Полезно знать

Чан чавунний для купання

Перш ніж придбати чавунний чан, потрібно ознайомитися з повною інформацією про якість, ціну, характеристики, вимоги, плюси і мінуси. Приступимо до знайомства з чавунним чаном!

Чавунний чан для купання, парки, для лазні, це один і той самий молодильний чан для одужання й омолодження.

Чан чавунний для купання парки альтернатива є
Чан чавунний для купання парки альтернатива є

Чому люди обирають чавунні чани?

Насамперед це довговічність і данина традиція як карпатський чан, яка була започаткована в селі Лумшори, що на мальовничому Закарпатті. Перші чани були з чавуну, бо на той час виробники тільки такі могли відлити у формах, зварювання та нержавіючої сталі просто не було. Перш ніж обрати чавунний чан, потрібно зважити всі за і проти, які має чавунний чан, і прийняти прекрасне рішення.

Які переваги має чавунний чан?

Перша перевага чавунного чана — це довговічність, експлуатаційний період 10-100 років спокійно може витримувати, якщо правильно застосовувати і доглядати. Гарантію виробники дають від 1 року до років десяти. Хоч не стійкий до найрізноманітніших корозій та іржі, але плюс у товщині дна і стінок до 4-5 см, за такої товщини не проржавіє швидше ніж 10 років, навіть у тому разі, якщо за чаном не доглядати зовсім, і застосовувати солону, сульфідну і кислотну воду. Щойно розігріється, не потребує сильного вогню і тримає довго тепло, якщо є наявність дверцят, тільки краще. Якщо був довгий простій і є трохи іржі, металевою щіткою з дроту чистите і промиваєте, і все можна застосовувати. Тому, якщо ви хочете купити чан, переходьте на сайт за посиланням.

Які недоліки має чавунний чан?

Найвагоміший недолік це велика вартість, і з подібною вартістю повернення вкладених грошей буде довгим. Чан встановлюють, для того щоб заробляти гроші, велика вартість цьому перешкоджає. Справжній чавунний чан має важку вагу щонайменше 5-7 тонн, щоб його завантажити на підприємстві та розвантажити у вас вдома або на об’єкті потрібен кран. Вартість доставки та оренди крана не найстрашніше, а от якщо кран розкладе власні лапи, уявіть, що трапиться з вашим газоном, тротуарною плиткою, бетоном чи будь-яким іншим покриттям. Ємність чана 2000-3000 літрів (2-3 тони) води, для розігріву подібної кількості води в чані потрібно від 1,5-3 години, а якщо сирі дрова, то до 3-4 години. Немає зливних отворів для води, і для цього необхідно придбати спеціалізований насос, який висмоктує воду і не боїться потрапляння повітря. Якщо вода не обсохла тоді потрібно брати ганчірку і протирати до сухості щоб не було іржі, і тримати регулярно в сухому стані. Дно обов’язково перед кожною паркою потрібно встелити річковим камінням, щоб не пекло, і після будь-якого застосування омивати щіточкою і обполіскувати. Стінки спини можуть трохи пекти і тому для чутливих людей, здебільшого для жінок і дітей, потрібно мати будь-яку накидку для спини, можна з вовни або будь-якого оптимального матеріалу.

Для важкого чавунного чана потрібен гарний глибокий і міцний фундамент, камера згоряння з термостійкої цегли, опорні конструкції та багато іншого залежно від ваших потреб. Простіше буде назвати невеликі витрати для встановлення чавунного чана — це мінімум 3000$-4000$ і це без урахування вартості самого чану.

Необхідно звернути свою увагу!

Якісний чавунний чан у звичайному варіанті має важити мінімум 5-7 тонн. Є зрозуміло легкі чавунні чани 1,5-2 тони, проте якість викликає сумніви завдяки чому економлять. Чавун не вважається гладким, як сталь, тому його потрібно доводити до гладкості на підприємстві, або, якщо виробник не зробив цього, необхідно самому в себе на місці, інакше може трохи дряпати шкіру відпочивальників. Також не відполіровані або погано відлиті чани, піддають шпаклюванню шпаклівкою, щоб мали гарний вигляд. Ця шпаклівка в мінімально можливий час застосування просто відпадає і плаває в чані, ясно, що клієнтам це не сподобається.

Чан чавунний для купання парки альтернатива є

Яка заміна чавунним чанам?

Зрозуміло сучасні виробники пропонують власні інші варіанти, здебільшого це зварні чани зі спеціального чорного металу, вкритого термостійкою фарбою, та нержавіюча сталь найрізноманітніших марок, що кращої якості, то дорожча, найвисокоякісніша — це харчова, хоча й дорогувата може бути для деяких покупців. Зварні чани, які мають здебільшого 6-8-10 граней, мають форму, схожу на стільники бджіл, не випадково, це додає міцності і робить яскравий дизайн. Завдяки даним граням і вузькому дну кількість води в чані може бути 300-1000 літрів залежно від розмірів, і це економить дрова. Такі чани мають багато комфортабельних переваг, дно вкрите деревом і не пече, а ще для комфортного сидіння розташовані дерев’яні лавочки зі спинками, що захищають спину від гарячих стінок. Також у середині чана можна розташувати столик для чаю та інших напоїв. Такі чани можна поставити на колеса і возити де існують найрізноманітніші фестивалі, святкування і так далі. Вага приблизно 300-500 кг дає можливість дуже легко перенести такий чан у підвал, на балкон, мансарду, терасу і вивести на будь-яку гору.

Чан з чорного металу, покритого термостійкою фарбою, його дуже часто купують у кого обмежений бюджет і потрібно повернути вкладені гроші, як найімовірніше, щоб почати заробляти. Це здебільшого невеликий бізнес, він привертає вимогливого клієнта до себе. Маючи чан простіше отримати клієнта і додатково заробити на власних клієнтах, і клієнтах сусідів, у яких немає чана.

Чан з нержавіючої сталі найбільш конкурентний з чавунним чаном за ціною і терміном застосування. Термін застосування чана з харчової та термостійкої нержавіючої сталі, за достатньої товщини металу, можливий 20-50 років. Ціна чанів з нержавіючої сталі преміум-сегмент, приблизно аналогічна як і в чавунних, також існує багато варіантів недорогих залежно від якості та товщини металу. Такі чани мають різну комплектацію з бар стійками з боків, столиками, металевими камерами згоряння і багато іншого.

Підіб’ємо підсумок

  1. Оцінивши інформацію про якість, ціну, характеристики, вимоги, переваги та недоліки, робимо висновки.
  2. Чан з чорного металу комфортабельний і недорогий варіант дуже швидко поверне вкладені гроші. Комфортабельний з лавочками, спинками, бар-стійками, столиками та іншим.
  3. Чавунний чан звичайний і надійний залишите дітям, можливо, й онукам, дорогий, зручністю нижче середнього.
  4. Чан з нержавіючої сталі надійний, залишите дітям можливо й онукам, дорогий або середній сегмент цін, комфортабельний з лавочками, спинками, бар-стійками, столиками та іншим.
Чан чавунний для купання парки альтернатива є

Джерело relaxtub-ua.com

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button