Полезно знать

Як вибрати зимову шапку дитині

Перед тим як придбати зимову шапку для хлопчика або дівчинки, необхідно звертати свою увагу не тільки на зоровий аспект, але і на обробку і розмір шапки. Тип і товщина застосовуваних тканин визначають, наскільки добре шапка ізолює і пропускає вологу назовні. З іншого боку, добре обраний розмір для віку дитини / окружності голови гарантує комфорт і ефективний захист від зовнішніх факторів. Також важливі красиві якості даного предмета одягу, який, врешті-решт, повинен підходити всьому стилю.

Тому в даній статті ми вам розповімо, як вибрати розмір шапки відповідно до віку вашої дитини. Ми також вам розповімо, які матеріали вибрати і як вибрати фасон і стиль капелюхи до решти гардеробу.

Як визначити розмір зимової шапки для хлопчика/дівчинки?

Якщо ви все таки захотіли придбати шапку через Інтернет, то непогано було б поміряти окружність голови вашої дитини в той час. Щоб провести вимірювання можна застосовувати кравецьку рулетку, обернувши її навколо дуже широкої частини голови дитини (трохи вище брів) з урахуванням вух. Результат в см рівноцінний розміру шапки, наприклад, окружність 38 см = Розмір 38. А якщо бажаете купити оптом шапку в інтернет магазині, переходьте за посиланням.

Але як знайти правильний розмір дитячої шапочки, якщо ви не знаєте цього параметра, але хочете подарувати подарунок власній дитині? В даному варіанті рекомендується застосовувати приблизну окружність голови для цього віку:

 • Шапочка для немовляти-36 см;
 • Шапочка для маленьких діток 1-3 місяці — до 41,5 см;
 • Шапочка для маленьких діток 3-6 місяців-41,5-45 см;
 • Шапочка для маленьких діток 6-9 місяців-45-47 см;
 • Шапочка для маленьких діток 9-12 місяців-47-48 см;
 • Біні для дівчинки / хлопчика 2 років-47,5-50 см;
 • Біні для дівчинки / хлопчика 3 років-48,5-51 см;
 • Шапочка для дівчинки / хлопчика 4 років-49-52 см;
 • Шапочка для дівчинки / хлопчика 5 років-49,5-53 см;
 • Шапочка для дівчинки / хлопчика 6 років-50-53, 5 см;
 • Шапка для дівчинки / хлопчика 7-8 років-51-54 см;
 • Шапка для дівчинки / хлопчика 9-10 років-52-55 см;
 • Шапка для дівчинки / хлопчика 11-12 років-53-55 см;
 • Шапка для дівчинки / хлопчика 13-14 років-54-56, 5 см;
 • Шапки для підлітків у віці 15 років і старше — 55-58 см.

Як підібрати зимову шапку для дитини в залежності від температури і активності

Як вибрати зимову шапку дитині

Головна функція зимових шапок-захист носових пазух і запобігання вух від переохолодження. Зимові шапки також відповідають за завершення витоку зайвого тепла через голову. Вони також оберігають від випадання і ламкості волосся.

Як підібрати шапку, щоб голові дитини не було прохолодно або дуже жарко?

Взимку температура буває як холодної, так і спекотної, тому на цей період рекомендується придбати кілька штук — тонку і більш товсту. Тому, підбираючи тип матеріалу для вашої шапки, беріть до уваги не тільки пору року, а й умови на вулиці. На тип головного убору також впливають життєві обставини дитини-невисока/помірна/висока активність.

Для легкої прогулянки в холодний день знадобиться набагато щільніше шапка, ніж для енергійної гри або катання на лижах. У першому сценарії рекомендуються як вироби з вовни (наприклад, шапочка з вовни з помпоном плюс труба), так і бавовняні з додатковим утепленням. На вибір пропонуються моделі з подвійного шару бавовни (наприклад, сіра зимова бавовняна манишка) і моделі з підкладкою з плюшевого хутра (наприклад, сіра зимова пілотна манишка Тедді) або флісу (наприклад, барвиста зимова манишка для дівчаток з помпоном). Інші пропозиції можна знайти в категоріях:

 • Зимові шапки для дитини
 • Зимові шапки для дівчаток
 • Зимові шапки для хлопчиків
Як вибрати зимову шапку дитині

Для зимових забав на снігу гідним вибором буде шапка з флісу. Фліс тонше, ніж вовняні або інші додаткові утеплені шапки, але забезпечує чудову теплоізоляцію, дає можливість поту випаровуватися і володіє водовідштовхувальними властивостями.

Для тих випадків, коли термометр показує позитивну температуру, добре вибрати ще одну шапку. В даних Умовах ми рекомендуємо моделі з дуже якісного бавовни-смугасті (наприклад, жовта бавовняна дитяча кепка Alan) або однотонні (темно-сіра бавовняна кепка). Бавовна в комбінуванні з декількома відсотками еластану не тільки вбереже дитину від вітру, зайвого виходу тепла з тіла і поту, але і адаптується до форми голови.

Як вибрати дитячу зимову шапку до куртки і укладанні

До спортивних нарядів з пуховиком добре вибрати зимовий біні з помпоном. Для того, щоб наряд був єдиним, найкраще купити шапку і шарф/шарф з однієї гами в одному кольорі (наприклад, набір з чорної бавовняної біні з помпоном і шарфа або сіро-зеленої вовняної біні з помпоном і шарфа). Для дитячого одягу для занять спортом також підходять моделі типу «лепрекон» / «смурфетка», які відрізняються довгастої спиною (наприклад, утеплена темно-синя манишка з трубою).

Біні-ідеальний щоденний міський стиль для вовняного пальто або шуби. Даний стиль щільно сидить на голові і не має обідка. Наприклад, бордова бавовняна фата в смужку буде чудово виглядати з сіро-жовтої верхнім одягом. Його брудно-рожевий аналог, ребриста утеплена шапочка, буде прекрасно комбінуватися з білою курткочкой або пальто попелястого кольору. Зимові шапки, наприклад пір’яста і вушанка/пілот (наприклад, темно-синя зимова шапка-пілот з окулярами пілота), також прекрасно виглядають в повсякденному образі. Для двох моделей характерні довгасті вушанки, які дуже часто оброблені бахромою/струною/застібкою. Вони дозволяють зав’язати все під підборіддям. Прикладом зимового ансамблю з подібним кроєм вважається сіра манишка, шарф і рукавички.

Похожие статьи

Добавить комментарий

Back to top button