Полезно знать

Мікрокредити-плюси

Мікрокредити давно стали звичайним фінансовим продуктом для мільйонів жителів Росії. Однак одні беруть їх, щоб вчасно піти до лікаря або відремонтувати машину, а інші для придбання нового айфона. І хоча багато клієнтів намагаються отримувати кредити тільки якщо буде необхідно і повертати їх в строк, є і ті, хто не розуміє їх суті. Даний матеріал — про деякі плюси і мінуси кредитів.

Зараз мікро займи-це дуже проста форма позик, які оформляють за 10 хвилин, а взяти їх можна, навіть перебуваючи вдома. Вони дають можливість отримати на невеликий період меншу суму, коли гроші необхідні тут і зараз.

Звертаючись за кредитом, необхідно точно розуміти, що повернути напевно доведеться більше, ніж отримав – так влаштовано все роздрібне передача грошових коштів позичальникові. Однак технічно тут все набагато простіше, адже отримати кредит зараз не важче, ніж зробити переклад між кредитними картами. У всіх великих компаній є сайти і додатки, працювати з якими можуть навіть пенсіонери. Природно, МФО не надають гроші всім підряд-у них, як і у банківських структур, є власні методи оцінки одержувача кредиту. Але основна відмінність в тому, що все відбувається набагато швидше. Останнім часом у профільному законодавстві виникло багато нових правил, які структурували ринок і зробили його прозорішим. Як і в будь-якому іншому фінансовому сегменті, тут є власні тонкощі, про які необхідно знати, приймаючи рішення про отримання кредиту. Ми розбили їх на дві групи.

Перевага

Швидке прийняття рішення по заявці

Не звертаючи уваги на те, що більшість банків вже скоротили час розгляду заявки на позику, у багатьох випадках новим клієнтам потрібно буде чекати як мінімум один робочий день. Добре, коли цей час є – але бувають випадки, коли гроші необхідні саме зараз. І досить швидким способом залишаються кредити МФО-зазвичай вже через 5 хвилин після оформлення анкети на сайті ви дізнаєтеся, чи схвалений вам кредит.

Можливість оформити кредит звідки завгодно

Стрімкий розвиток Інтернету в останні роки сильно спростило наше життя. Замовлення таксі, платежі за ЖКГ, доставка їжі та інші послуги стали швидше і зручніше. Це стосується і отримання кредитів-в сервісах кредитування за допомогою Інтернет заявку можна заповнити за 5 хвилин і практично відразу дізнатися про рішення. При цьому не потрібно нікуди йти, необхідний тільки доступ до Інтернету. Заявку можна відправити зі смартфона, планшетного комп’ютера або комп’ютера.

Прозорі та зрозумілі умови

Тільки в МФО ви відразу знаєте, у скільки обійдеться отримання кредиту. Нічого простіше цього вигадати не можна-ви вводите на сайті потрібні суму і термін і тут же бачите, скільки складе переплата. Іншими словами ще до отримання кредиту вам буде відома сума всіх виплат. В наступній статті ми розповімо де можна взяти кредит під час воєнного стану.

Отримати кредит можна навіть з неідеальною історією кредитування

У період кризи 2014 року банки серйозно посилили оцінку клієнтів, а багато і зараз видають кредити тільки повторних одержувачів кредиту. Дуже часто основою для відмови стає інформація з кредитної репутації позичальника — багато жителів Росії в минулому мали проблеми з виплатою позик і кредитів. Подібним клієнтам банки дуже часто відмовляють. А МФО, навпаки, вміють з ними працювати.

Можливість виправити погану кредитну репутацію позичальника

Інший плюс МФО, пов’язаний з історією кредитування, в тому, що маленькі кредити можна застосовувати для її виправлення. Логіка скромна: якщо у вас неідеальна кредитна репутація позичальника, отримати грошові кошти в банківській структурі найімовірніше не вийде, а в МФО – так. Після того, як Ви отримаєте і в строк повернете кілька кредитів, шанси отримати основну суму в банківській структурі збільшаться, так як це сприятливо проявиться на кредитній репутації позичальника.

Не потрібно набір документів

Чи не будуть потрібні довідки про доходи, посвідчення пенсіонера та ІПН. Основна відмінність від банківських установ тут полягає в тому, що необхідно не два, як це зазвичай буває у них, а один документ – ваш паспорт.

Скромна анкета для заповнення

У МФО коротка анкета, для наповнення якої необхідно пару хвилин. В основному, там контактна інформація, реквізити паспорта та інформація про доходи та зайнятість.

Не потрібно поручительства і застави

Багато мікрофінансові організації не вимагають ні поручительства, ні застави, так як швидко виносять рішення про схвалення кредиту, не пред’являючи зайвих вимог.

Немає додаткових комісій

Компанії не беруть додаткових комісій за користування кредиту. Клієнти платять тільки відсотки, нараховані згідно з договором.

Мікрокредити-плюси

Скромна схема погашення

Для кредитів до зарплати графік повернення коштів дуже простий: після закінчення терміну користування кредитом, або раніше, необхідно за 1 раз повернути повну суму. Іншими словами те, що замовник отримав від МФО, і нараховані відсотки. В Е кредит, припустимо, для першого кредиту подібних відсотків немає: одержувач кредиту повертає таку ж суму, яку отримав.

Мікрокредити-плюси

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button