Полезно знать

Як вибрати жалюзі

Комфорт — один з найважливіших факторів, які рухають людьми при облаштуванні житлової площі. Тяга до комфорту спонукає людей до винаходу все нових і нових допоміжних засобів для облаштування домашнього вогнища і змушує удосконалювати вже наявних. Саме до таких забезпечує зручність предметів відносять жалюзі, адже вони ідеальні для захисту від яскравих сонячних променів, пилу, опадів, а також для зручного регулювання потоків повітря і тепла.

Поради — як вибрати жалюзі

Практично ставити жалюзі на вікна, які виходять на вулицю. Вони можуть складатися з самого різного матеріалу: метал, дерево, пластик, тканину. Спеціальні смужки матеріалу, з якого складаються жалюзі, називаються ламелями. Саме розташування ламелей визначає різновид: вертикальні (ламелі розташовані вертикально), горизонтальні, рулонні (роликові штори, ламелі з’єднані в суцільне полотно і намотані на рулон) і рольставні. Доречiридбати жалюзi можна на сайтi https://www.rollo.lviv.ua/.

Купуючи жалюзі, потрібно приділити увагу деяким особливостям. В першу чергу, визначитися, якими мають бути обрані жалюзі (що залежить від загального рішення інтер’єру). Слід, також, пам’ятати про властивості горизонтальних смуг, яке робить предмет трохи ширше, а вертикальних — вже, ніж він є насправді.

Також, критично значення матеріалу, з якого зроблені ламелі. Наприклад, якщо вони будуть призначені для вікон на кухні, то матеріал повинен бути жаростійким і вологостійкість.

Заздалегідь слід подбати про те, щоб згорнуті жалюзі не заважали відкриватися і закриватися вікна. Визначтеся з тим, з якого боку вікна вони будуть встановлені — внутрішньої чи зовнішньої, так як після установки виправити подібні речі буде вельми проблематично.

Вони не повинні бути занадто довгими і лежати на підвіконні або підлозі. Не варто, також, забувати і про їх механізмі відкривання / закривання, який складається з декількох дрібних деталей. Зверніть увагу на їх якість: ніщо не повинно скрипіти або бовтатися в русі. Ламелі повинні рухатися плавно. Пам’ятайте, що дефекти, які здаються незначними і дрібними, можуть перешкодити нормальній експлуатації.

Щоб правильно розрахувати габарити жалюзі, врахуйте наступне:

  • Встановлюючи всередині отвору, відніміть від ширини отвору 2 см і отримаєте необхідну ширину
  • Встановлюючи на стіні над вікном, переконайтеся, що вони ширші отвору на 10-15 см;
  • Пам’ятайте, що відстань до підлоги повинно залишитися і скласти не менше 5 см.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button