Полезно знать

Скільки коштують послуги сантехніка в Києві?

Напевно, кожен з нас час від часу зіштовхується з тим, що потрібно або встановити нову сантехніку, або провести ремонт уже наявної. Не варто братись до роботи самотужки, якщо немає відповідних знань та навичок. Адже можна наробити помилок, виправлення яких обійдеться недешево. Найкращим варіантом в подібних ситуаціях стане викликати професійного майстра додому. Ціни на установку сантехніки залежать від багатьох факторів – обсягу роботи, локалізації, термінів виконання замовлення.

Щоб не стати жертвою недобросовісного сантехніка, звертайтеся за допомогою в перевірені компанії, які вже не один рік працюють на українському ринку. Компанія «Сантехніки» ПП Данилов обслуговує 15 районів столиці та справді може похвалитися своїми працівниками. Багато позитивних відгуків лише підтверджують професіоналізм фахівців. Компанія впевнена в високій якості своїх послуг, тому завжди надає річну гарантію на виконану роботу.

Час очікування майстра після виклику складає приблизно 1 годину. В разі необхідності купівлі додаткових матеріалів майстер займеться цим особисто, а по бажанню клієнта – разом з ним.

Прайс на сантехнічні роботи

Це абсолютно нормально, якщо клієнт перед викликом майстра, хоче ознайомитися детальніше з ціновою політикою компанії. Тому на офіційному сайті компанії ви знайдете повний перелік послуг та розцінки. Для зручного та швидкого орієнтування в каталозі послуг, вони розділені на тематичні блоки. Спеціалісти постарались охопити весь спектр послуг. Ціни за виконану роботу стартують від 400 гривень, а консультація коштує 300 грн.

Скільки коштують послуги сантехніка в Києві?Зверніть увагу, що вартість деяких видів робіт являється фіксованою, а в окремих випадках (в прайсі зазначено «ціна від…») оплата може коливатись, адже напряму залежить від деталей конкретного замовлення, складності виконання та інших факторів. Для постійних клієнтів діє система знижок. Розрахуватися можна на місці готівкою або ж оплатити послуги за допомогою сервісу «Приват 24».

Майстри із компанії «Сантехніки» з легкістю справляться з різного роду сантехнічними роботами, такими як:

  • установка систем водопостачання та опалення, в тому числі підключення автономного;
  • дрібні ремонтні роботи та монтаж сантехнічних приладів;
  • монтаж будь-яких водонагрівальних приладів;
  • підключення та установка побутових приладів.

Якщо ви шукаєте сервіс високої якості та доступні ціни, скористайтеся послугами компанії «Сантехніки». Результат точно вас не розчарує!

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button