Полезно знать

Ялинка — новорічна прикраса must have!

Плануючи підготовку до Різдва, ми не можемо забути про ялинку. На нашу думку, це один з найважливіших, якщо не найважливіший декоративний елемент, який є в більшості наших осель. Це настільки важливий для нас символ Різдва, що ми вирішили присвятити йому наш сьогоднішній пост.

Звідки, власне, пішов звичай ставити ялинку?

Як новорічна ялинка вона з’явилася в 16 столітті. Традиція різдвяних ялинок зародилася в Ельзасі, де ялинки ставили і наряджали паперовими прикрасами та яблуками (відсилання до райського дерева).  У багатьох культурах дерево, особливо хвойне, вважається символом життя і відродження, тривалості і родючості.  Цей звичай прийшов до Польщі з Німеччини.

Ялинка - новорічна прикраса must have!

Штучна або жива ялинка

Коли приходить час обирати неповторну ялинку на сайті https://nashayalunka.com, яка буде найкрасивішою в нашому домі, постає одвічне питання: яку ж ялинку обрати цього разу? Штучний чи справжній. Є багато прихильників того чи іншого. Дехто не уявляє собі ялинку інакше, ніж справжню. Аромат сосни чи ялиці, що розноситься по оселі, є безумовним плюсом такого вибору, тоді як прихильники штучної ялинки обирають її здебільшого з практичних міркувань. Штучні ялинки не такі вже й складні в обігу, головним чином тому, що, на відміну від живої ялинки, вони не втрачають свою хвою, практичні, оскільки можуть стояти роками і запобігають вирубці лісів.  Додатковою перевагою, безперечно, є дизайн. Нині штучні ялинки за зовнішнім виглядом не відрізняються від справжніх, вони добротні та бюджетні. Вибір залишається справою уподобань. Однак, незалежно від виду ялинки, в обох випадках наступним кроком після її вибору є прикрашання та оздоблення.

Ялинкові прикраси — ялинкове натхнення

Думаю, більшість з нас погодиться, що прикрашання ялинки — це найприємніша частина підготовки до новорічних свят. Не тільки для дітей, а й для дорослих 🙂 Особливо, коли ми робимо це разом з нашими близькими, це створює особливу атмосферу, а разом з нею і спогади, які залишаються з нами на довгі роки.
У минулому традиційними ялинковими прикрасами були тістечка, пряники (часто випікалися у формі серця), горіхи, маленькі червоні райські яблучка, саморобні прикраси, виготовлені під час Адвенту з цигаркового паперу, кольорового паперу, пір’я, яєчної шкаралупи, соломи і травинок, колосків і т.д. На гілках у вечір Адвенту ялинка прикрашається особливого роду орнаментом. Напередодні Різдва на гілках були запалені свічки та так звані «холодні вогні». У наш час, залежно від країни, вони прикрашаються дещо по-різному. Нинішня тенденція — дерев’яні прикраси, підвіски, аксесуари, скляні кульки, натуральні, екологічні матеріали, такі як джут або мереживо. Що стосується кольорів, то в цьому сезоні ми віддаємо перевагу пастельним, яскравим кольорам та вічній класиці — червоному. Все залежить від нашої фантазії та творчості.

Штучні ялинки — Новорічна ялинка від Happenings.co.uk

Ялинки від «Наша Ялинка» відрізняються, перш за все, своєю якістю. Ми довго думали над тим, як має виглядати новорічна ялинка. Відповідь, звичайно, проста. Ялинки, які ми реалізуємо, незважаючи на те, що вони штучні, оманливо схожі на живі ялинки. Вони мають натуральні зліпки голок, а не ПВХ-плівку. Ми можемо легко і приємно розташувати гілки вниз ялинки, вгору або горизонтально. Варто зазначити, що наші ялинки багаті на гілочки, їх налічується від 500 до 1,5 тисяч.
Ми пропонуємо на вибір дві висоти ялинки. 180см і 210см. Найдешевші ялинки трохи стрункіші за інші. В результаті вони займають менше місця, ми рекомендуємо їх особливо для невеликих приміщень. Інші значно ширші, займають більше 1м2. Наші ялинки на Різдво чисто зеленого кольору, з додаванням білого елементу, що нагадує сніг, і додатково деякі з них мають вбудовані світлодіодні гірлянди. Ялинки з вбудованими світлодіодними гірляндами ідеально підійдуть для тих, хто цінує одноманітність і неповторність. Колір лампочок підібраний під колір хвої. Варто пам’ятати про 12-річну гарантію. Це стосується і новорічних ялинок з гірляндами. Запрошуємо Вас ознайомитися з нашими новорічними ялинками та прикрасами на сайті.

Ялинка - новорічна прикраса must have!

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button