Полезно знать

Сітка для забору

Тіньова сітка, широко використовувана, наприклад, в садівництві для захисту рослин від погодних умов, також є відмінним рішенням для тих, хто хоче замаскувати паркан і тим самим посилити відчуття приватності на своїй ділянці. Linarem адресує свою пропозицію таким клієнтам. Альтернативою вищезгаданим сіток в пропозиції компанії Linarem є сучасні огороджувальні стрічки. Пропозиція сітки Linarem також включає різні види продукції з широким спектром застосування, які цінуються клієнтами за високу якість виготовлення і привабливу ціну.

Огорожа ділянки-це не тільки спосіб запобігання злому і захисту від проникнення випадкових осіб.в наші дні це ще й експонат господаря, тому не дивно, що все частіше в нашій країні ми бачимо привертають увагу паркани, які приймають найрізноманітніші форми і обриси. Це особливо стосується недавно побудованих будинків, де естетиці воріт або паркану надається таке ж значення, як кольором фасаду або обробці під’їзної доріжки. Але що робити в ситуації, коли наш паркан вже старий, а сімейний бюджет не передбачає інвестицій в новий паркан або кошти на будівництво закінчилися швидше, ніж очікувалося? Відмінним рішенням є огороджувальні стрічки або затінюють сітки, які не тільки дозволяють замаскувати паркан, надати йому сучасний вигляд в модних кольорах, але і приховати від сторонніх очей і захистити від вітру.

Затінюючі сітки для парканів

Сьогодні пластикові сітки включають в себе великий асортимент продукції, адресованої, зокрема, плодівникам, фермерам і власникам сільськогосподарських культур, а також будівельної або спортивної індустрії. Багато з пропонованих компанією продуктів адресовані також індивідуальним клієнтам, де вони стають, наприклад, привабливою і більш дешевою альтернативою дорогим системам маскування. Це відноситься, зокрема, до огороджувальних стрічок і тіньової сітці. Останні широко використовуються, наприклад, в садових магазинах або в тунелях з фольги, де вони захищають рослини від надмірного впливу сонця або інших атмосферних факторів. В індивідуальному застосуванні вони виявляються привабливим і ефективним способом укриття ділянки від сторонніх очей і маскування забору. Вони являють собою щільно сплетені сітки з різним ступенем затінення, які легко самостійно кріпляться до різних типів огорож (в тому числі до сітки-рабиці, панелей огорожі, паркану) і конструкцій. Широкий асортимент продукції різних кольорів, розмірів і ваги означає, що серед сіток Linarem і затінюючих сіток кожен знайде продукт, що відповідає його потребам.

Сітки Standard і Premium з найнижчим ступенем затінення (75%), хоча і призначені в основному для садівників, можуть також використовуватися в якості вітрозахисту для приватного саду. Відмінна ідея-використовувати тіньову сітку для забору в поєднанні з туями або іншими рослинами, висадженими вздовж паркану. Цей тип сітки пропонується в зеленому і чорно-зеленому варіантах, а її монтаж дуже простий завдяки затискачів (відомим як трітитек) і затискачів для тканини, пропонованим компанією Linarem.

Для тих, хто хоче отримати більш високий рівень затінення, існують сітки Linarem Premium 90%, доступні в двох колірних варіантах: зеленому і чорно-зеленому. Перші виготовлені із зеленої, поліетиленової тканини вагою 140 г / кв.м. замовник може вибрати рулони висотою 1,2 м, 1,5 м і 2 м. сітки покриті спеціальними УФ-захисними фільтрами для продовження терміну їх служби.

Чорно-зелена затіняюча сітка Premium 90%, пропонована в тих же розмірах, є інноваційним рішенням, представленим компанією Linarem і оціненим користувачами за його найвищу якість і унікальну текстуру. Сітка ідеально підходить для маскування і герметизації огорож, а також для захисту від вітру. Його перевага-згадана вище оригінальна текстура, створена вертикально розташованими чорними стрічками, прошитими поперек товстими зеленими нитками. Таке поєднання двох кольорів, крім цікавого візуального ефекту, дозволяє сітці гарантувати візуально більш високий рівень затінення. З відстані більше одного метра темно-зелений відтінок візуально домінує над сіткою. Сітка легко встановлюється практично на будь-який тип огорожі, швидко і легко відокремлюючи власність від небажаних поглядів з вулиці. Новинкою для покупців стане розширення серії Преміум 90% новим сірим відтінком, доступним в популярних розмірах рулонів.

Чорно-зелена затіняюча сітка Premium 90%, пропонована в тих же розмірах, є іноваційним рішенням, представленим компанією Linarem і оціненим користувачами за його найвищу якість і унікальну текстуру. Сітка ідеально підходить для маскуваня і герметизації огорож, а також для захисту від вітру. Його перевага-згадана вища оригінальна текстура, створена вертикально розташованими чорними стрічками, прошитими поперек товстими зеленими нитками. Таке поєднаня двох кольорів, крім цікавого візуального ефекту, дозволяє сітці гарантувати візуально більш високий рівень затінення. З відстані більше одного метра темно-зелений відтінок візуально домінує над сіткою. Сітка легко встановлюється практично на будь-який тип огорожі, швидко і легко відокремлючи власність від небажаних поглядів з вулиці. Новинкою для покупців стане розширення серії Преміум 90% новим сірим відтінком, доступним в популярних розмірах рулонів.

Ще більш високого рівня затінення можна досягти, встановивши на паркан сітку Linarem Premium 95%, яка при використанні одного шару повністю запобігає потраплянню людей через паркан на територію ділянки. Цей тип тканини має дуже високу щільність переплетення і високу грамматуру від 180 до 230 г/кв. м. Нестаріючий і завжди елегантний сірий колір та антрацит (графіт), дуже популярний в останні сезони, роблять цей тип килимка добре поєднується як зі старими будинками, так і з сучасними будівлями, належними на універсальні, стримані кольори. Затіняюча Сітка для огорож 95% пропонується в рулонах 1,2 м, 1,5 м і 2 м довжиною 25 або 50 мб, а також у вигляді сітки, розрізаної на метри. Це не означає, що її не можна встановлювати на огорожі іншої висоти — для цього достатньо згорнути сітку по нижньому краю і закріпити її на огорожі за допомогою стрічок або затискачів.
Серед сіток Linarem 95% покупців чекає новинка-двостороння подвійна сітка, що пропонує вагу до 230 г / мкв і унікальну двосторонню текстуру. З одного боку сітка має чорно-зелену текстуру, відому по 90% сіткам преміум-класу, а з іншого боку вона покрита щільними зеленими стрічками, які створюють унікальний і цікавий ефект.

Стрічка для забору-сучасний спосіб покриття забору

Парканні стрічки виготовляються з міцних пластиків, таких як поліпропілен, ПВХ або техноротан. Ці матеріали безпечні для людини і широко використовуються в промисловості. Крім того, як і тіньова сітка для огорож, всі стрічки мають захист від ультрафіолету у вигляді спеціальних фільтрів.

Сітка для забору

Установка стрічки на паркан-це дешевий, дуже декоративний і ефективний спосіб захистити себе від сторонніх очей, тому його часто вибирають люди, які дорожать своїм приватним життям. Проста установка на панелі огорожі (прямі і рельєфні) або на балконах і терасах дозволяє створити щільну систему огорожі самостійно, без великих витрат.

Linarem пропонує огороджувальні стрічки в широкій колірній гамі. Серед різних лінійок продукції ви знайдете ремені Standard і Premium, які відрізняються більшою жорсткістю, товщиною і еластичністю, а також більш тривалим терміном служби і високою механічною міцністю. Крім того, вони відрізняються за способом монтажу, так як більш товсті огороджувальні стрічки не вимагають використання кінцевих затискачів.

Двосторонні огороджувальні стрічки з гладкою текстурою з лінії Standard поставляються в рулонах висотою 19 см і довжиною 35 м з вагою 450 г/кв.м і в 6 найбільш популярних відтінках — чорному, білому, антрацитовому, сірому, зеленому і коричневому. Стрічки Linarem дуже популярні, тому що серед аналогічних продуктів на польському ринку вони виділяються модною матовою обробкою і дуже високою якістю. Для того щоб встановити їх на панелі огорожі, необхідно використовувати монтажні кліпси, прикріплені до кожного рулону.

Преміальні огороджувальні стрічки з ПВХ адресовані клієнтам, які очікують підвищеної довговічності. Вони мають високу стійкість до механічних пошкоджень і ультрафіолетового випромінювання. У порівнянні з версією Standard вони в чотири рази товщі і, отже, більш міцні, зберігаючи при цьому пружність і відповідну гнучкість. Вони пропонуються в рулонах висотою 19 і 4,75 см і в широкій колірній гамі (білий, сірий, антрацит, чорний, зелений, Коричневий), що дає великий простір для комбінацій і неочевидних поєднань, а все це доповнюється естетичної, смугастої обробкою. Стрічка ПВХ ідеально підходить для покриття панелей огорож і балконів. Вузька версія стрічки призначена для установки в рельєфних областях 3D-панелей, але її також можна використовувати для маскування забірної сітки.

Захисну стрічку Thermoplast з міцного поліпропілену можна також використовувати на балконах і парканах для створення цікавого візуального ефекту. Він пропонується у вигляді рулонів висотою 19 і 4,75 см в чотирьох популярних кольорах: антрацит, світло-сірий, зелений і коричневий. Перевагою стрічки є її товщина 1,7 мм і в той же час гнучкість, завдяки якій вона легко проходить між сітками огорожі.

Огороджувальні стрічки Technorattan адресовані тим, хто вибирає як і раніше модний ротанг, але в більш міцному виконанні. Техноратанг виграє у звичайного ротанга своєю міцністю і стійкістю до механічних пошкоджень, і все це без шкоди для естетики. Широкий спектр кольорів — від чорного, антрацитового і коричневого, через світло-сірий і білий, до коричневого і зеленого — відкриває можливості використання стрічок.
Затінюючі сітки і огороджувальні стрічки, пропоновані компанією Linarem, завдяки великому асортименту виробів різних розмірів, фактур і кольорів, дозволяють легко зробити оригінальне, естетичне і — що найголовніше — добре оброблене огорожу. Це хороший спосіб недорого дати «друге життя» старому паркану, прикрити застарілий паркан, покусаний зубами часу, захистити себе від небажаних поглядів або заощадити на інвестиціях в більш дорогі системи огорож. Більш того, завдяки різним ступеням затінення сітки Linarem прекрасно захистять сад і його мешканців від вітру або сонця.

Джерело Наша Стройка

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button