Природна галузь Нуш

Нова Українська школа, це місце, де дитина вчиться отримувати знання і здібності їх використовувати протягом усього життя.

Це сильно відрізняється від того, чого вчили їх батьків: заучівали блоки непотрібної теорії і забували.

Хоча, заради справедливості все ж необхідно сказати, що подібна система мала власні переваги. Однак, час змінюється, світ стає більш динамічним, технології змінюють ринок праці і способи навчання, і з’являється потреба йти в ногу з сьогоденням.

Але в порівнянні від школи минулого, школа майбутнього це максимально обладнані кабінети, в яких діти будуть активно і з користю час проводити.

Раніше, коли дитина йшла до школи, йому набували «готувальню», яка була практичною, але Нуш пропонує широкий вибір комплектів і деталей, які в кілька разів набагато якісні і корисні.

З цієї причини має сенс ознайомитися з посудом для освітніх кабінетів ближче.

Для зручності розділимо їх на розділи, відповідно до образовательними галузями.

Мовно-літературна освітня галузь

Галузь, в якій вивчаються букви, тексти, мовна діяльність, іншими словами це мова і література (іншомовна теж).

Дидактичні магнітні картки з буквами, знаками пунктуації дозволяє вивчати букви, складати склади, набір таблиць для збільшення кута зору. Для мовного розвитку дитини, для зв’язного мовлення, вміння складати тексти з простих речень — ідеально підходять літературні кубики, лото, кубики з сюжетним малюнками. Комплекти розраховані як на різне кількість учнів, так і на індивідуальну роботу.

Іншомовні набори різноманітні: магнітні картки з абеткою, лото, оптові гри, набір з дуже різних фігурок, які розділені на кольори, теми і розвивають дуже дрібну моторику в учнів початкової школи. Найбільш широке увагу необхідно виділяти рольовим і колективних ігор, в яких діти вчаться спілкуватися, співпрацювати і вивчати мову.

Математична освітня галузь

Тут все ясно, математика цариця наук і є найбільш великий вибір наборів для її вивчення.

Магнітні картки — цифри, математичні знаки, таблиці, це дає можливість якісно і швидко обробити матеріал і зафіксувати його як показала практика. Іншими словами наставник і батькам не потрібно робити картки зі звуками, щоб в подальшому весь рік робити тепло і звукоізоляцію- буквений аналіз. Необхідно лише придбати в клас такі магнітні картки і магнітний планшетний комп’ютер і урок перетворюється в гру.

Комплекти для геометрії — фігури геометричної форми плоскі, в 3d варіанті для опрацювання теми в розміщенні предметів в просторі і на площині, набори для вивчення дробів, годинник, палички Кюізінера для рахунку, набори для вивчення складу числа, сотенний квадрат, контрольно-вимірювальні ваги. Це все змінить уроки, дозволить вивчати теми «Рахунок» в межах 100 і 1000, «дроби», дасть наочне уявлення про геометрію.

Знову ж варто увагу своє зверніть на математичні ігри: лото, доміно, ігри для розвитку Воскобовіча, все це дозволить учням початкової школи корисно і цікаво провести процес навчання.

Природна сфера освіти

Природна сфера освіти — це географія, біологія, хімія, фізика, географія. «Яке відношення це має до початкової школи?», — запитаєте ви. Потрібно завжди пам’ятати, що Нуш це перш за все інтегроване навчання, коли немає різкого переходу між рівнями навчання, а на початковому рівні діти вивчають природничі науки, вчаться вирішувати найрізноманітніші ситуації в житті.

Необхідно дивитися на моделі — Земля, Глобус, Людське тіло, Сонячна система, також набори: магнітні «Природознавство», Фрукти, Овочі, Гриби, Тварини, Овочі та зрозуміло такі необхідні прилади — мікроскоп, лупа, магніти, мірний посуд.

Набір «Олівці» з найрізноманітнішими фігурками, ділиться за професіями людей. Це цікаво, корисно, розвиває фантазію і сумісно з мовної освітньою галуззю.

Добавить комментарий