Які меблі вибрати для саду-ефект ротанга, техноратанг?

Період відпочинку на терасах, балконах, а також в саду починається, як тільки з’являються перші промені сонця після зимової холоднечі. У наші дні, тобто під час відпустки, ми любимо сидіти з сім’єю і друзями на зручних диванах і насолоджуватися відпочинком.

Навіть кава, випита на самоті, коли ми витягуємо ноги на кріслі, смачніше, ніж в холодні дні. У магазинах ви знайдете величезний вибір садових меблів, які відрізняються один від одного матеріалом, ціною, способом виготовлення. Що вибрати, щоб насолоджуватися ними довгий час і не переплачувати? Ми постараємося відповісти на це питання.

Різні матеріали для садових меблів

Найбільш популярні рішення, які ми можемо знайти на ринку: меблі з ротанга, меблі з техноратана з поліетиленового волокна і меблі з ефектом ротанга з поліпропілену. У кожного з них свої характеристики і різні ціни. Те, які меблі ми виберемо, залежить тільки від нас, наших потреб, смаку, розташування в саду або на терасі. Може виявитися, що класичні меблі не поєднується з сучасними балконами, а техноротан не підходить до саду в стилі кантрі. Слід пам’ятати, що при виборі рішення необхідно знати властивості матеріалу, з якого виготовлені декорації, так як Іноді дощ або висока температура можуть вплинути на їх довговічність. Варто звернути на це особливу увагу, так як навіть невеликі технічні відмінності мають велике значення. А якщо ви для свого саду хочете вибрати якісний стіл, переходите в магазин https://krokwood.com/collections/stoly-dlia-sadu.

Меблі з ефектом ротанга. Переваги та недоліки

Найдешевший варіант-садові меблі з «техноратан — ефект ротанга». Вони дуже схожі за текстурою на меблі з ротанга, але виготовляються з поліпропілену, який нагрівається до високої температури, забарвлюється і заливається в форму, щоб після охолодження стати готовими меблями. Оскільки ці меблі більш жорсткі, ніж меблі з інших матеріалів, виробники додають комплекти подушок для сидінь, а часто і для спинок. Проте, жорсткість матеріалу має величезну перевагу — вона робить меблі дуже міцною і практично не вимагає догляду. Завдяки використанню цієї технології можна створювати легкі, але дуже стійкі меблі. Матеріал поліпропілен нетоксичний, і меблі, виготовлені з нього, може бути повністю перероблена. Їх великою перевагою є стійкість до будь-яких погодних умов і простота обслуговування. Їх можна тримати на вулиці цілий рік, вони не бояться ні сонця, ні дощу, ні снігу, ні морозу.

Меблі для відпочинку на балконі

Що б ви не говорили про ці меблі, її відрізняє дуже красивий, сучасний дизайн і часто незвичайні рішення, які прекрасно підходять для багатьох садів і терас. Серед них ви знайдете набори для двох осіб, але є і такі, які дозволять восьми дорослим відпочити і розслабитися. Покупці, яким потрібні невеликі комплекти меблів для балкона, зазвичай вибирають меблі Rio Patio, що складається з двох профільованих низьких крісел і невеликого журнального столика, або Orlando Weekend або Orlando Corfu. Ці набори включають два крісла з подушками для сидіння і журнальний столик зі стилізованою дерев’яною стільницею. У меблів Корфу стіл більше і повністю зроблений з «техноратан — ефект ротанга». Якщо у нас дійсно крихітний балкон, то варто розглянути комплект Estera. Він зроблений не з пластику, а зі сталі, покритої спеціальним покриттям, а оскільки він складаний, то займає дуже мало місця.

Якщо у нас велика тераса і ми часто зустрічаємося з друзями, то кращими меблями представляється садові меблі, яка велика, займає багато місця, але відрізняється неймовірним комфортом. До них відноситься Orlando Fiesta, що складається з двох диванів, на яких легко можуть розміститися двоє дорослих, а також двох крісел і зручного столика. Варто також розглянути Delano Fiesta, які представляють собою стилізовану меблі, створену з дерев’яних дощок. Вони дуже елегантні, а також легко вміщають 6 дорослих.

Однією з альтернатив ротангу є техноратанг, який являє собою штучно створене волокно з поліуретану. Техноратанг також називають «екоротангом», «Еко-ротангом», «синтетичним ротангом», «штучним ротангом». Головною особливістю цього матеріалу є його пластичність, так як тасьма дуже зручна і пристосовується до тіла. Він також стійкий до погодних умов, особливо до ультрафіолетових променів. Технораттан також водонепроникний, і підтримувати меблі в чистоті дуже просто. Що ж змушує нас не завжди вирішуватися на покупку цього виду меблів?? Одним з найбільш важливих факторів є ціна, яка часто вище, ніж у комплектів з ротанга. Тип використовуваної тасьми має великий вплив на суму, яку доведеться заплатити за такі меблі. Якщо вона плоска, то ціна нижче, але якщо вона кругла або напівкругла, то доведеться заплатити більше, тому що такі меблі оманливо схожа на виріб з ротанга.

Садові меблі з ротанга

Меблі з ротанга, плетені або плетені меблі, відома людству вже багато століть. Вже в Стародавньому Єгипті і Римі були створені різні види плетінь, але справжня ротангові меблі виготовляється з пальмової лози — ротанга. Його також називають індійським або іспанським очеретом, або тростинно-пальмовим ротангом. Меблі з цього матеріалу надзвичайно довговічна, а після надання їй форми вона не деформується, оскільки надзвичайно пластична. Єдиним недоліком цієї меблів є її «скрип», викликаний тим, що очерет працює під вагою нашого тіла. Ще одним безсумнівним недоліком є те, що якщо вироби не мають додаткового захисту, вони можуть вицвітати під впливом сонячного світла. Крім того, комплекти з ротанга не можна зберігати взимку на відкритому повітрі, так як вони не дуже стійкі до морозів і можуть потріскатися і зламатися. Крім того, високоякісний ротанг коштує дуже дорого, тому не кожен може дозволити собі меблі з цього матеріалу.

Як бачите, у нас є з чого вибрати. Єдине, що нас обмежує, це наша уява, тип меблів і, перш за все, наш бюджет. Крім того, не завжди плетіння з ротанга підійде для нашого саду, іноді краще вибрати пластикові меблі, яка відрізняється сучасністю і відповідним дизайном.

Производство мебели из искусственного ротанга, бизнес-идея из Китая.

Цены на мебель из Ротанга и садовую в Китае. Мебельный тур в Китай, Фошань.

Добавить комментарий