Полезно знать

Як обрати електронну сигарету

Електронна сигарета – це своєрідний паровий інгалятор, що імітує куріння. Причини їх покупки можуть бути різні: прагнення покінчити зі згубною звичкою, економія, бажання спробувати оригінальні смаки і випробувати нові відчуття. Але в будь-якому випадку знати, як правильно вибрати електронну сигарету просто необхідно. Від цього надалі залежатиме зручність користування популярним гаджетом.

Насамперед візьміть за правило: краще купувати ліцензійну продукцію перевірених брендів. Так ви будете застраховані від багатьох неприємностей. Та й знайти деталі, що замінюються, не складе труднощів. Електронні сигарети представлені в широкому асортименті: різних розмірів, форм та відтінків. На що звернути увагу під час вибору електронної сигарети? Звісно,  на технічні характеристики основних компонентів.

Акумулятор

Для багатьох автономність роботи є найбільш важливим фактором. Акумулятори бувають 2 видів:

  1. Автоматичні. Оснащені чіпами та контролером тиску. При затягуванні напруга подається на випарник, і починається паріння.
  2. Механічні. Мають чіпи із кнопками. Курець сам контролює інтенсивність напруги. Такі моделі простіше чистити, а термін експлуатації у них більший, ніж у автоматичних аналогів.

Важливе значення має і ємність батареї. Тут багато залежить від того, як часто ви збираєтеся парити. Найбільш поширені варіанти, показники яких варіюються від 280 мАч (приблизно 12 цигарок) до 1100 мАч (75 цигарок). Затяті курці можуть знайти вироби з параметрами 2000-3000 мАч.

Як обрати електронну сигарету

Як вибрати дріпки?

Один із видів атомайзера в якому відсутній резервуар, тому рідину доведеться часто додавати. Але в цьому є перевага: вейп з таким пристроєм різноманітніший. За один вечір можна скуштувати кілька смаків. Буває різних видів:

  1. З нижнім обдуванням. Спіраль повністю обдувається, що позитивно впливає смакові характеристики пари.
  2. З бічним обдуванням. Навряд чи ви зможете оцінити усі відтінки смаку. Пара в цьому випадку не така насичена.
  3. Змішана. Можна сповна насолодитися таким парінням, але пристрій іноді може текти.

При покупці оцініть об’єм встановленої ємності. Від цього фактору залежить, як часто доведеться додавати рідину.

Як вибрати картриджі для електронної сигарети?

Картриджі — це своєрідні блоки із пластику, в які заливається рідина для куріння. Вони можуть бути виготовлені і з синтепону, який просочується спеціальними сумішами. Об’єм картриджа становить 1-2 мл. Це відповідає 30-60 стандартним сигаретам. Потім його потрібно заправляти (зазвичай витримує до 10 заправок). Якщо картридж в пристрої змінний — це багаторазові електронні сигарети. Вони мають акумулятор, що заряджається. Ви зможете зарядити сигарету, при потребі змінити картридж на новий та використовувати її знову.

Як обрати електронну сигарету

Існують і такі конструкції, які доводиться викидати після вичерпання ліміту рідини. Це одноразові сигарети (мають одноразовий картридж і акумулятор). Після розряджання та закінчення рідини не підлягають використанню. Не варто використовувати картриджі, що відслужили свій термін. Це може призвести до поломки аксесуара, та й негативно позначиться на здоров’ї вейпера.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button