Новости компаний

Організація робочого простору у форматі open space

Офіси відкритого типу, які вперше з’явилися у США ще на початку 1960-х років, згодом стали популярними у всьому світі. В останні роки такий спосіб організації робочого простору успішно практикують і в Україні. В даній статті ми розповімо про плюси та особливості формату open space.

Організація робочого простору у форматі open space

Фото https://aklas.ua/. Офісні меблі серія Промо для облаштування офісного простору типу «open-space» бренд Salita

Переваги офісів відкритого типу

Організація офісного простору у форматі open space має багато переваг як для бізнесу, так і для персоналу. По-перше, такий спосіб зонування дозволяє на однаковій площі розмістити набагато більше співробітників та клієнтів, ніж стандартна кабінетна система. Достатньо обрати ергономічні меблі для офісу та правильно їх розмістити.

Організація робочого простору у форматі open space

Фото https://aklas.ua/. Офісні меблі серія Джет Вуд бренд M-Concept

Open space — це також можливість покращити комунікативну сенергію між персоналом. Завдяки відсутності стін працівники можуть швидко встановити зоровий контакт із колегами та вирішити якесь робоче питання. В такому офісі швидше адаптується новий персонал, адже людина більше спілкується з колегами. Працівники також завжди обізнані про те, що відбувається у компанії. Open space ідеально підходить як для офісів, в яких передбачається вирішення рутинних та однотипних завдань, так і для компаній, що не обходяться без мозкового штурму.

Як правильно організувати open space офіс

При проектуванні “безстінового” офісу в першу чергу слід врахувати особливості діяльності компанії. Робочий простір має бути оформлений таким чином, щоб співробітники могли вільно користуватися копіювальною технікою та мали зручний доступ до документів. Працівники, які постійно взаємодіють один з одним, мають бути розміщені якомога ближче. Широкий асортимент меблів для відкритих офісів пропонує інтернет-магазин https://aklas.ua/ua. При цьому для таких приміщень рекомендується обирати модульні вироби. Тільки так можна досягти функціональності та не втратити відчуття комфорту.

Організація робочого простору у форматі open space

Фото https://aklas.ua/. Офісні меблі серія Джет бренд M-Concept

Якщо потрібно індивідуалізувати робочі місця — встановіть тумби. Для командної роботи незамінні острови з кількох об’єднаних столів.  Крім того, дизайнери часто думають про те, як сховати численні дроти у таких офісах. Найкраще для цього підходять столи з отвором для комунікаційних каналів. Шафи та стелажі — це також обов’язкова частина open space офісу. Вони використовуються не тільки для зберігання документів, а й для зонування приміщення.

Наостанок зазначимо, що офіс формату open space не виключає обладнання окремих кімнат. Такі приміщення використовуються як зона тиші, де можна зосередитися на важливому завданні або переговорити з клієнтом по телефону. Крім того, окремі кімнати облаштовуються для перепочинку. Також в кожному колективі є інтроверти, які завзято справляються з поставленими задачами, але не можуть працювати посеред шуму. Навіть оформляючи open space офіс, слід передбачити подібні моменти.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button