Полезно знать

Металева черепиця у Хмельницькому ТОВ «БУД ПРОГРЕС»

Металева черепиця в Хмельницькому затребувана завдяки великим властивостям експлуатації, а також чудовому дизайну. Матеріал виготовляється із сталевого листа покритого товстим шаром цинку сталі, який покривається захисно-декоративним шаром полімерного матеріалу. Форма копіює глиняну черепицю. ДК «Сталекс» — виробник покрівельної черепиці з металу готовий запропонувати населенню Хмельницького продукцію своєї розробки за гарною ціною.

Особливості профілю

Одним з дуже важливих параметрів, яким необхідно керуватися під час вибору металочерепиці, вважається товщина сталі, що застосовується. Для робіт з влаштування покрівель потрібен метал товщиною 0,4-0,6 мм. Але 0,4 мм — це все ж таки досить тонка сталь, тому її краще застосовувати для карнизів, навісів.

Найкращим варіантом вважається матеріал товщиною 0,45-0,5 мм, який відрізняється гарною жорсткістю та стійкістю до прогину під вагою снігу та льоду, та достатньою легкістю матеріалу для зручності монтажу. Товщина листа сталі безпосередньо впливає на ціну покрівельної черепиці з металу.

4 головні правила під час купівлі покрівельної черепиці з металу

 1. Вибрати хвилеподібну форму, що підходить під тип будови та особистісні вимоги, наприклад, металева черепиця монтеррей — це звичайний профіль, яким користується більше 80 % жителів України. Якщо у вас великий будинок, вам необхідно брати хвилеподібну форму яспіс, преміум, омега, т.до. вони добре поєднуються з великими будинками.Ви можете обрати у нас на сайті за найнижчою ціною у Києві.
 2. Виберіть, яке покриття матиме ваша металева черепиця — глянсове або матове. Зараз ми коротко розповімо про різницю. У глянцю більш гладка і блискуча поверхня, яка має напилення 25 мікрон фарби на м2 (йдеться про європейський метал). Мат має шорстку і структуру зерен. Основним плюсом матової покрівельної черепиці з металу вважається напилення фарби, яке на 10 мікрон більш ніж глянець і становить 35 мікрон. Виглядає мат солідніше.
 3. Вибрати виробника.Від цього може залежати скільки років Вам служитиме дах.Є різні виробники металу, віддати смаки необхідно якісним, а конкретно (кількість цинку в металі, товщина сировини, напиленню фарби.Теж дуже важливо щоб завод покрівельної черепиці з металу використовував обладнання гарної якості, у нас власне найновіші італійські та фінські верстати.
 4. Вам необхідно вибрати колір черепиці. Всю палітру кольорів ви зможете побачити у нас на сайті або на роботі, а також скористайтесь нашим візуалізатором.

Переваги покрівельної черепиці із металу

 1. Економія. За нинішніми розцінками металева черепиця — це досить не дорогий покрівельний матеріал, це при тому, що при грамотному монтажі та експлуатації покриття служить приблизно п’ятдесят років, тому металочерепиця хмельницький це завжди якість.
 2. Маленька вага. Один металочерепичний лист важить близько 5 кілограм, що дає перевагу при настановному процесі покриття, а також передбачає легкість та низьку вартість перевезення. Також це зменшує навантаження на поверхню стін, що дозволяє встановлення такого матеріалу на будівлю зі слабкою основою.
 3. Стійкість до погодних умов. Важливим плюсом матеріалу металева черепиця вважається, що під час виготовлення листи матеріалу покриваються шаром захисту полімерного матеріалу. Завдяки подібній структурі, металева черепиця може застосовуватися в різному кліматі, при яких зможе здивувати власною стійкістю до найрізноманітніших пошкоджень механічного характеру, до тривалого впливу променів ультрафіолету, а також протистоїть опадам у вигляді дощу, снігу та граду.

Цікаві умови партнерства ТОВ «БУД ПРОГРЕС«

1 Відносно недорога ціна продукції, послуг з виготовлення та монтажу конструкцій.
2 Правильний підхід до розв’язання задач різної складності.
3 Своєчасні періоди виконання замовлень, швидка доставка по всій Україні.
4

Передоплата становить лише 20%, залишок – після створення замовлення.

Послуги професійних покрівельників

У компанії працюють професійні майстри, які в ідеалі мають технологію укладання листової покрівлі. Майстрам можна довірити об’єкт різної складності. Хороше виконання у найкоротші терміни порадують усіх клієнтів. Послуги надаються приватним замовникам, а також підприємствам та організаціям, детальніше за посиланням https://budprogres.com.ua.

Черепиця на композитній основі – надійний сучасний матеріал для покрівлі

композитна черепиця — різновид покрівельної черепиці з металу, дуже поширений у будівництві матеріал. Вона довговічна і випускається у великому асортименті. Іноді її називають — Металева черепиця з посипанням, з кам’яним напиленням, крихтою. За допомогою багатошарової черепиці можливе створення виразного дизайну. Цей матеріал для покрівлі дуже популярний у різних регіонах і дуже популярний у Києві. Черепиця на композитній основі може використовуватися як при відновленні покрівлі, так і для будівництва сучасних будинків.

Переваги багатошарової черепиці

 • Довговічна. Завдяки сталевому підставі, такий вид черепиці забезпечує надійну конструкцію.
 • Вогнестійка. Так як робиться з прокату сталі і покрита кам’яним гранулятом, дана черепиця ніколи не спалахне. Також шар алюмоцинку з дуже високою теплостійкістю (до 135 °С) протистоїть загорянню. Тому з подібною покрівлею Можете бути впевненими у завтрашньому дні.
 • Гнучка. Черепиця на композитній основі піддається покрівельним вигинам, за рахунок алюмінію, що входить до складу алюмоцинкового шару.
 • Велика стійкість до вигоряння. Верхнє покриття не піддається ультрафіолетовому впливу, тому Ваша покрівля буде виглядати, стильно та красиво довгий час.
 • Екологічно нешкідлива. Оскільки до складу не входять шкідливі та шкідливі для здоров’я компоненти, такий покрівельний вигляд не завдасть шкоди мешканцям та оточуючим. При нагріванні не виділяє шкідливих газів.
 • Безучена. Не вимагає встановлення додаткових звукоізолюючих матеріалів, т.до. гранулят повністю поглинає шум вітру і опадів, що випадають.
 • Довготривала робота. Виробництво багатошарової черепиці дає гарну гарантію на виріб, а термін застосування такої покрівлі може досягати 50 років.
 • Простий та простий монтаж, який не вимагає великих зусиль під час складальних робіт покрівельного композитного покриття.
 • Великий вибір поєднань кольорів, що дає можливість усім підібрати покрівлю за власними виборами та смаками.
 • Стійка до перепадів температур. Режим температур становить: від — 120 °С до + 120 °С.

Металева черепиця у Хмельницькому ТОВ "БУД ПРОГРЕС"Черепиця на композитній основі ціна

Черепиця на композитній основі Ціна:
Черепиця на композитній основі QueenTile Класик — колір Rosso 163.06 грн/шт.
Черепиця на композитній основі Квінтайл Шейк — колір Зелений 185.87 грн/шт.
Черепиця на композитній основі Gerard Діамант — CHARCOAL 258.82 грн/шт.
Черепиця на композитній основі Квінтайл Верона — Чорний 170.28 грн/шт.
Черепиця на композитній основі Джерард Діамант — колір SAGE 258.82 грн/шт.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button