схемою, внаслідок якої процес перевезення будь-якого вантажу здійснюється з урахуванням наступного списку етапів:

 1. Формування партій товару, який було надано від клієнта.
 2. Підготовка інвойсу – це важливий документ, у якому міститься вся необхідна інформація про товар (список продукції, обсяг, особливі умови зберігання та доставки).
 3. Пошук оптимального транспортного засобу (одного або одразу кількох) для майбутньої доставки.
 4. Вибір відповідного маршруту з урахуванням особливостей обраного транспорту та термінів, у які необхідно вкластися під час перевезення.
 5. Підготовка пакету документів для швидкого проходження кордону.
 6. Розрахунок усіх обов’язкових платежів.
 7. Процедура митного оформлення з урахуванням усіх аспектів.
 8. Ввезення товару на територію України.

Це класична схема доставки товарів, яка може змінюватися з урахуванням індивідуальних побажань із боку клієнта, основних характеристик товару, і навіть з інших причин.

Вантажоперевезення з Європи до України: вартість розмитнення вантажу
Photo/freepik.com

Що впливає на вартість розмитнення товарів?

Доставка товарів в Україну з різних країн Європи найчастіше здійснюється із залученням автомобільного транспорту різної вантажопідйомності. Це зручний та практичний варіант доставити товар точно у вказані терміни при правильному плануванні майбутнього маршруту. Ознайомитись з усіма можливими варіантами автомобільних перевезень можна на сайті https://www.uvs.in.ua/ua/mizhnarodni-avtoperevezennya/, де запропоновані актуальні послуги для клієнтів.

Однак багато клієнтів запитують: скільки коштує розмитнення товарів з Європи? Неможливо вказати точну вартість розмитнення, оскільки на ціну впливає відразу кілька факторів:

 • обсяг вантажу, що перевозиться;
 • категорія, до якої входить товар;
 • вага вантажу;
 • різні транспортувальні особливості;
 • послуги брокера та інше.
Вантажоперевезення з Європи до України: вартість розмитнення вантажу
Photo/freepik.com

Під час проведення розрахунків слід також враховувати відсоткову ставку мита, що залежить від категорії товару. Розібратися з документами, виконати розрахунок попередньої вартості розмитнення допоможе кваліфікований брокер. В результаті вдасться мінімізувати затримки на кордоні, доставляючи товар із країн ЄС до України точно у визначений термін.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button